TÜM YORUMLAR

Areda Survey'den çarpıcı anket: Yüzde 73.1'den, yüzde 83,9'a yükseldi
Areda Survey'den çarpıcı anket: Yüzde 73.1'den, yüzde 83,9'a yükseldi
GÜNCEL
12 Haziran 2020, 09:08
Areda Survey'den çarpıcı anket: Yüzde 73.1'den, yüzde 83,9'a yükseldi
Araştırma Şirketi Areda Survey, 2 – 5 Haziran 2020 tarihleri arasında 2 bin 414 kişi ile Türkiye gündem araştırması yaptı. Sonuçları ilk kez Haber7.com'da yayınlanan araştırmada Sağlık Bakanlığı'nı koronavirüs sürecinde başarılı bulanların oranı yüzde 83,9 olarak çıktı.
YORUMLAR 20
 • ÖZLÜK HAKKI 2 ay önce Şikayet Et
  evet sayın bakanımızı gayet başarılı buluyoruz birde yardımcı sağlıkçıların özlük hakklarında da yapacağı iyilikleri yaparak görürsek artık 100/100 olur güzen bizleride bu süreçte yok saymayın lütfen tşk ederim...
  Cevapla
 • Hasan 3 ay önce Şikayet Et
  Bu ülkenin yüzde 10a yakını dinsizdir zaten, bu milletten değildir, iç düşmandır. Hıristiyanı yahudiyi bu kefeye koymuyorum, onlar dahi dünyevi menfaat için bu vatana hizmet edebilir, ama bu hainler her daim düşmandır.
  Cevapla
 • Cumhur 3 ay önce Şikayet Et
  Esas başarı Cumhurbaşkanımızın lütfen
  Cevapla
 • burak 3 ay önce Şikayet Et
  bu küba ingiltere ve norveç diyen mallar derhal tespit edilip kargo uçağıyla postalanmalı ve vartandaşlığı iptal edilmeli keşke yapılsa
  Cevapla
 • ÖNCE VATAN 3 ay önce Şikayet Et
  kardeşim tabi buluyoruz bulmayan kim tabi ki zafer olarak nitelenen bu salgını ak parti üzerinden olduğunu bilen kişiler kesin zihniyetini devreye sokup beğenmemişlerdir bu beyin zihniyet geri ve gezi zekalılardan başka kimse olamaz oda kıskançlıklarından dır ama sağlıkta da en önde giden kişiler bunlar nankör çok önemli olan şeref namus vijdan gerisi tefurruat
  Cevapla
 • Leyla 3 ay önce Şikayet Et
  Bakan bey , milletimize ve dünyaya göre , yüzdeyüz başarı , istisnalar kaideyi bozmaz.başta Recep Tayyip Erdoğan, olmak üzere , elinize emeğinize sağlık tüm sağlık ekibimizin.tesekkürler, sizinle gurur duyuyoruz.
  Cevapla
 • Nazım KARAMEHMET 3 ay önce Şikayet Et
  Elbette ülkemizle gurur duydum, Allah yöneticilerimizden razı olsun.
  Cevapla
 • tolga 3 ay önce Şikayet Et
  bu güzel insana yüzde 83,9 bile az benim adaletli fikrim yüzde 98 olmalı
  Cevapla
 • Ali 3 ay önce Şikayet Et
  Geleceğin inşallah cumhurbaşkanı. Sakin beyefendi sevilen sayılan bakanimiz
  Cevapla
 • emre 58 3 ay önce Şikayet Et
  sağlık bakanlığını ben de çok iyi buluyorum ancak sayın bakanıma burdan bir şey söylemek istiyorum. Sayın bakanım bizim milletimiz en ufak bir yumuşama döneminde hemen maskeleri attı lütfen sizden arz ediyorum. Sağlık bakanlığı ve bilim kurulunun alacağı karar basit ve net aslında. Maske takma zorunluluğu büyük illerde de olsun lütfen bazı illerde takma zorunluluğu oldu. İstanbul, Ankara, İzmir vb. büyük memleketlerde takma zorunluluğu olsun. Zorunluluk olursa millette ona göre hareket eder. Maske, sosyal mesafe bunların hepsi artık hayatımızın birer parçası haline gelmeli zaten.
  Cevapla
 • mehmet demirel 3 ay önce Şikayet Et
  bakanımız çok başarılı bir sınav verdi.........
  Cevapla
 • Vatandaş 3 ay önce Şikayet Et
  İlla küçük bir azınlık başarılı bulmayacak, başarılı bulmayan ahillere Kemal kılıçtaroğlunun SSK sını kitleye en, alışmış pis pas içinde yarım yamalak yokluk içinde sağlık hizmeti almaya. Yuh yani bir kerede şükredin Allaha..
  Cevapla
 • Tektak 3 ay önce Şikayet Et
  He corona 19 yükseldi diye hemen adami suclayin kendiniz herşeyi elden burakın bide dert yanın .Adam yasak koysa suzlu koymasa suzlu para bitti ackaldik borclandik diyen bumillet suclayan gene bu millet yaziklar olsun bu kafalarla.
  Cevapla
 • Doktor 3 ay önce Şikayet Et
  Hahaha Küba mı, KK taifesini hemen gönderelim.. :-)
  Cevapla
 • Tekle 3 ay önce Şikayet Et
  Tabiki başarılı buluyorum adam elindengeleni yapior malesev bizim insanlarimizda is yok biz herşeyin tersini yapmaya calışırız yasak kaktı diye herşeyi unut bide adama suc at bu milletnen biz dünyarekoru bile kırarız corona 19 la.
  Cevapla