TÜM YORUMLAR

Aleyna Tilki O Ses Türkiye programına juri mi oluyor? Acun ile birlikte...
Aleyna Tilki O Ses Türkiye programına juri mi oluyor? Acun ile birlikte...
MEDYA
26 Haziran 2020, 10:25
Aleyna Tilki O Ses Türkiye programına juri mi oluyor? Acun ile birlikte...
TV 8 ekranlarında yayınlanan yapımcılığını ve sunuculuğu Acun Ilıcalı'nın yaptığı O Ses Türkiye jürisinden ayrılan Seda Sayan'ın yerine Aleyna Tilki düşünülüyor. “Yetenek Sizsiniz” adlı programda tanınan genç şarkı Aleyna Tilki, önceki akşam ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile bir yemekte buluştu.
YORUMLAR 8
 • dr ömer 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah hidayet versin
  Cevapla
 • kamil Çalıkuşu 1 yıl önce Şikayet Et
  acun kaliteyi aşagıya çekiyor.
  Cevapla
 • ANTALYA 1 yıl önce Şikayet Et
  Divamı getir Acun bey
  Cevapla
 • yaşar yıldız 1 yıl önce Şikayet Et
  müzikten anlamayan yeni yetmeleri sırf reyting uğruna müziğinde içine ettiniz.Bu ne zaman müzlk sözü yaptı ne müzik aleti çalıyo kaç senesini müziğe adamış iki parçada üstünü başını açmış sözüm ona iki dans yapmış sanatcı dediniz hemen, sanata yıllarını vermiş müziğe kendini adamış insanlara bu değeri vermediniz yazıklar olsun
  Cevapla
 • mert 1 yıl önce Şikayet Et
  kesinlikle izlemem
  Cevapla
 • mustafa 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah sonumuzu hayır etsin ne günlere kaldık.
  Cevapla
 • Tr-1 1 yıl önce Şikayet Et
  Sacmalik neyin pesinde oldugu böyle ortaya cikiyor ses güzelliyi sarki türkü okuma yeteneyi faza fisosu.Ne anlasin bunlardan yasi kacki ne okumus ne bilirki oraya cikanlarin cogu bundan bilgilidir.
  Cevapla
 • ali 1 yıl önce Şikayet Et
  çok sevimsiz itici biri. asla ama asla jüri olmamalı. bu kızın bilgisi görgüsü ne ki jüri olsun... jüri olacak kişinin konusunda meslektaşları tarafından da kabul edilmiş bir ağırlığı bilgisi olmalı. acun programının kaybetmesini istemiyorsa bu tip toplum tarafından şımarık itici bulunan kişileri asla almamlı. bu kızı yarışmaya yarışmacı olarak alıp milletin önüne yanlış idol çıkaran acun bu hatasının tekrarını yapmamalı. böyle bir konuya ilk defa yorum yazıyorum. ama toplum önüne yanlış kişiler çıkarılmamalı diyorum.
  Cevapla