TÜM YORUMLAR

Sosyal medya düzenlemesi ne getiriyor?
Sosyal medya düzenlemesi ne getiriyor?
GÜNCEL
03 Temmuz 2020, 14:10
Sosyal medya düzenlemesi ne getiriyor?
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın üzerinde çalışacağız dediği sosyal medya düzenlemesiyle ilgili atılacak adımlar merak konusu. Hürriyet gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi, sosyal medya düzenlemesinin içeriğiyle ilgili bir yazı kaleme aldı.
YORUMLAR 19
 • Mehmet 1 yıl önce Şikayet Et
  Ceza değil süresiz kapatılsın ve birdaha açılmasın .
  Cevapla
 • Mehmet 1 yıl önce Şikayet Et
  Kökten çözüm için İnternet kapatılmalı internet istemiyoruz !
  Cevapla
 • Subhi 1 yıl önce Şikayet Et
  Milli alternatif acilen bulunmalı ve bizim yasalarımıza yanıt vermeyenler erişime kapanmalı !!!
  Cevapla
 • vergi alinmali 1 yıl önce Şikayet Et
  bizim ulkede is yapip hem vergi vèmiyorlar hemde hicbir konuda yardimci olmuyorlarsa.sorun cozulmeli gerekli yüksek meblalarla cezalar kesilmeli.ayrica vergi alinmali.
  Cevapla
 • Lacivert 1 yıl önce Şikayet Et
  Yeni nesil maalesef hayatı Twitter, Netflix ve Facebook'tan ibaret zannediyor . Bu yabancı siteler ülkemizde şube açmadan vergi vermeden dünyanın parasını kazanıyor her sene en çok kazananlarda zirvedeler . Devletimizin isteklerini yerine getirmezlerse ;yerine alternatif milli siteler açıp bunlara erişim enellenmeli . ABD ve Avrupa'nın istekleri yerine getiriliyor bize gelince yan çiziyorlar . Art niyet var burada ,ülkemize operasyon çekilmesine karıştırılmasına göz yumuyor bu siteler ve işlerinede geliyor .
  Cevapla
 • Türk'ün Pınarı 1 yıl önce Şikayet Et
  Sevgiyi ve birinin onu beğenmesini oralarda arayan kardeşlerim. Oraya ayıracağınız vakitlerde ne ibadetler öğrenirsiniz bir düşünün. ALLAH (C.C.) sevsin sizi yetmez mi. Fotoğrafınızı sadece eşleriniz görsün yetmez mi.
  Cevapla
 • Bir Uyarıdır 1 yıl önce Şikayet Et
  Twitter ve Youtube da kripto kanallar var, bunlar doğruların arasına yanlışlarını koyarak algı operasyonu yapıyor. Devlet ve İslam düşmanı bu kanallar. Milyon takipçi sayısına ulaşmış bazıları. Gençler sosyal medyada gördükleri her şeyi direk doğru olarak kabul ediyor, bir yetişkin gibi sorgulamıyorlar, takipçi sayısı ne kadar fazlaysa o kadar doğrudur mantığı yapıyorlar, halbuki güvendikleri kanal sahibinin ise aslında belli bir ajandası var.. Sabetayist-Yunan-Ermeni kriptolarına ortamı bırakmayın, sizde Yerli ve Milli sosyal medya hesaplarına destek olun. Her şeyi devletten beklemeyin.
  Cevapla
 • Kenan 1 yıl önce Şikayet Et
  Bunlar normal kar amaçlı şirket olmayıp, istihbarat, sosyal mühendislik amaçlı yapılar olduğu için devletin isteklerini kabul etmeyeceklerdir.
  Cevapla
 • zafer gülten 1 yıl önce Şikayet Et
  büyük şirketlere belkide,normal vatandaşa 50 milyon ceza olmazın olmazı.
