TÜM YORUMLAR

Türkiye'deki koronavirüs cezasının yarısı Gaziantep'te uygulandı
Türkiye'deki koronavirüs cezasının yarısı Gaziantep'te uygulandı
GÜNCEL
16 Mayıs 2020, 14:16
Türkiye'deki koronavirüs cezasının yarısı Gaziantep'te uygulandı
Gaziantep Valisi, koronavirüs nedeniyle gerçekleştirilen denetimlerde bugüne kadar uygulanan 144.3 milyon TL'lik cezanın, Türkiye genelinde yazılan cezaların yarısı kadar olduğunu açıkladı.
YORUMLAR 6
 • Rizeli 2 ay önce Şikayet Et
  Yöneticiler Fazla işgüzarlık yapılmış geliyor bana.Anadolu insanı Devletin kurallarına saygılıdır Hele ki Gaziantep'ten beklemezdim.
  Cevapla
 • Husaynn 2 ay önce Şikayet Et
  Ey zalim insanogulları sizler Allah'ın ordularından kurtulmamayimi calisyorsunuz. Sizler haktan yuzceviren seriati inkar edip tatbik etmeyen cahil cuhale zihniyeti tasiyan eski mekke müşrikleri gibisniz. Allah bu azabi sizlerin islah olmaniz için gönderdi ama olmuyrsunz. İsrarla Allah hidayet etsin. Allah subhane teala ne zaman musibeti def eder ve birakir onu keyfiyetine mechuldur. Onun icin Allaha ibadet edin ona şirk koşmayin onun rasulun yolundan gidin ki kurtulursunuz. Hevasini ilah edinenlerden olmayın beşiri sistemler birer can yakicidır.
  Cevapla
 • Asım 2 ay önce Şikayet Et
  ikaz edildiği halde Anında maske takmıyorsa cezayı hak eder. Karı koca yanyana yürüyor diye ceza kesilmesin. Kontrol ve ceza Faydaya yönelik olmalı, kuru kuruya para toplamak için olmamalı. inisiyatif yetkililerdedir.
  Cevapla
 • Zekeriya Ç. 2 ay önce Şikayet Et
  Bence çalışan sadece orası olduğu için cezaların yarısı orada Sakarya'da hala birçok mevkide insanlar dışarıda maskesiz çocuklar gençler sokakta ailelerin umrunda değil ama en önemlisi denetim yok.Sürekli yasak geliyor ama denetim mekanizması sıfır olduktan sonra yasak olsa ne olur.
  Cevapla
 • Ali kara 2 ay önce Şikayet Et
  Bütün fabrikalar izin alıp çalışıyor bu yüzden gaziantep 'de fazla vaka var
  Cevapla
 • Can Antep 2 ay önce Şikayet Et
  Sayın valim çarşı ,kırsal mahalleler insanlarla dolu daha sıkı ve daha fazla denetimlerle biz de biran önce vaka sayısında düşüşlerin olduğu günleri görmek istiyoruz..iyi çalışmalar..
  Cevapla