TÜM YORUMLAR

Polis alımında yaş ve boy şartı değişecek mi? Bakan Soylu açıkladı!
Polis alımında yaş ve boy şartı değişecek mi? Bakan Soylu açıkladı!
GÜNCEL
09 Nisan 2020, 09:35
Polis alımında yaş ve boy şartı değişecek mi? Bakan Soylu açıkladı!
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, EGM bünyesine yeni dönem PÖH alımı olup olmayacağı konusunda ve adayların merakla beklediği POMEM polis alımlarındaki yaş ve boy şartlarında esneklik olup olmayacağını açıkladı. Peki polis alımında yaş şartı değişti mi?
YORUMLAR 9
 • Burak 1 ay önce Şikayet Et
  Önemli olan sadece boy değil akıl hepsinden daha önemli bence kilo sınırı tamamda boy sınırı esnetilmeli bence...
  Cevapla
 • irem 3 ay önce Şikayet Et
  en büyük hayalim polis olmak ama önümde boy engeli var ALLAH rızası için boy sınrı düşsün boy yüzünden hayallerimize kavuşamıyoruz yazık günah ya
  Cevapla
 • Selen 3 ay önce Şikayet Et
  Yaş sınırı tamamen kalkmalı zaten mülakat ve beden sınavı da var lisans mezunları için kpss puanı yeterli olmalı yaş kalksın lütfen arkadaşlar yaşın kaldırılması için birlik olalım kazanan mülakat beden ve kpss puanıyla kazanır zaten bu yaş yüzünden çok madur var corona yüzünden yaşı kaldırsınlar sayın soyluya duyuralım sesimizi polis olmayı çok istiyorum eminim benim gibi yaşın tamamiyle kaldırılmasını isteyen milyonlar var hadi Turkiyem birlik olalım elele verip bu sorun kalksın yaş sınırı olmayan mesleklerde var öğretmenlikte kaldırıldı mesela polisliktede kaldırılabilir
  Cevapla
 • azeri akademisyen 3 ay önce Şikayet Et
  Keşke, Türkiye'nin yurtdışı, gönüllülerinden oluşan da bir gucu olsaydı. Bence böyle bir ordu için onemli bir boşluk var.
  Cevapla
 • klayve 3 ay önce Şikayet Et
  kısa boylu polis olmamalı
  Cevapla
 • Muhittin Aksoy 3 ay önce Şikayet Et
  Yas 22.den 40 kadar tamam Boyun da hic önemi yok yabanci lisan ve atletik bir yapiya sahip olmak ve Kültür derecesi yüksek her kimse Polis olabilmeli .Is siz cok insanimiz var .
  Cevapla
 • Şems 3 ay önce Şikayet Et
  yaşın yükselmesi boyun kısalması felakettir. polislerin boyu 1.75 -1.80 cm. boy olmalı
  Cevapla
 • H2.1 3 ay önce Şikayet Et
  manken mi olacaklar..
  Cevapla
 • Dr: 3 ay önce Şikayet Et
  40'ından sonra dağlarda gezen asker/polis olmamalı. Bu iş 22 - 40 yaş arasının işi. 40'ını geçeni geri plana almak lazım.
  Cevapla