TÜM YORUMLAR

Namaz hayattır ve hayat, namazdan ibarettir
Namaz hayattır ve hayat, namazdan ibarettir
GÜNCEL
06 Nisan 2020, 09:36
Namaz hayattır ve hayat, namazdan ibarettir
Koronavirüs tedbirleri kapsamında camilerde toplu olarak namaz kılınması ertelenmişti. Haber7 yazarı D. Ali Taşçı, "Evlerimizi mescit yapalım ve ailece namaz kılalım" çağrısı yaptı. Taşçı ayrıca, bu zamanların değerinin çok iyi bilinmesi gerektiğini belirtti.
YORUMLAR 7
 • Mustafa 1 yıl önce Şikayet Et
  Evet, ne güzel anlatmışsınız. Gerçekten ezanları duyunca camiye gidememek ne acı bir olay. Biz en azından biraz gidiyorduk. Peki gitmeyenler ne diyor acaba diye düşünüyorum. Ancak ben kendi adıma önce düşünmem gerekiyor aslında, yani camiye giden bizler demek ki nasıl gittik, nasıl namaz kıldık ve nasıl geldik ve dahi bu gidiş ve gelişler hayatımızda ne gibi iyileştirmeler yaptı acaba, iyileştirmeler yaptı mı ki gerçekten, biz camiye gidenler yoksa sadece yoruluyor muyduk yoksa ne diyeyim ki? Estağfirullah Estağfirullah SümmeEstağfirullah Yunus (A.S)'ı karanlıklardan aydınlığa çıkaran rabbim bizleri de affeyle; "Lâ ilâhe illa ente subhâneke innî kuntu mine’z-zâlimîn"
  Cevapla
 • Bosna Hersekli 1 yıl önce Şikayet Et
  Tebrikler Ali Bey cok guzel bir yazi yazmissiniz. Herkese ulasmasini temenni ediyorum. Bosna Hersek te biz oyle yapiyoruz. Firsat super evde mukabeleler okuyoruz. Ha hastanelerimiz de bombos.cok sukur.
  Cevapla
 • Fırtına 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu öneri hiç iyi olmadı.Şimdi Din Düşmanı CHP ve Avanesi ayaklanacak.Adamların Müslümanlıktan zaten nasibi yok.Adamları ÇILDIRTMAKMI istiyorsunuz ? EVDE NAMAZA DEVAM.
  Cevapla
 • Ertuğrul 1 yıl önce Şikayet Et
  Tebrik ederim çok faydalı bir yazı. evde ailece namaz kılmaya teşvik etti bizi
  Cevapla
 • Veli 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah razı olsun
  Cevapla
 • yağız 1 yıl önce Şikayet Et
  Çok şükür biz 10 gün önce uygulamayı başlattık.Her vakit için bir zaman belirledik herkes o saatte abdestli hazır bulunmak zorunda. Hazır bulunmayana, geçerli sebebi yoksa 20 TL ceza var.
  Cevapla
 • misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  sayın.D.Ali Taşçı ALLAH cc sizden razı olsun gönlümüzdekileri dile döküvermişsiniz,çok teşekkürler
  Cevapla