TÜM YORUMLAR

65 yaş üstü ve 20 yaş altı için kritik açıklama!
65 yaş üstü ve 20 yaş altı için kritik açıklama!
GÜNCEL
06 Mayıs 2020, 21:15
65 yaş üstü ve 20 yaş altı için kritik açıklama!
Son dakika haberine göre, İçişleri Bakanlığı 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlıkları bulunanlar ve 20 yaş altındakilerin sokağa çıkma istisnalarına ilişkin genelge yayımladı. 65 yaş üstü vatandaşlar ve ihtiyaç halinde refakatçileri 10 Mayıs 11.00-15.00'te yürüme mesafesiyle sınırlı olmak kaydıyla maskeyle dışarı çıkabilecek.
YORUMLAR 8
 • Hamdi 3 ay önce Şikayet Et
  Tamamen bitseydide öyle sokağa cikilsaydi çocuklar ne bilecek sosyal mesafeyi
  Cevapla
 • vakkas 3 ay önce Şikayet Et
  göz banyosu yaparlar artik
  Cevapla
 • Şura kaya 3 ay önce Şikayet Et
  AlinanBu karar yaşlılarımızada gençlerimizede iyi gelecek.
  Cevapla
 • Vatandas 3 ay önce Şikayet Et
  Köyünde isi gücü olan 65 yas üstü olan kisilerin cogunlugu sehirlerde resmen hapsedildi bu vatandaslarimiza bir kolaylik yokmu ? Tarim isleri yapilmasi gereken köy ve ilcelerdeki isler yapilamiyor, bu vatandaslarimizin gelir kaynagi köy ve ilcekerde kendi memleketlerinde Sayin Bakanimizdan ricamiz bu gibi mecburi durum gerektiren vatandaslarimiza seyahat izni verilmesini talep ediyoruz. Saygi ve Hürmetlerle
  Cevapla
 • Eda 3 ay önce Şikayet Et
  Bulunduğunuz yerde tarım kredi müdürlüğüne gidiyorsunuz.orada üzerinize kayıtlı olan yerler zaten görünüyor.Tarımsal faaliyetler için gideceğinizi belirterek izin alabiliyorsunuz.Gideceğiniz yol güzergahını da belirtiyorsunuz ve o yolun dışına çıkmıyorsunuz.
  Cevapla
 • Fedakar 3 ay önce Şikayet Et
  Cok erken oldu insallah sonu kotu olmaz biraz daha disimizi sıkacaktık
  Cevapla
 • C.Türk 3 ay önce Şikayet Et
  24 İl dışında Türkiyede Korona Vakası artık yok! O illerde Tebbirlere uyularak,Filyasyon sistemine olarak gelecek Elisa(Antikor) sistemi ile 1 ay içinde sıfırlanacak..biraz daha sabır.
  Cevapla
 • ABARTIYORUZ 3 ay önce Şikayet Et
  Hastalık Türkiyede tamamen bitse ve sıfalansa bile, bilerek bizim ülkemize hastalık bulaştırsın diye birilerini gönderirler. Mecburen bağışıklık kazanmalıyız. Devlet büyükleri bunu bilmezmi.
  Cevapla