TÜM YORUMLAR

Fransa'da gündeme bomba gibi düşen araştırma: 17 milyon kişi ölüm riski altında
Fransa'da gündeme bomba gibi düşen araştırma: 17 milyon kişi ölüm riski altında
DÜNYA
08 Nisan 2020, 23:14
Fransa'da gündeme bomba gibi düşen araştırma: 17 milyon kişi ölüm riski altında
Fransa Bilim Konseyi, ülkede koronavirüsü nedeniyle ölüm riski altında olan kişi sayısının 17 milyon olduğunu açıkladı.
YORUMLAR 11
 • Erdalsilo 2 ay önce Şikayet Et
  57.3.15.18.15.14.1 Bu matematik kod altında 500 milyon insanı hedef aldılar.hareket etmeyen devamli yatan yandı sonu ölüm .düğmeye 2019 Aralık ayında bastılar Tüm iş sistemi deyişecek büyük kağıt para yok olacak hepimize gecmiş olsun şimdiden dedelerinize sahip çıkın
  Cevapla
 • Bayram 2 ay önce Şikayet Et
  Beddua Değil Dua Edelim.. Allah'ım Nefsimi, Ailemi, Beldemi ,Ülkemi, Müslümanları ve Hatta Bütün İnsanlığı bu Korana-Virüs ve Diğer Bulaşıcı Hastalıklardan Koru ,Muhafaza Eyle Yarabbi ....Bu Vesile ile Öncelikle Bizlere ve Bütün İnsanlığa Hidayet ve İslam Şuuru nasip Eyle ...Eğer Haala Zalimlikte Devam Etmek İsteyenler Olursa,, Onları da Kahhar İsmin ile Kahreyle Yarabbi Amin..
  Cevapla
 • Evde Kalın 2 ay önce Şikayet Et
  İşi olmadığı halde sokaklarda dolaşanlar hepimizin hayatını tehlikeye atıyorlar gezinmeleri yasaklanmalı evde kalsınlar.
  Cevapla
 • TONTON 2 ay önce Şikayet Et
  Tüm sigara içen kere sokağa çıkma yasağı gelsin ve. Evde de sigara içmesinler ve Çok acil sigara satış yasağı ilan edilsin korona bitene kadar
  Cevapla
 • Birol 2 ay önce Şikayet Et
  Tamam tehlikeli bir hastalık ama siz medya insanların pisikolojisini hasta ediyorsunuz, yakında millet yeter diyecek haberiniz olsun, biraz yavaş, sakin.
  Cevapla
 • osmanoğlu2023 2 ay önce Şikayet Et
  virüsün uyarıcı niteliğine bayılıyorum! Mevlam yar ve yardımcımız olsun
  Cevapla
 • milletin avukatı 2 ay önce Şikayet Et
  Kahhar olan yüce Allah mazlumların ahını alsın bu sömürgeci katillerden..
  Cevapla
 • Yozgatlı 2 ay önce Şikayet Et
  Bu zarar bizede dokunur... Biz gurbetciyiz... beddua ediyosun
  Cevapla
 • Kayı Boyu 2 ay önce Şikayet Et
  Aynı ciddiyetsizlik bizde de var. Fransada ölümler yüzer yüzer artarken fransızlar şanzelizede geziniyorlardı. Aynı şey bizdede var, vatandaşlar ukala ukala Karşıyakada, Kadıköy sahil ve cihangirde gezinip duruyorlar. Hiç bir şeyi başardığımız yok henüz. Aile bireyleriniz tek tek ölmeye başlayınca çok geç olacak.
  Cevapla
 • ne diyeyim? 2 ay önce Şikayet Et
  Kardeş bahsettiğin üç semt Erdoğan düşmanı...Öleceklerini bilseler hükumetin sokağa çıkmayın uyarılarını dikkate almazlar... Dünya hastalığın pençesinde bunlar hala siyaset ve protesto peşinde...
  Cevapla
 • Düzce'den 2 ay önce Şikayet Et
  Dikkatli bak saydığın semtlere, amaçları zaten işi çığırından çıkarıp, basta sağlık sistemi sonra da ekonomiyi çökertmek. Adamların sokağa çıkma yasağı yasağı istemeleri boşuna degil. Sayın Erdogan'ın gitmesi için virüse refakat ediyorlar. Allah galiptir, Reis'ten Allah razı olsun.
  Cevapla