TÜM YORUMLAR

Mehmet Yılmaz'a sert tepki: Kim oluyorsun da burnunu sokuyorsun?
Mehmet Yılmaz'a sert tepki: Kim oluyorsun da burnunu sokuyorsun?
GÜNCEL
21 Mayıs 2020, 10:31
Mehmet Yılmaz'a sert tepki: Kim oluyorsun da burnunu sokuyorsun?
Gazeteci Mehmet Y. Yılmaz'ın, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal'ın açıkladığı 'etik kurallar' sonrasında kaleme aldığı nefret söylemi içeren yazıya tepkiler gelmeye devam ediyor. Hürriyet gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi, bugünkü yazısında, " Sen kim oluyorsun insanların ailesinin içine burnunu sokuyorsun? Desteklediğin 28 Şubat’ın ikna odalarında mı zannettin kendini?" ifadelerini kullandı.
YORUMLAR 19
 • Ahmet 1 yıl önce Şikayet Et
  Mahir Ünal adam gibi adam.Sizin zihniyet tam bir ahlaksizlik ve çukur zihniyeti.Sizin ne mal olduğunuzu bu millet çok iyi biliyor.
  Cevapla
 • Akıncı Türk 1 yıl önce Şikayet Et
  Ahlakı, edebi olmayanlardan bu erdemleri beklemek çölde serap görmeye benzer... Allah cc bunları kahretsin, REZİL şeytanın uşakları
  Cevapla
 • Yusuf 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu gibi şahsiyetlerin bir çoğu din düşmanlıklarını bir kişi üzerinden bütün bir kesimin genel özellikleriymiş gibi lanse etmesi bence çaresizliklerinin dışa vurması artık muhafazakar toplum yükselişini bastırmak için zehirli dillerini daha aktif kullanıyorlar.
  Cevapla
 • vatansever 1 yıl önce Şikayet Et
  yaptıkları yanlarına kar kaldıkça cüretleri artıyor.
  Cevapla
 • D.İS.1453 1 yıl önce Şikayet Et
  Emperyalistlerin ruhu ile oluşan ideolojiye sahip tüm siyasi parti ,stk, tv, yazar ve çizerlerin tek hedefi, dünya Müslümanlarının tek kalesi olan TÜRKİYE'YE koşulsuz sahip çıkan müslüman, milliyetçi milletin ve muhafazakâr milliyetçi liderlerin, keferelere, emperyalistlere ve siyonistlere karşı dik duruşuna saldırmaktır.
  Cevapla
 • hazan 1 yıl önce Şikayet Et
  “Toplumun bir kesimini (müslümanlığa yakın) tacizci, tecavüzcü, eşine ve çocuklarına şiddet uygulayacak kadar gaddar diye toptancı bir yaklaşımla kodlayan bu güruh müslümanlığı toplumun bu kesimiyle görüyor olabilir mi? çünkü bu güruha eğitim içinde müslümanlık anlatıldı mı ? Bu güruhun isnat ettikleri müslümanda olamaz. Ama toplumsal eğitimimizde kazanımlarımız ancak bu kadar ise "bu güruh"ta düşünsün. Düşünmüyorlarsa olanlar onları ilgilendirmez. İlgilenmesinler. Şunu unutmamalı: "Ahlaksızların söylediğini ahlak sahipleri söyleyemez."
  Cevapla
 • tırtt 1 yıl önce Şikayet Et
  24 saat metres manita peşinde koşan rakıısnı içerken kucağında illa ki konsonmatris olmadan içkisini yudumlayamayan ahlaksızların laf etymeye hakı yoktur.. bu zihniyet bir de ahlak tan söz ediyor ya. uyan ey milet bu saalalları tanıyın prim ermeyin..bunlar sadece kandın düşmanı değüil insanlık düşmanıdır.
  Cevapla
 • Bozkurt 1 yıl önce Şikayet Et
  cahiliyenin adetleri ile putlarını yıkalı 1500 yıl oldu ama bu zihniyet kıyamete kadar sürecek onun için İslam yani Hak geldi batıl zail oldu bize düşen görev dünyanın dört bir yanında İslamı dosdoğru yaşamak, anlatmak ve bu cahiliye zihniyetlerini İslam ile bugün de yıkmak bu hadsiz şeytanlar algı peşinde koşmayı iftira atmayı şeytanla dostluğu severler
  Cevapla
 • Eci 1 yıl önce Şikayet Et
  Dindar insanlarız o yüzden eşimden bir fiske bile yemedim o yüzden birbirimizi aldatmıyoruz o uüzden bizim için bütün evletlerımız Allah ın hediyesi o yüzden komşularımızı içip içip rahatsız etmiyoruz sizleri de görüyoruz
  Cevapla
 • Şaban Özkan 1 yıl önce Şikayet Et
  Adaletin adil olduğu herkese aynı ceza verildiği bir memleket özlüyorum .Benim değerĺerime her türlü saldırı yapacak ama fikir özgürlüğü sayılacak Benim enkucuk tepkim ceza alacak .Yok olsun böyle adaĺet
  Cevapla
 • misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  günah kavramını anlamayan hatta reddeden zihniyetin etik kurallara karşı olması onlardan beklenen bir durumdur. günahı reddeden hatta işlenmesini özgürlük olarak gören ahlaksızlığın önünün açılmasını isteyen teşvik eden aynı zihniyetin, bir kesimi toptan itham ederek, suçlu sandalyesine oturtup kendisini de yargıç yerine konumlandırarak ahlak ve edep sorgulama konusunda sorgulama yapması kadar abesle iştigal başka bir şey olamaz. bu zihniyet kendi günah ve ayıplarını bir kenara bırakıp ( vahiyle indirilen Kuranla ve Peygamberimizin hadisleriyle bildirilen günahları reddeden ) başkalarının günah ve ayıplarıyla uğraşır.
  Cevapla
 • BAYRAK 1 yıl önce Şikayet Et
  Bunlar bu kadar basit değersiz müsveddeler.aynı zamanda şeddeli faşistlerdir.Başka söze gerek yok. .....
  Cevapla
 • GöNDeR 1 yıl önce Şikayet Et
  yakında haintv de yada tele1 de program yapmaya başlarsa şaşırmayın. bu kanallara kabul için geçerli tek şart RTE düşmanlığı
  Cevapla
 • Öztürk ÖZİSLAM 1 yıl önce Şikayet Et
  Hemen kızmayın. Laikler içinde siz yazın. İçip içip karılarını kızlarını dövüyorlar mı? Tek eşli oldukları halde karılarını aldatıyorlar mı? Bilimsel olarak içkinin insan sağlığına zararlı olduğunu biliyorlar mı? Atatürkün hayatta hiçbir kere ben solcuyum demediğini sadece ben Türk milliyetçisi doğdum öyle öleceğini dediğini biliyorlar mı? SAVUNMA DEĞİL SALDIRI. Laikler eşlerini hiç aldattımı? Medeni nikah tek eşliliktir. Aldattıysa medeni nikaha karşı kendilerini suçlu buluyorlar mı? Bunları eşlerine söyleyemeyecek kadar dilsiz şeytanlar mı? Medeni insanlar rüşvet alıyorlar mı? Böyle bunun gibi şeyler üretmek lazım.
  Cevapla
 • Gürbüz 1 yıl önce Şikayet Et
  Zatı 28.Şubat'tan medyadan biliyoruz. Epey bir zamandır, ortada yıktu. Devreye almışlar ...
  Cevapla