TÜM YORUMLAR

Esra Erol'da tepki gören olay: Konuğun ağzından çıkanı işitince neye uğradığını şaşırdılar!
Esra Erol'da tepki gören olay: Konuğun ağzından çıkanı işitince neye uğradığını şaşırdılar!
MEDYA
13 Mayıs 2020, 06:31
Esra Erol'da tepki gören olay: Konuğun ağzından çıkanı işitince neye uğradığını şaşırdılar!
Esra Erol’un sunuculuğunu üstlendiği programa katılan konuğun gerçekleştirilen canlı yayın esnasında küfür etmesi dikkat çekerek ortalığı birbirine kattı. Kısa bir zaman önce programına katılan başka bir konuğun yaptırdığı Korona Virüsü testinin pozitif olduğu açıklamasında bulunmasıyla ne diyeceğini bilemeyen Esra Erol’da şimdi de küfür krizinin yaşanması medya gündemine yerleşerek yankı uyandırdı.
YORUMLAR 23
 • S.A 1 yıl önce Şikayet Et
  Dedikoduyla köşelik oldular seyretmeyinnnn
  Cevapla
 • Aga 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu gibi programların ne gibi yararının olduğu yada zararının ne olduğu mutlaka araştırılmalı
  Cevapla
 • Hasan 1 yıl önce Şikayet Et
  Türkiyede üç beş ahlaksızı çıkarıp haftalarca ekranlarda tutuluyor buda bütün millete mal ediliyor sonra insanlar birbirine karşı güvensiz oluyor.Ahlak dışı boşanmalar başka adama kaçmalar gerçekte olsa senaryo bunlar.
  Cevapla
 • Ahmet 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu ve buna benzer aile yapısını bitiren programlar derhal kaldırılmalıdır. Sunucular şov,rant peşinde aile yapısına zarar veriyorlar.
  Cevapla
 • Bilincli yapiliyor. 1 yıl önce Şikayet Et
  eskiler tv yeni ciktiginda tvye seytan icadi derlerdi sacma gelirdi niye nasil yani. Hakli ciktilar kucukken gozlerin bozulur diye ebevyneler cocuklara kizarken. ahlakin bozulur diye kizmazlardi simdi bakiyoruz genclere ana baya hakaret saygisizlik edepsizlik zinalar aldatmalar aciksaciklik tecavuz hainlik Siddet yalan kufur vs vs tvde. cogunluk bunu gosteriyor bunu ogreniyor cocuklar sonra genclik niye bozuldu diye sikayet etmeyin edeceksek rtuk oda tabi ise yaramiyor. ya faydali birsey acarsin yada kitap okur el becerisi falan yapki ahlak bozulmasin. Reyting icin herturlu ahlak disi seyler yaparlar ucunda para var yazik.
  Cevapla
 • Konyalı 1 yıl önce Şikayet Et
  Yorumun çok güzel. Eline Yüreğine sağlık kardeşim.
  Cevapla
 • Yunus Emre Bilgin 1 yıl önce Şikayet Et
  Her türlü rezaletliği reklam etmeye devam ama sizde suç yok sizi izleyen ödüllendirenlere suç...
  Cevapla
 • orhan 1 yıl önce Şikayet Et
  gülü seven dikenine katlanır... o programı seyredenler muhtemel tüm kepazeliklere hazır ve de razıdır... rtük'ün ceza vermesi bile geremez... insan aklı karakteri ve ahlakı ile alay eden bir programı izleyenler her türlü hakarete alışık olmak durumundalar...
  Cevapla
 • Gurbetçi 1 yıl önce Şikayet Et
  Böyle programları n biran önce kaldırılması gerek bir zamanlar evlilik ve bunlara benzerleri biran önce kalkması lazım bunlar ahlak bozucu bunların yerine eğitim yayınları daha güzel olur selamlar
  Cevapla
 • İnsanoğlu 1 yıl önce Şikayet Et
  RTÜK bu ve bunun gibileri fox kanal d vb.nasıl izin vermiş derhal kaldırılmasını istiyorum yemek programları onca aç ve yoksul insanlarımız var ilk önce bunları doyürü o paralarla ayıp kepaze bunlar millete faydası yok hep zarar bunlar
  Cevapla
 • Vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  Öğlen saatlerinde topluma faydalı bilgilendirici proğramlar olması gerek. Hobbyler el becerileri meselâ en basiti..hadis bilgileri...dua vakti..Çocuk eğitimi...örf adet kültür farklılıkları...görseller...doğayı hayvanatı tanımak sevmek..
  Cevapla
 • Vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu proğram kaldırılırsa çok iyi olur. Asosyal bir içerik devamlı. Topluma bir faydası yok
  Cevapla
 • Ali 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu programın millette ve insanlığa zerre kadar faydası yok.
  Cevapla
 • alş 1 yıl önce Şikayet Et
  böyle programları kaldırmaları gerekiyor.eşeğin aklına karpuz kabuğu düşüren programlar derhal kapansın.hiçbi faydası yok topluma.
  Cevapla
 • Yeliz 1 yıl önce Şikayet Et
  Allahin işine karişmayin allahtan başka kimse kaderi bilemez
  Cevapla
 • Davud 1 yıl önce Şikayet Et
  Sürekli aldatan kadınları anlatan , çocuğunun babasını bile karıştıran modern Türk kadınının halini anlatan bu programlar , kadınların yalan atmayı ne kadar rahat becerdiğinin en güzel örneğidir.Kadının beyanı esastır ve doğrudur diyen Türk hukuk sistemini kuran hükümetimizi canı gönülden kutluyorum
  Cevapla
 • .... 1 yıl önce Şikayet Et
  Modern türk kadını dediğin oyle olmuyor sen öyle sanıyorsun
  Cevapla
 • Trevi01 1 yıl önce Şikayet Et
  O kadar rahat evlerini cocuklarini birakabiliyorlarki. Bilerek tartisma cikarip sonra hastane darp raporu alip bunu tehdit olarak kullanmayi kimler ogretti bunlara inanin allah bildigi gibi yapsin. Evlilik kanunu adam gibi esit haklarla tekrardan yazilmasi ve uymayanlar hakkinda yuksek hapis cezasi olmali. Hem evden kacsin gitsin baska adamla yatsin, sonra ben evde siddet gordum darp raporum var desin. Ama bosanmayi kocasindan beklesin cunku tazminat almak icin. Evlilikte hayat 4/4 degilki mutlaka problemler olur. Her problemde evden cik git baska adama.
  Cevapla