TÜM YORUMLAR

GENAR Başkanı açıkladı: İşte partilerin son oy oranları
GENAR Başkanı açıkladı: İşte partilerin son oy oranları
SİYASET
18 Mayıs 2020, 12:21
GENAR Başkanı açıkladı: İşte partilerin son oy oranları
GENAR Başkanı İhsan Aktaş, anketlerde partilerin son oy oranlarını açıkladı. Buna göre, Cumhur İttifakı 2 yıl içinde 2 puan artarak yüzde 55.2 oy oranına sahip. En beğenilen lider, en yakın rakibine 4 kat fark atan Cumhurbaşkanı Erdoğan. Yeni kurulan partilerin ise oy oranları çok düşük kaldı. Ayrıca CHP, yerel seçimlerde yakaladığı rüzgarı bir yılda kaybetti.
YORUMLAR 46
 • İstanbullu 11 ay önce Şikayet Et
  Şaşırıyorum bu chdp nin yüzde 23 oy almasına. Becerebildiği ne var ki bu kadar oy alıyor. Bol bol dedi kodu yapmaktan başka ne yapıyor . Bunların ideolojik bağnaz oy tabanı var. Hiç bir şey yapmazsa 20 puan , dedikoduyu çok yapınca 23 puan . Hdpkk zaten ırkçı bir terör örgütünün siyasi şubesi. İ...partisi yalandan Milliyetçilik yapan terör severlerin yandaşlığını yapıyor. Sanırım bu partiye oy veren seçmen ne yapacağını bilemeyen insanlardan oluşuyor. Bir fikir dünyası oluşmamış insanlar.
  Cevapla
 • vatansever 11 ay önce Şikayet Et
  o eski beyinleri yıkanmış chp liler de çocuklarını öyle yetiştiriyorlardı. eski nesil yok oldukça chp de yok olacak
  Cevapla
 • Ibrahimkaya 11 ay önce Şikayet Et
  Duzcede kaombiyi neredeyse hic acmadim 130 tl doğalgaz parasi geldi haram olsun ben ne zor sartlarda calisiyorum be
  Cevapla
 • C.Türk 11 ay önce Şikayet Et
  Chp hdpkk ittifakı sayesinde yerel seçimde Oy aldı. Yoksa Ankara, İstanbul iki Büyükşehirde oyu toplam %38.
  Cevapla
 • Dahi 11 ay önce Şikayet Et
  3üncü bir ittifak geliyor.inşallah yerli ve milli bir muhalefet yaparlar.
  Cevapla
 • Toroslar07 11 ay önce Şikayet Et
  Ölümüne Reis, ve bahçeli bu iki lider ulkesi adına çok çalıştı ve hala çalışıyor. Durmak yok yola devam. CHP ye günahımı dahi vermem, Nokta.
  Cevapla
 • sra 11 ay önce Şikayet Et
  Acaba CHP yerel seçimlerde aldığı oy kendi oyumu
  Cevapla
 • VatanMilliSever. 11 ay önce Şikayet Et
  Herşeyi af edin ama vatana ihanet edeni af etmeyin diyen Hz. Ali.rah. Vatanını batıya ve kandile şikayet eden chpkk=Hdpkk seçmenine sesleniyorum bu iki parti vatanına ihanet etmiyor mu? Peki sizler seçim zamanı partilerin hangi kriterlere bakarak iradenizi oy olarak teslim ediyorsunuz. Oy irade demektir. Oy namus şereftir haysiyettir.
  Cevapla
 • VatanMilliSever. 11 ay önce Şikayet Et
  Nasıl olsa bizdendir denilip bu vatana ihanet edenlere oy verilir mi destek olunur mu ardından gidilir mi. Zulme rıza zulümdür.
  Cevapla
 • VatanMilliSever. 11 ay önce Şikayet Et
  Ey benim Müslüman Kürt kardeşlerim sizleri Vallahi billahi kürt olduğunuz için değil aksine aynı dinin mensubu ümmet olduğunuz için Allah C.C için seviyorum. Şu Hdpkk ya eğer oy veren aynı zamanda başı secdeye giden bir müslüman varsa önce imanını sorgulasın. Öyle duygusallıkla bizdendir diye verdiğiniz oylar kandile gider geriye kurşun olarak asıl müslüman kardeşinin canını alır şehit olur ama oy verenlerin eline şehit kanı bulaşır. Hala %10 oy nasıl alıyor bunca kandil siyaseti yaparak tahmini 5-6 milyon seçmen. Hesabınızı ahirette çetin vereceksiniz eğer bile bile oy verdiyseniz.
  Cevapla
 • VatanMilliSever. 11 ay önce Şikayet Et
  Sırf Erdoğan ve Ak Parti düşmanlığı sebebiyle ülke batsin bizi amerikan uşağı yapsınlar IMF ya mahkum olalım diye bu ülkenin ekmeğini yiyip suyunu içip denizinde doğasında doyasıya tatilini yapan batıda ve doğu ve güneydoğuda hala daha %25 ve %10 oy alan nankör bir seçmen kitlesi var . Aklım vicdanım almıyor teröre bel bağlayan bir parti ve batıdan medet bekleyen bir partinin seçmeninin niyeti milli ve vicdanı değil aksine bir sürü siyasetidir.
  Cevapla
 • VatanMilliSever. 11 ay önce Şikayet Et
  Bu ülkede aday sorunu değil aksine seçmen sorunu var. Oy zamanı baktığım kriterler: -Parti ve adaylarının terörle bağlantısı var mı? -Parti ve adaylarının vizyonu misyonu nedir? -Parti Milli ve Yerli mi? -Parti ve adayları gücünü halktan mı alıyor? -Adaylar halktan halkın içinden mi? -Adaylar ahlakı yönden doğru sözlü mü? -Parti ve adayları seçim zamanında verdiği sözleri tutuyor mu? Bunlar varsa oy var yoksa kimseye yok. Chpkk hdpkk ya Rabbim dünyada yaşadığım sürece bile bile veya bilmeyerek gaflete düşürerek oy verdirmesin inşa ALLAH .
  Cevapla
 • Serce 11 ay önce Şikayet Et
  Tamam ama su an itibariyle ülkemin boyle bir durumu yok secim gibi secim bitti yola devam ediliyor
  Cevapla
 • suat abi 11 ay önce Şikayet Et
  bu pazar değil her pazar seçim olsa chp ye yine oy vermeyeceğiz
  Cevapla
 • Goksel 11 ay önce Şikayet Et
  Memnuniyetsiz %25 hiçbir zaman bu oran değişmeyecek.
  Cevapla