TÜM YORUMLAR

Bir babanın sosyal medya isyanı
Bir babanın sosyal medya isyanı
GÜNCEL
02 Temmuz 2020, 15:19
Bir babanın sosyal medya isyanı
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızı Esra Albayrak’a yeni doğmuş bebeği üzerinden insanlık dışı saldırı yapılmıştı. Hürriyet Gazetesi Yazarı Abdülkadir Selvi köşesinde, ''Hani Erdoğan diktatördü? Diktatörün ülkesinde kızına, damadına, yeni doğmuş torununa bu saldırıyı yapabilirler miydi?'' sorusunu sorarak, çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.
YORUMLAR 6
 • vatanını seven 1 yıl önce Şikayet Et
  Esas bu kadar alçalabilen böyle insanlara eğer ağız birliği yoksa önce aileleri, akrabaları çok büyük tepki göstermesi lazım? Bu gün Türkiye'de sınırsız özgürlükler karşısında haksızlığa uğramayan, kahr olmayan kim var? Sınır sınır sınır... sınır konulmazsa daha çoook... insanın başı ağrıyacak.
  Cevapla
 • seyfullah 1 yıl önce Şikayet Et
  Çok geç kalındı
  Cevapla
 • koçum 1 yıl önce Şikayet Et
  bu zevat şimdi sessiz bu adiler yarın bürgün tekrar ağız dolusu kusup diktatör diyecekler. bunu putin,esad yada çin devlet başkanına yap bakıyım. kan alırlar kan.acil çözüm. bu rezillik nedir. bilgisayarı aç sağa sola kus. bitirin bu işi çok baydı. kimliğini açıkça belli edemeyen birşey yazmasın kardeşim. bugün sana yarın bana.
  Cevapla
 • Mustafa Aytaç 1 yıl önce Şikayet Et
  TC no ile giriş yapılacak şekilde düzenleme yapılsın herkes yazdığından sorumlu olsun. Hatta buraya bile yorum yazarken sistem TC no istesin.
  Cevapla
 • Göktürk 1 yıl önce Şikayet Et
  sosyal medya değil lağım çukuru diyorum
  Cevapla
 • Göktürk 1 yıl önce Şikayet Et
  Sayın Cumhurbaşkanımıza diktatör diyen alçaklar utansın kahrolsunlar.
  Cevapla