TÜM YORUMLAR

Fetih Suresi Yunan basınını kudurttu: Skandal manşetler atıldı
Fetih Suresi Yunan basınını kudurttu: Skandal manşetler atıldı
DÜNYA
29 Mayıs 2020, 23:30
Fetih Suresi Yunan basınını kudurttu: Skandal manşetler atıldı
İstanbul'un Fethi'nin 567. sene-i devriyesinde Ayasofya'da düzenlenen Fetih Şöleni programında Fetih Suresi okundu. Kur'an tilaveti sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fetih Suresi'nin Türkçe mealini okuyup tarihi bir konuşma gerçekleştirdi. İstanbul'da bu anlar yaşanırken Atina'da Yunan basını kudurdu. Yunanistan medyası, "İstanbul'da utanç görüntüleri. Ayasofya'da İslami dua." gibi skandal manşetler attı.
YORUMLAR 136
 • Ercan 58 1 yıl önce Şikayet Et
  Bunlar çıldırıyor benim keyfim fevkalade yerine geliyor inşallah namaz kılmakta nasip olacak
  Cevapla
 • Lacivert 1 yıl önce Şikayet Et
  Bunlar , İstanbul'a hala Konstantinopolis derler . Gerisini siz düşünün . Papazlar ayin düzenleseydi , sevinçten 9 takla atarlardı . İbadete açılsın Ayasofya Camimiz .
  Cevapla
 • Sağbek 1 yıl önce Şikayet Et
  Bize dışarıdan kimse bir şey yapamaz, biz içerideki yonan gavurlarına (dedemin şöyleyiş biçimi) dikkat edelim
  Cevapla
 • vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  Fatih Sultan Mehmet Ayasofya nin parasını ödemiş almış deniyor. Satın aldıysak niye hale onların dediğini yapıyoruz. Cami ye çevirileri.
  Cevapla
 • hasan elçin 1 yıl önce Şikayet Et
  it ürür kervan yürür.
  Cevapla
 • Mehmet 1 yıl önce Şikayet Et
  Dine ve vatana ihanet edenler cami duvarina pisliyenlerdir artik cami duvarina pisleme zamani gecti simdi o pisliyenleri temizleme zamanidir ne mutlu turkum diyene
  Cevapla
 • Kirinti 1 yıl önce Şikayet Et
  ne oldu zorunuzamı gitti LAN iki yüzlüler mescidi aksa'da israillilerin yaptıklarına ses çıkarmayan iki yüzlüler size diyorum işinize geliyorsa ayasofya bizim topraklarda öyleyse bizim istediğimiz gibi kullanmakta bizim hakkımız
  Cevapla
 • Muhittin Aksoy 1 yıl önce Şikayet Et
  Bunlar niye dingilleniyor anlamadim biz orayi aldigimiz da onlar Gerkler orada yoktu Bizans diye bir Ülke vardi orada Ayasofya alinmadan önce Trakya yi almistik sonra alindi Ayasof ya.
  Cevapla
 • misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  Biz islamla utanç duymuyoruz aksine islamla ve müslüman olmakla şeref duyuyoruz. Çünkü biz islamla aziz olduk islamla şereflendik. Ancak islama ve müslümanlara nefret duyanlar rahatsızlık duysr.
  Cevapla
 • İbrahim 1 yıl önce Şikayet Et
  Acaba ayasofyanın müze yapılmasında ecnebi elimi varda yunan ondan çıldırıyor
  Cevapla
 • Yiğido 1 yıl önce Şikayet Et
  Yunan bir cami açmaz iken Ayasofyada kuran okunmasına kuduran yunan atina da bir cami olsay dı gece gündüz çan çalarlardı. Neden biz bu akıl tutulmasını yaşıyoruz, Neden Ayasofya Camisini Hizmete açmıyoruz. TÜRK HALKI OLARAK AYASOFYA AÇOLSIN DİYORUZ.
  Cevapla
 • İsa 1 yıl önce Şikayet Et
  Kuduran sadece o köpekler değil.içimizdeki hainlere bakın birde.Ayasofya açılacak ve bütün kafiri kuduracağız.unutmayalım ülkemiz son kaledir.bizler düşersek bütün müslūmanlar düşer.
  Cevapla
 • Ahmet 1 yıl önce Şikayet Et
  Arkadaş 1453 ten sonra burası cami yapılıp yüzyıllarca kullanilmadi mı kime ne derhal ibadete açılsın cami yi müze yapmak neyin nesi kim kudurursa kudursun
  Cevapla
 • Caner 1 yıl önce Şikayet Et
  Ulan yunan bu nasıl kepazelik 500 küsür sene olmuş ecdadimiz kaniyla caniyla almış seni ne ilgilendirir ecdadim Arabistan mısır Libya Tunus Cezayir ispanya yunanistan Bulgaristan Yugoslavya Kırım eflak Bogdan mohac hepsi bizimdi ya şimdi biz de diyelim yunanistan sen hep bizimdin bize sormadan Yunanistan'da birsey yapma diyormuyuz kaşinmayin kaşıriz rüzgarimiz yeter estirmeyin poyrazdan
  Cevapla
 • furkan 1 yıl önce Şikayet Et
  demeyin çokmu kızmışlaarr?vah vah vah...pardon hah hah hahh yazacaktım
  Cevapla