TÜM YORUMLAR

Ahmet Hakan yazdı: Mehmet Yılmaz'ın Mahir Ünal'a yaptığı büyük ayıp
Ahmet Hakan yazdı: Mehmet Yılmaz'ın Mahir Ünal'a yaptığı büyük ayıp
GÜNCEL
23 Mayıs 2020, 16:18
Ahmet Hakan yazdı: Mehmet Yılmaz'ın Mahir Ünal'a yaptığı büyük ayıp
Gazeteci Mehmet Yılmaz'ın, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal'a yönelik çirkin iddialarına tepkiler devam ediyor. Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, bugünkü köşesinde, "Mehmet Y. Yılmaz'ın Mahir Ünal'a yaptığı büyük ayıbı" yazdı.
YORUMLAR 33
 • bülent 1 yıl önce Şikayet Et
  bir meydanda iftira suçundan 80 sopa vuracaksın bu iftiracılara..
  Cevapla
 • Metin 1 yıl önce Şikayet Et
  kripto bunlar
  Cevapla
 • maarem 1 yıl önce Şikayet Et
  böyle yazar müsvettelerine hoş diyeceğiz geçeceğiz
  Cevapla
 • Ertuğrul 1 yıl önce Şikayet Et
  Beyinlerinin içini örümcek ağ yapmış akılları başka yerlerinde çalışıyor haliyle yaşam biçimleri yalan üzerine kurulu öyle ki yalanları onların gerçeği olmuş gerçek de yok hükmünde. Gözler körelmiş kulaklar sağır beyinler dumura uğramış kalpler mühürlü ve necis
  Cevapla
 • Çavuş 1 yıl önce Şikayet Et
  Kafaları büyük içi fıs yani boş, Boş kafada şeytanın çalışma odası, Türkiye şu korana virüsle mucadele'de Takdire şaan işler yaptı Dünyada kendini yani Türk milletine itibar kazandırdı emeği geçen herkesten Allah razı olsun, Birtek muhalefet bu işten memnun deyil, Dikkat edersek yakın zamanda savaş açtılar her taraftan yalan yanlış saldırı var, bunu çocuklar bile görür kendi akıllarınca yıprattık zannedenler halbuki kendileri tükeniyor.
  Cevapla
 • türko 1 yıl önce Şikayet Et
  soyunu kazısan altından türk çıkmayacağı kesin
  Cevapla
 • Fırat kalkanı 1 yıl önce Şikayet Et
  Dikkat bu alçaklar organize hareket ediyorlar hükumetin başarısı arttıkça kuduruyorlar lağım kokan ağızlarının kapısını açıyorlar gündem değiştirmeye çalışıyorlar ya ak partinin veya bakanların birine sataşıyorlar ama bir şey öğrenecekler it ürür kervan yürür... Durmak yok yola devam.
  Cevapla
 • Keleş 34 1 yıl önce Şikayet Et
  yallan alayı yalanci reziller kepazeler
  Cevapla
 • Volkan 1 yıl önce Şikayet Et
  Bunların işi gücü yalan takiyye iftira bunların mal varlığına bile el koyavskdın ac kalsınlar anlasınlar ibret oldun insan hayatıyla oynamak yalanla dolanla saldırmak ilimsiz imansız insanlıktan çıkmışlar yazıklar olsun işte ak parti doğru yolda bunlar hazmedemeyen grup yazlıklar olsun iftiranın bedelini ödesinler artık
  Cevapla
 • Konyalı 1 yıl önce Şikayet Et
  Yalan söyleyen ve iftira edenlere meslekten men hapis ve tazminat cezası vermedikçe bunlar yalan ve iftiraya devam edeceklertir. Çünkü bunlarda edeb ve haya kalmamış.
  Cevapla
 • doktor 1 yıl önce Şikayet Et
  yav yok öyle birşey yok adam nefretten önünü görmüyormuş felen..bal gibi herşeyi bilerek yapıyorlar. fetöcü hesaplar akp adına zehir zemberek saldırı yapıyor. kademe anlayışı ile mehmet denen gazeteci devreye giriyor. nefret söyleminden etkilenenleri aynı sürüde tutmak için psikolojik harp metotları..
  Cevapla
 • hazret 1 yıl önce Şikayet Et
  ondan sonra gazeteciyiz diye gezerler,yok gazeteciye kızılmaz,yok gazeteci vatan haini de olsa yargılanmaz....adam yazdığını bi okur demi................................
  Cevapla
 • Re cep 1 yıl önce Şikayet Et
  Neden bu ülkede yaşayıp ekmeğini yiyenler ülkeye ve hizmet edenleri kötülüyor çünkü bu sırtlan sürüleri türk değil olamaz devlet adamı hizmet ediyor sen gazetecilik mi yaptığını sanıyorsun
  Cevapla
 • İstanbullu 1 yıl önce Şikayet Et
  Muhaliflik değil bu chdp kafasının yaptığı resmen düşmanlık. Öfke ve nefretleri kafayı yedirtti.
  Cevapla
 • ferhat s 1 yıl önce Şikayet Et
  sayin AHMET HAKAN , CHPliler bu güne kadari neyi dogru söyledilerki ? isleri gücleri yalan dolan malesef . kendiniz programlarinizda immamoglu ve kilicdaroglunda kendiniz sahit oldunuz..yeterki AKP gitsinde basa gecelim derdindeler.dertleri hizmet deyil, milletin annasini aglatip ceplerini doldurmak.
  Cevapla