TÜM YORUMLAR

Kuruluş Osman'a dön çağrısı yapılan Engin Altan: ''Evet oynayabilirim, oynamayabilirim de''
Kuruluş Osman'a dön çağrısı yapılan Engin Altan: ''Evet oynayabilirim, oynamayabilirim de''
MEDYA
03 Haziran 2020, 16:35
Kuruluş Osman'a dön çağrısı yapılan Engin Altan: ''Evet oynayabilirim, oynamayabilirim de''
Uzun bir zamandır Kuruluş Osman ekibine katılması beklenen Engin Altan Düzyatan, daha önce rol aldığı karakterlerde tekrardan oynamak istemediğini belirtti. Kendini tekrarlamaktan özellikle kaçınan Diriliş Ertuğrul oyuncusu Engin Altan Düzyatan, daha önce yaptığı bir şeyi şu anki dönemde yapmak istemediğini sözlerine ekledi.
YORUMLAR 165
 • Ahmet 3 ay önce Şikayet Et
  Artık bundan sonra gelmesin heyecan vermez
  Cevapla
 • OSMANLI 3 ay önce Şikayet Et
  Diriliş Ertuğrul olmasaydı. Esamen i okuyan olmazdı. Yatıp kalkıp tarihine şükret. Kurşun dizisi ve öncesini de biliyoruz. Laf kalabalığı yapma. Bize tarihimiz yeter.
  Cevapla
 • Dilem 3 ay önce Şikayet Et
  Belkide teklif GİTMEDİ?
  Cevapla
 • Okur 3 ay önce Şikayet Et
  Kim çağrı yapmış?
  Cevapla
 • Misafir 3 ay önce Şikayet Et
  ukela ukele konuşmuş demekki tarihten rahatsız konumundan rahatsız. Profesyonel şekilde ertuğrul yerine birine geçirilmeli.
  Cevapla
 • Ertuğrul Bey 3 ay önce Şikayet Et
  Eee. Bu kriterlerin hepsi var zaten
  Cevapla
 • Hülya 3 ay önce Şikayet Et
  Bir işe başladıysan devamını getirmen gerek, bu senin seyirciye karşı sorumlulugundur.
  Cevapla
 • Hamdi 3 ay önce Şikayet Et
  Eminim kendisi bırakmamıştır, bıraktırılmıştır. Kendisi niçin bıraksın'ki? Bence...
  Cevapla
 • ahobaba 3 ay önce Şikayet Et
  Kardeşim kuruluş Osman farklı bir proje o diriliş Ertuğrul da oynadı ve sorumluluğunu yerine getirdi ikisi farklı projeler
  Cevapla
 • ertuğrul 3 ay önce Şikayet Et
  yargısız insaf yapmayın??? Allahtan korkun 2 durum var..1- bozdağ ile aralarında bir sorun var engin altana yüklenen eyyyyy insacıklar adam demedi mi? teklif gelmedi gelirse de bakarız değerlendiririz diye 2.si bozdağ dedi tok tok ertuğrul gelmeyecek diye ondan sonra bu açıklama geldi uzun zaman sonra. ne yani bozdağa mı bağımlı olacak.. 2.Sİ tatlı gizem sağ verip sol vurucaklar şak çıkıp gelecek süpriz olacak başka bir açıklaması yok lakin ilk durum daha kuvvetli? engin babamın oğlu değil adamaın hakkını yemeyin bozdağda kafasını başka işlere takıp kazanç peşinde ün peşinde..
  Cevapla
 • Ferhat 3 ay önce Şikayet Et
  diriliş ertuğrul senaryosu sağlam bir kurguydu.ertugrula sempati kazandıran büyük düşmanları vardı. engin altan in bütün başarıyı kendi şahsına yüklemesi bencillik.bu gün onlarca tarihi filimde oynayan russell crowe rol tekrarına düşmüş mu oluyor.guldurme bizi engin.gorende oynadığı bütün rollerde zirve oldu sanır.sana yol veren yapımcılara haksızlık etme.
  Cevapla
 • Leyla 3 ay önce Şikayet Et
  Ama bız sızı gormek ıstıyorukkkkkkk
  Cevapla
 • Ad4343 3 ay önce Şikayet Et
  Süleyman şahı Serdar Gökhanı Ertuğrul'un yerine getirin seve seve gelir, Geçmişine Atasına sahip çıkan biri hemde yakışır ona
  Cevapla
 • Sivasspor 3 ay önce Şikayet Et
  Para tatmin etmeli desene gardaş, artık beni dünya tanıyor çok popüler oldum.onun için fiyatımda çok arttı desene.savcın karısı diye abuk sabuk bir dizide oynadın.ne seneryosu etkileyiciydi nede insanları etkiliyordu.masal okuma açıkça parayı veren düdüğü çalar de.
  Cevapla
 • Ebru 3 ay önce Şikayet Et
  Aynen öyle çok doğru söylemiş siniz
  Cevapla
 • Emre 3 ay önce Şikayet Et
  Gitsin Fox Tv'de dizi çeksin.
  Cevapla
 • Nuri 3 ay önce Şikayet Et
  Kuruluş osman bende tatmin etmeme, diriliş daha iyidi düşüncesini getirmedi. Ertuğrul da ilk bölümlerde oyuncuları tanıtma ve düşman çıkıp olayların gelişmesi anlamında sıkıcı başlamıştı, olaylarla, yeni düşmanlarla sürükleyicilik başlamıştı. Osman da aynı olacaktır ve iyice sürükleme başladı da. Bu hep böyledir. Roman, hikaye bile yazarken giriş-gelişme-sonuç hükümlerine dikkat edilir. Bence gayet başarılı osman da, Ertuğrul un gölgesinde değil.
  Cevapla
 • Melek 3 ay önce Şikayet Et
  Bazı şeyleri tadın da bırakmak gerekir hay hay doğru bir söz, lakin bu önceki dizinin bir devamı bunu iyi kavramak gerektiğini düşünüyorum.bu çok yanlış bir karar.eski diziyi ve izleyici kitlesine bakıp çalmaları olsaydı bu düşüncesine katılabilirdim ama bu öyle bir sey degil.bunu başladığınız bir şeyi tamamlamak olarak düşünmek gerekir .sirfbu yüzden kendisine kirginim bundan sonraki oynadığı rol aldığı şeyleri takip etmeyi düşünmüyorum.kendisine hayranım çok başarılı bir projeydi ama bu kararı biz hayranlarını hayalkırıklığına uğrattı.kendisiin bundan sonraki tavrı bizlerinde bazı şeyleri sorgulamamalı neden olcaktir.insallah doğru kararı alır.
  Cevapla
 • fatih 42 3 ay önce Şikayet Et
  kusura bakmada dirilişe kadar bu kadar meşhur değildin ha rolün hakkını verdin o ayrı.
  Cevapla