TÜM YORUMLAR

Koronavirüs salgınında yeni gelişme: Güney Kore'den korkutan haber
Koronavirüs salgınında yeni gelişme: Güney Kore'den korkutan haber
DÜNYA
11 Nisan 2020, 17:25
Koronavirüs salgınında yeni gelişme: Güney Kore'den korkutan haber
Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınında peş peşe yeni gelişmeler yaşanıyor. Virüsün ilk olarak başladığı Çin'de salgın henüz tam anlamıyla son bulmuş değil. Dünya genelinde ise vaka sayısı 1 milyon 700 bini aştı.
YORUMLAR 60
 • arab 1 yıl önce Şikayet Et
  arap ulkelerind krallara bir sey olmasin GERISI OLSUN BU KADA R ALCAK VE KAREKTERSIZLER
  Cevapla
 • mrtnht 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu hastalik tan kurtulamicaz herhalde herkese bulasacak
  Cevapla
 • ömer 1 yıl önce Şikayet Et
  Anlaşılıyor ki bu virüsün aşısı bulununcaya kadar bu mücadele devam edecek
  Cevapla
 • Selahaddin-î Eyyûb 1 yıl önce Şikayet Et
  İyileşip yeniden virüs kapmak yoktur yok.Kore deki 91 kişinin yanlış test sonucu iyileştiği yanılgısı ile taburcu edildiği söylendi zaten,milleti germeyin.
  Cevapla
 • misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  Abd eski askerleri goreve cagiriyor. Acaba superman; orumcek adam; rambo da gelecekmi dunyayi kurtarmya.
  Cevapla
 • zalım 1 yıl önce Şikayet Et
  bahri kardeş, eski askerleri cenaze ve sokak emniyeti için çağırıyordur kefere !!!
  Cevapla
 • Bahri 1 yıl önce Şikayet Et
  Virirusu heralde gorunen dusman zannediyor gerzekalilar saglik alaninda ilelemeyi kabul etmiyirlar ordu ne yaoacakki viruse karsi
  Cevapla
 • Evet 1 yıl önce Şikayet Et
  Kardeş terminatörü unutmuşsunuz olurda oda gelir dünyayı kurtarırlar..
  Cevapla
 • Uğur 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah sonumuzu hayretsin bu illet güney korede karantinadan çıkan hastalarda tekrardan nüksetmiş bu çok ciddi bir silah ve sanırım uzun yıllar bundan kurtulamayacağız
  Cevapla
 • tarık 1 yıl önce Şikayet Et
  çin baktı basedemıyor ekonomı bıtecek bız koronayı bıtırdık dedı kestı attı olen olsun dedı bır bakıma
  Cevapla
 • beklenen zaman.. 1 yıl önce Şikayet Et
  abd bu hastalık üzerinden bir şeytanlık düşünüyor neden özellikle askerler çağrılıyor farklı meslek gruplarınıda çağırabilirlerdi bu virüs yayılmaya başlayınca abd de silah satışları arttı insanlar silah satın alma sırasına girdi onlara bir şeyler söylendiki silah satışları arttı yakında sebebi belli olacaktır ..
  Cevapla
 • Hakan E. 1 yıl önce Şikayet Et
  Abd de ölü sayısı ile beraber panik,halk ayaklanması yağmalar başlayıp eyaletler birbirine girerse herkes kendi başının derdine düşerse korkusu da olabilir.
  Cevapla
 • misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  Bilim kurulu toplantısı 18 de bitmiştir alınan 2 günlük yasak bu hafta pas geçilecekti veya acilen devreye sokulacaktı. Değişik yerlerde olanların evlerine ulaşabilmesi, hazırlıksız olanların zaruri ihtiyaçlarını tedariki için 2 saatlik bir süre düşünülerek saat 22 de açıklanmıştır. Burada devletin öngörememesinden ziyade halkın sosyal mesafeyi korumadan alışveriş yapmasının hatası yokmudur. 15 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilsin diyenler bu sürede bulaş tamamen ortadan kalkacakmı. hastane, cenaze, eczane hizmetlerinde hiçmi bulaş olmayacak. Küreselci kötülerin enkırmenleri televizyona gelmiyecekmi, bu sürede salgın tamamen ortadan kalkarmı yoksa ekonomide çökmüş uğraşırmıyız.
  Cevapla
 • Kırkdokuzelli 1 yıl önce Şikayet Et
  ABD sanırım çaktırmadan sürü sistemi ile bağışıklık uygulaması yapıyor gibi!
  Cevapla
 • misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  Bilim kurulu toplantısı 18 de bitmiştir alınan 2 günlük yasak bu hafta pas geçilecekti veya acilen devreye sokulacaktı. Değişik yerlerde olanların evlerine ulaşabilmesi, hazırlıksız olanların zaruri ihtiyaçlarını tedariki için 2 saatlik bir süre düşünülerek saat 22 de açıklanmıştır. Burada devletin öngörememesinden ziyade halkın sosyal mesafeyi korumadan alışveriş yapmasının hatası yokmudur. 15 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilsin diyenler bu sürede bulaş tamamen ortadan kalkacakmı. hastane, cenaze, eczane hizmetlerinde hiçmi bulaş olmayacak. Küreselci kötülerin enkırmenleri televizyona gelmiyecekmi, bu sürede salgın tamamen ortadan kalkarmı yoksa tekrar en başamı döneriz.
  Cevapla
 • Göktürk... 1 yıl önce Şikayet Et
  O yüzden mi hergün 1000 kişi ölüyor Fransa da..
  Cevapla
 • Fatih 1 yıl önce Şikayet Et
  Kimse rakamla provakasyon yapmıyor. Hepimiz Allah sığınıp dua ve niyazda bulunuyoruz elbette. Ama burda durum cok farklı once tedbir sonra takdir. Hiç kimse tedbir almadan mantıksızca oaraya buraya hücum etti. Ne oldu ne var iki gün altı üstü ki daha uzun olsa ne olur Allah devletimize zeval vermesin hersey kapimiza geliyor zaten arkadaş. Bu zihniyet bilinçsiz ve kiymet bilmez tavrin sonucu ve nankörlük. Aynı 15 Temmuzdaki gibi kimi vatan savunmasına gitti kimileri bankadaki parasına koştu. Iste bunlar da bankadaki paraya koşan zihniyet.
  Cevapla
 • Şükrü 1 yıl önce Şikayet Et
  Ağzına sağlık kardeşim,,
  Cevapla
 • trk 1 yıl önce Şikayet Et
  Herkes hak ettiğini bulur, er ya da geç... Avrupa abd ve diğerleri... Allah'ın adaletinden kaçamazsınız
  Cevapla
 • Selami Uçar 1 yıl önce Şikayet Et
  Abd inşallah tüm dünyadaki askerlerini geri çağırır da dünya tekrar eski mutlu günlerine geri döner. Bunların enerji ve ticareti kontrol etme sevdaları yüzünden her yıl milyonlarca insan ölüyor.
  Cevapla