TÜM YORUMLAR

Başkan Erdoğan'dan YKS açıklaması!
Başkan Erdoğan'dan YKS açıklaması!
GÜNCEL
26 Haziran 2020, 17:46
Başkan Erdoğan'dan YKS açıklaması!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gençlerle bir araya geldi. YKS öncesi öğrencilerin sorularını yanıtlayan Erdoğan, YKS tarihinin önce ileriye atılıp sonra neden geriye alındığı sorusuna da yanıt verdi. Erdoğan, YKS tarihiyle ilgili, "Bazılarının bu tarihin turizm sektörünü canlandırmak amacıyla belirlendiğini iddia etmesi tamamıyla spekülasyondur." ifadelerini kullandı.
YORUMLAR 11
 • Yusuf 4 ay önce Şikayet Et
  ŞU anda sosyal medya üzerinden Tüm devlet düşmanları YKS üzerinden Erdoğana alçakça bir saldırı yapıyor. 1. Temmuz veya ağustos ayında olsa öğretmenler tatilde olacağından sınavı yaptıracak öğretmen bulamazsın. 2. Sonraki aylarda salgının azalacağının garantisi mi var. 3. Uzmanlar eylül ayında salgının tekrar artabileceğini söylerken sınav ne zaman yapılacaktı. şu anda fetösü başta olmak üzere tüm devlet ve Erdoğan düşmanları oy yok diye bir algı oluşturmaya çalışıyor.Malesef Bazı gençlerimiz bu algıya kendini kaptırmış.
  Cevapla
 • Ali 4 ay önce Şikayet Et
  Ogretmenler 4 audir yatiyor .zaten
  Cevapla
 • Lacivert 4 ay önce Şikayet Et
  Cumhurbaşkanımızın yaptığı açıklamalarda en önemli konu Sosyal medyadır, bir an önce düzen getirilmelidir , toplum zehirleniyor ! Allah devletimizin yardımcıaı olsun ve kolaylık versin .
  Cevapla
 • vatandaş 4 ay önce Şikayet Et
  sadece 7 kişi mi katıldı. neden
  Cevapla
 • Helal 4 ay önce Şikayet Et
  Ne güzelde konuşuyorsunuz. Birde size rakip olmaya kalkışan chp liderinin konuşmalarına baksanız.. :) Rakip olmaya utanmıyor mu ne
  Cevapla
 • Türkiye 4 ay önce Şikayet Et
  Ben de bir gencim ama gençler bu ülkeyi mahvedecek sanırım.. İmanlı nesil yetişmedi. Aksine sosyal medyanın kölesi filmlerlerle dizilerle beyni yıkanan tarihini atatürkten ibaret zanneden bir nesil oluştu. Bunun sorumlusu eskiden çocuklarını kısmen güvenli sokaklara salanlar gibi şimdi çocuklarını tamamen güvensin çok tehlikeli internet ortamına salan siz ebeveyinlersiniz. Bir nesil elinizden kayıp gidiyor ey yetişkinler...
  Cevapla
 • Cevagir 4 ay önce Şikayet Et
  Sınav ucretleri aşiri pahali
  Cevapla
 • Ismail 4 ay önce Şikayet Et
  Zaten sinav hazirandaneoynamasi
  Cevapla
 • Payitaht 4 ay önce Şikayet Et
  Sen once bir tedavi ol, herkesi kendin gibi nankor mü sandin,
  Cevapla
 • Ali aydın 4 ay önce Şikayet Et
  çocuk makul öğrenmek için sormuş bunda bir bahis yok sormak lazım sormadan öğrenilmez
  Cevapla