TÜM YORUMLAR

Sosyal mesafeli tatilin yeni gözdesi "Villa Turizmi"
Sosyal mesafeli tatilin yeni gözdesi "Villa Turizmi"
SEYAHAT
14 Mayıs 2020, 14:23
Sosyal mesafeli tatilin yeni gözdesi "Villa Turizmi"
Koronavirüs salgını, tüm alışkanlıklarımızı değiştirdi, insanlarla aramıza mesafeler ve kurallar koymamıza sebep oldu. Hayatın her alanında dönüşümler yaratan koronavirüs, en büyük değişikliği ise turizm sektöründe yapmaya devam ediyor. Sosyal mesafe kurallarına dikkat ettiğimiz şu günlerde izole bir tatil yapmak isteyen turistler, kalabalık ortamlardan uzak durmak için "Villa turizmine" yönelmeye başladı.
YORUMLAR 12
 • Koray ÇOKOL 4 ay önce Şikayet Et
  zengine korona yok demek ki. Nerede bizde villa satın alacak para. Bu villalar en azından 2 milyon liradan başlar. Yazlık evin ve villan olduktan sonra tabii koronadan uzak kalırsın. Bu da parası olana zaten
  Cevapla
 • cetin 4 ay önce Şikayet Et
  herşeye haset etmemek gerek. elhamdülillah elimiz ayağımiz tutuyor
  Cevapla
 • zafer gülten 4 ay önce Şikayet Et
  parası olan yapar,ama çoğu kişi salgın dolayısıyla ekonomik sıkıntıda,bu yerlere anca krizi fırsat bilip karaborsacılık yaparak parasına para malına mal katanlar gider.
  Cevapla
 • önemli 4 ay önce Şikayet Et
  insanların doğanın içinde tur yapabilmeleri için özel alanlar tahsis edilmeli ve enteresan hale getirilmeli bütün güzergah ve tabiat. denizde sun,i adalar yapılmalı. denizde tarihi mekanlar hem tabiat hem ilgi çekicilik hem de eğlenceli hale getirilmeli. insanlar tabiat gezisi yapabilmeli, buralarda balık tutabilmeli, hatta istedikleri her yemeği kendileri pişirebi. fakir halk da tatil yapmalı. denizde sun,i doğal havuzlar, denizde sun,i doğal göller ve göl adaları, doğal parklar, doğal yaşam alanları oluşturulmalı. türkiye çapındaki bütün belediyeler ve üniversitelerin ilgili bölümlerinden her türlü destek alınmalı.
  Cevapla
 • oğuz 4 ay önce Şikayet Et
  he ya zaten Türkiye milyardolarlar saçıyordu suni ada diyor ya ne içiyorsun arkadaş
  Cevapla
 • adalet kılıcı 4 ay önce Şikayet Et
  bu hastalıkta tatilmi olur ....
  Cevapla
 • C.Türk 4 ay önce Şikayet Et
  Villada olsa sürekli Tatilci değişeceği için Virüs Muhakkak Villada bir köşede, Maddede kalır..ve eninde sonunda bulaşır.
  Cevapla
 • Fatih 4 ay önce Şikayet Et
  Günlüğü 300 e varsa hemen ayır bana 15 gün. Bu turizm senelerdir var ve uçuk fiyatlardaydı. Artık yanına hiç yaklaşılmaz.
  Cevapla
 • OMER 4 ay önce Şikayet Et
  Biz bundan kaç sene önce pansiyon (bildiğin villa tarzda) tam hatırlamayorum 100 veya 150 tl birsey di günlü
  Cevapla
 • Samet 4 ay önce Şikayet Et
  300 e de 400 e devar otelllerden ucuza gelen de var bilginize
  Cevapla
 • oğuz 4 ay önce Şikayet Et
  esnaf öyle diyorsunda adamların masraflarıda artmıştır ve işleride aşırı durmuştur anca kendi gözünüzle bakmayın olaylara en az 4000 bile olsa kimse ses edemez
  Cevapla
 • Esnaf 4 ay önce Şikayet Et
  Maalesef 300 e villa kalmadı günlük en ucuz 2000 bin tl korona dan en karlı çıkacak olan villa tatil evleri yıllarca bu gün ü beklediler:)))
  Cevapla