  Cevapla
 • Hüseyin 1 yıl önce Şikayet Et
  Kesinlikle düzenleme gelmeli herkes agzına gelen herşeyi yazıp söylememeli
  Cevapla
 • Adalet 1 yıl önce Şikayet Et
  Sosyal medya düzenlemesinin sonuna kadar arkasındayız.. cezalar çok caydırıcı ve ağır olmalı.. hakaret ederken, küfür ederken mal varlığına el konulacağını ocağına incir ağacı dikilecegini bilecek öyle yazacak veya paylaşacak nokta..devlete, Allah'a, peygamebere, Kur'an'a tüm dini kutsallara , Osmanlıya, bayrağa, devleti yönetenlere ağza alınmayacak alçaklıkta paylaşımlar yapacak eeee sosyal medya özgürlüğü.. yesinler sizin özgürlüğünüzü
  Cevapla
 • abdullah 1 yıl önce Şikayet Et
  2. Hesapların gerçek kimlikleri üzerinden açılması zorunluluğunun getirilmesi, sahte hesapların engellenmesi, Bu madde yanlış kendisini güvenceye almak isteyen gençler özellikle z ve alfa kuşağı nın tepkisini çeker.Ak parti gençleri tamamen kaybeder.
  Cevapla
 • ercano 1 yıl önce Şikayet Et
  lahana ----- ,almanya fransa gerizekalimi ki sosyal medyada cep numarasi istiyor hesap olusturulurken...ve orda herksin hesaplari tam kontrol altindadir...
  Cevapla
 • Lahana 1 yıl önce Şikayet Et
  Şu Z ve alfa beta nedir ya. Yeni nesil deyince anlaşılamayan ne var. Sigma kuşağı mı diyeyim size...
  Cevapla
 • Ayyıldız 1 yıl önce Şikayet Et
  Gençlik zaten akparti düşmanı..nedenide ebeveynlerinin tek şeritli yollardan duble yollara geçmiş olması, sınıflara ayrılmış hastanelerde rehin kalan ilacını alamayan,doktor cüzdanına ortak olmadan muayene bile olamazken şimdi seç beğen olduğu için, yokluktan bolluğa geçtiği için, gecelik yüzde 7500 faizden yuzde 10 lara düştüğü için, hacı Murat arabalara binerken şimdi modelsiz arabalar beğenilmezken kısacası yokluktan varlığa teknolojiye gelismislige geçtiği için tabiki düşman olacaklar.. kısaca rahat batıyor...yalanla dolanla memleketi Haliçe çevirecekler çok yazık olacak ama iş işten geçmiş olacak.30 yaş altı yok kelimesini bilmiyor hep öyle oldugunu zannediyorlar maalesef
  Cevapla
 • Ahmet Ali Şahin 1 yıl önce Şikayet Et
  Katılmıyorum.kesinlkle
  Cevapla
 • fatih yilmaz 1 yıl önce Şikayet Et
  sosyal medya yeni aklımıza geldi gencecik insanlar gayri meşru videolar ahlak dışı görüntüler.ve bunun gibi binlercesi .fakat kimsenin umruda değildi.yapılacaksa adam akıllı bir düzenleme yapılsın.benim şikayet edecek gücüm yok imkanımda yok.adalet herşey için ,adalet herkes için eşit olmalı
  Cevapla
 • Sabır 1 yıl önce Şikayet Et
  Tw yasaklayin Allah icin. Ulkemizlen isbirligine yanasmayan teror faaliyetlerini destekleyen ve bunun onemini bilerek almayan butun sosyal medya organlari Turkyede iptal edilmeli. Kapanmasın diye destek verenlerinde yaygara yapanlarin gbtleri incelensin.
  Cevapla
 • Cucumber 1 yıl önce Şikayet Et
  Olması gerekenlerde bunlar. Avrupa'daki cezalara bir bakın isterseniz kalbiniz durar ama olması gereken budur ! Zira adam haksız bile olsa bol bol saydıran mesajlar görüyorum ben. Hatta bilmediği şeyler hakkında bile saydıranlar var. En az 10.000 TL ceza olmalı ki bu bile oldukça az. Hayırlısı olsun bakalım... Bu arada umarız 3-4 yıla dövizimiz değerlenir. Allah ( CC ) ülkemize ve Dünya'ya hayırlı gelecekler nasip etsin. Maske ile çıkmak çok mu zor ? Hayırlısı olsun bakalım...
  Cevapla