TÜM YORUMLAR

Bursa'da 10 bin kapasiteli maske üretimine başlandı
Bursa'da 10 bin kapasiteli maske üretimine başlandı
GÜNCEL
08 Nisan 2020, 18:06
Bursa'da 10 bin kapasiteli maske üretimine başlandı
Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden BUSMEK bünyesinde kurulan tesiste, günlük 10 bin kapasiteli maske üretimine başlandı. Aynı zamanda cerrahi müdahale önlüğünün de imal edildiği atölyeden çıkan ürünleri öncelikle kendi ihtiyaçları için kullanacaklarını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, kapasitenin artmasıyla birlikte diğer kurum ya da kişilere de maske desteğinde bulunabileceklerini söyledi.
YORUMLAR 7
 • abdullah 1 yıl önce Şikayet Et
  bizim kayseri de her yer kaymet le dolu ama bir hizmet yok bursa da harika bir hizmet var bizim belediyeler çok yorgun yatış....
  Cevapla
 • izmirli 1 yıl önce Şikayet Et
  Ya arkadaş neden hep ak partili ve mhp li belediyeler çalışıyor? neden chp ip ve hdpli belediyeler çalışmıyor? bu partilere oy veren insanlar neden belediyelerin çalışmadığını sorgulamıyor? mesela neden izmir belediyesi bir şeyler yapmak için çabalamıyor? neden istanbul eskişehir mersin adana belediyeleri vatandaş için çalışmıyor? RTE den isteğim bu belediyelere derhal kayyum atanmasıdır. bunlar yüzünden virüs her gün daha çok yayılıyor...
  Cevapla
 • ismail 1 yıl önce Şikayet Et
  İBB Başkanı İmamoğlu İSMEK'leri kapatarak maske ve diğer medikal ürünlerin üretilmesini engelledi. Ayrıca otobüsleri istifleyerek virüsün yayılmasını ve ölümleri hızlandırdı.
  Cevapla
 • CÜNEYD 1 yıl önce Şikayet Et
  Aslında bu yazdıkların bir suç duyurusu yerine geçmesi lazım.
  Cevapla
 • Serdengeçti 1 yıl önce Şikayet Et
  Önce kendi kendine yeteceksin. Ev, Mahalle, İlçe, İl, yapabildiğimiz kadar, yetişebildiğimiz kadar. Yetmediği yerde Devlet devreye girecek. İşte bu mantıkla üstesinden gelemeyeceğimiz hiç bir zorluk yoktur! Tebrikler Başkan.
  Cevapla
 • gunay78 1 yıl önce Şikayet Et
  İSMEK yan gelip yatsın.
  Cevapla
 • Bir G@rip 1 yıl önce Şikayet Et
  Başallah ALLAH CC YAR VE YARDIMCILARI O LSUN bizim istanbul belediyesi 80 tl koliyi 150 tl ye satarak mileti sömürmek peşimde hadi Ekrem herşey güzel olacaktı ya bak ankarada chp ama beedava maske veriyormus sen nerdesin Ekremm tatile mi gittin yoksa :)
  Cevapla