TÜM YORUMLAR

Bakan Soylu'dan CHP-HDP ve İP'in La Casa De Papel muhabbetine "Dağ"lı gönderme
Bakan Soylu'dan CHP-HDP ve İP'in La Casa De Papel muhabbetine "Dağ"lı gönderme
GÜNCEL
01 Temmuz 2020, 21:50
Bakan Soylu'dan CHP-HDP ve İP'in La Casa De Papel muhabbetine "Dağ"lı gönderme
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ittifak ortakları Kemal Kılıçdaroğlu, Pervin Buldan ve Meral Akşener'in NETFLİX'te yayınlanan La Casa De Papel ile ilgili paylaşımlarına Türk milletinin vatan sevgisinin anlatıldığı "Dağ" filminden bir alıntıyla göndermede bulundu. Soylu "Önemli olan iki şey var arkadaşlar...Vatan ve yanınızdaki adam." dedi.
YORUMLAR 49
 • gurbetci 1 yıl önce Şikayet Et
  24 saat italyan la casa depapel soyleyen bir italyan muzisyen lazim franco diye bir arkadasim var ona sordum bu sizin marsi turkiyedeki lerde dinliyor dedigimizde bana bu marsi genellikle italyada tembel ve Sabah aksam parasini sarap sisesi elinde barlarda harcayan kopru altlarinda yatan her seyi belesten bekleyenlerin soylemis oldugu bir muzik tarzi oldugunu soyluyor .herhalde buda bir italyan gorusu .
  Cevapla
 • Nazım KARAMEHMET 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu sosyal medya mecraları Türkiye'de hiçbir kayıt kuyut olmadan rastgele bırakıyorlar da, başka ülkelerde niye düzenleme yapıyorlar. Ülkemizi karıştırmak için. Buna müsade edilmemelidir.Herke T.C. ile girsin, ne yaparsa yapsın. Bedeline katlansın.Vergisini de versinler.
  Cevapla
 • Volkan 1 yıl önce Şikayet Et
  Bunların ne olduğunu görmeyenler kimlere hizmet ettigini görmeyenler olaya bir dizi bir filim gibi bakanlar kör cahil olanlar yazıklar olsun ve halen CHP HDP iyi parti oy vermekte ısrar edenler zihniyetiniz önünşnzde dizlerin derdi cebi karnı uykusu gezmek tozmak yazık cidden yazık adamların derdine bak ya dizinin sezonu bekliyor yazıklar olsun
  Cevapla
 • murat 1 yıl önce Şikayet Et
  bunlar sosyal medya üzerinden devlet yönetcekler işte örnekleri vah zavalılar vah
  Cevapla
 • MetehanGülşah 1 yıl önce Şikayet Et
  Süleyman soylu seviyorum seni... adamsın
  Cevapla
 • vatan05 1 yıl önce Şikayet Et
  Numan Kurtulmuşun verdiği cevap tam kapak olmuş ..İlk benim aklımdan geçende buydu
  Cevapla
 • 01 Adana 1 yıl önce Şikayet Et
  Artık bunların bu vatana bir faydalarının olmadığını görün BUNLARI tarihe gömelimki yerlerine İNŞALLAH daha iyileri GELSİN
  Cevapla
 • Vatan27 1 yıl önce Şikayet Et
  Ucuz aciz ve zararlısınız vatanıma ülkeme halkıma ey hdpchpip
  Cevapla
 • Aaa 1 yıl önce Şikayet Et
  Siz değil ülke yönetmek lider olmak koyun bile gündemezsiniz. Türk İslam aile yapısına da yakışmaz böyle diziler vs adam olun adam
  Cevapla
 • Karadenizli 1 yıl önce Şikayet Et
  Zamanın müşrikleri
  Cevapla
 • Vatansever 1 yıl önce Şikayet Et
  Ben başbakan olacağım,ben başbakan olacağım
  Cevapla
 • Alperen 1 yıl önce Şikayet Et
  Helal olsun sayın Soylu on numara kapak olmuş. Ama insanda yüz olmayınca bizim yüzsüzler de utanma,arlanma olmaz. Derler ya bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim.
  Cevapla
 • Suat Ak 1 yıl önce Şikayet Et
  Sayın Bakanım kime söylüyon bu Daltonların bir kulağından giriyor öbüründen çıkıyor anlıyana sivri sinek saz anlamayana davul zurna az Allah bunları nasıl biliyorsa öyle etsin Vatan hayinleri
  Cevapla
 • Vatansever 1 yıl önce Şikayet Et
  Bana göre sosyal medya insanların, diğer insanlar hakkında gıyabında konuştuğu bir haberlesmedir. Ama bu gyabinda konuşma kimseye hakaret etme, iftira atma, alçaklık yapma hakini vermez. Sosyal medya başıboş bırakılacak kadar basit bir konu değildir. Tıpkı bıçak gibidir, ard niyetli insanların eline verilmemelidir.
  Cevapla
 • Sessiz sakin 1 yıl önce Şikayet Et
  Netflix'in kapatılması yetmez .. bu mecralar içeriklerinin internette yayılmasına izin veriyorlar.. bu videolar da internetten kaldırılmalı!!!
  Cevapla