TÜM YORUMLAR

PKK'nın ev sahibi Almanya'dan çarpıcı itiraf: Terörün limanı olduk
PKK'nın ev sahibi Almanya'dan çarpıcı itiraf: Terörün limanı olduk
DÜNYA
03 Temmuz 2020, 11:48
PKK'nın ev sahibi Almanya'dan çarpıcı itiraf: Terörün limanı olduk
Almanya, geçmişte PKK'lılara ev sahipliği yaptığı gibi 15 Temmuz sonrasında da pek çok FETÖ'cüye sığınak oldu. Alman istihbaratının ülkede faaliyet gösteren uluslararası terör şebekeleri üzerinde yaptığı araştırma itiraf gibi bir sonucu ortaya çıktı. BfV'nin raporunda terör örgütleri için “Yasalarımıza aykırı şekilde örgüte adam kazandırıp, ülkelerle aramızı bozuyorlar.” ifadelerine yer verildi.
YORUMLAR 10
 • t61 1 yıl önce Şikayet Et
  tez zamanda bedel8ni ödersiniz inş
  Cevapla
 • ümit*korku 1 yıl önce Şikayet Et
  günaydın Germany
  Cevapla
 • KELEŞ 34 1 yıl önce Şikayet Et
  Almanya bu ülkede miliyonlarca insanin kani akti bunun birinci sorumlusu avrupadır ve sizsiniz bu ah yerde kalmaz o beslediğin beslemelerin birgün size döneceğine ve ısıracağı günü bekliyoruz
  Cevapla
 • Murat 1 yıl önce Şikayet Et
  Alman devleti bunu bile isteye yapıyor. PKK ve FETÖ’ye yardımı yapan sadece ABD değil. Almanya’da, İngiltere’de, Fransa’da, Rusya’da yardım ediyor hatta İsveç, Norveç, Kanada gibi ülkeler bile. Almanya’da yaşayan PKK’lı teröristlerden çocuklarına Milan ismini verenler var. Milan askerlerimizi şehit eden Alman-Fransız ortak yapımı bir hafif piyade-tanksavar füzesidir. İşte bunun gibi bir sürü Alman yapımı silahlarda var PKK’nın elinde. Alman istihbaratı BND’nin başında ki adam 15 Temmuz’la ilgili mide bulandırıcı sözler söyledi buraya yazmayayım şimdi.
  Cevapla
 • Nurettin 1 yıl önce Şikayet Et
  Cumhurbaşkanı ne demişti o yılan bir gün sizi ısıtacak. Bekçi Bekir'in dediği gibi oranızdan KIT layacaklar.
  Cevapla
 • serhat 1 yıl önce Şikayet Et
  almanya terörist doldu sanki dünyadaki bütün teröristler almanyada....... almanyanın sonu çok kötü olacak..... bu teröristler almanları tek tek öldürecekler.
  Cevapla
 • sadık 1 yıl önce Şikayet Et
  biz uyarmıştık sizi.eninde sonunda kendinize dönecek büyük bir kötülük ve fitne bu...
  Cevapla
 • şenol 1 yıl önce Şikayet Et
  Rabbim tez zamanda bize yaptıkları gibi sizede yapsınlarda bizede görmek nasip olur inşallah ticaretimiz çokmuş falan hepsi hikaye avrupa devletlerinde türkiye düşmanı sıralamasında söylemlere değilde icrata bakarsanız almanya her zaman 1 numaradır.
  Cevapla
 • Kenan 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu gösteri yapanlar Türk vatandaşlığı taşıyorsa neden vatandaşlıktan çıkarılmıyorlar. Gitsin alman vatandaşı olsunlar. Nasılsa almanlar tarafından destekleniyorlar
  Cevapla
 • muhammed 1 yıl önce Şikayet Et
  mantıklı
  Cevapla