TÜM YORUMLAR

Ertuğrul Özkök sinsiliğe devam ediyor: Ayasofya'yla ilgili tepki çeken yazı
Ertuğrul Özkök sinsiliğe devam ediyor: Ayasofya'yla ilgili tepki çeken yazı
GÜNCEL
11 Temmuz 2020, 15:54
Ertuğrul Özkök sinsiliğe devam ediyor: Ayasofya'yla ilgili tepki çeken yazı
Ayasofya Camii'nin yeniden ibadete açılması tüm Türkiye ve İslam dünyasında sevinçle karşılanırken, Yunanistan gibi bazı ülkeler rahatsız oldu. İçimizde de Yunanistan'la aynı görüşü paylaşanlar var. Onlardan biri de Ertuğrul Özkök. Daha önce de yazdığı yazıda sinsi bir teklifte bulunan Özkök, şimdi de Ayasoyfa kararının sanıldığı kadar önemli olmadığını ve Türkiye için hayırlı olmayacağını öne sürdü.
YORUMLAR 551
 • ahmet serik 1 yıl önce Şikayet Et
  slm herkese hayırlı akşamlar. ERTUĞRUL denen hadsizi beliki, yarası var goconuyor onun ve onun gibilerini, adamdan gzeteci diyorlar birde hadsiz kendince yazı kale me alıyor kendi gibi zihniyetekileri gibi. ciğereri beş para etmezin teki dal kavuk hadinemi sana ayasofyaya karşı çıkmak be imansız
  Cevapla
 • kılıç 1 yıl önce Şikayet Et
  it ürür kervan yürür....
  Cevapla
 • 1453 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu adamlar hala nasıl dışarda 28 Şubat'ta bunlar darbe şakşakçısı değilmiydi bunlar Camiden değil kiliseden cehennemin dibine uğurlanmalı baron gazetesinin kibirli ukalalar az kaldı gerçek memlekitiniz kafiristan sizi bekliyor.
  Cevapla
 • Köksal 1 yıl önce Şikayet Et
  Hayrın ve şerrin ne olduğundan bihaber olan bu tür kişilerin böyle yorumlarını hiç kalaa bile almıyorum. Bunların göbek bağları bu ülkede olmadığı için bu ülke hakkında iyi şeyler düşünülmesi beklenemez zaten.
  Cevapla
 • Mehmet 1 yıl önce Şikayet Et
  Papaz amcasıyla acı çekiyordur. Sende papaz amcamla Roma meydanında kahırdan kendini kırbaçlatırsın.
  Cevapla
 • Akif Ören 1 yıl önce Şikayet Et
  olamadığınız içine giremediğiniz, sindiremediğiniz husus islamiyetin yüceliği, sıradan bi cami daha değil bu, AYASOFYA nın mahiyetidir... İSLAMİYETİN HÜKÜM SÜRMESİDİR, MÜSLÜMANLARIN HEYECANIDIR, COŞKUSUDUR... bizler mabede girince coşarız, ayasofyaya da... bir heyecan basar, Osmanlının ve atalarımızın ruhlarını selamlarız... siz bunları bilemezsiniz ki... diğer bilemeyenler gibi... kalbler kapalı mühürlü... selam olsun ayasofya için heyecan duyup sevinenlere
  Cevapla
 • TÜRK MİLLETİ 1 yıl önce Şikayet Et
  Ak Partiden yıllar önce ayrılan siyasetçilerin aklına bu şahıs çalmıştır. Bundan bu ülkeye hayır gelmez nokta.
  Cevapla
 • Gazi 1 yıl önce Şikayet Et
  Mescid İ Aksa ile ilgili,yarısı birkaç günde sinagoga çevrilen Hz İbrahim cami ile ilgili yorumunu hiç duymadım. Belliki ipini tutanlar ne diyorsa onu yazıyor, söylüyorsun.sizce Asıl sorun şu :yıllarca T. C. İle oynadınız. TSK yı, basını, adaleti, eğitimi, sağlığı, stk. ları ve vb. lerini ele geçirdiniz. REİS çıktı ülkenin asıl sahiplerine MİLLETE ne olduklarını, geçmişlerini, neler yapabileceklerini anlattı, gösterdi. Özkök sen ve senin gibileri asıl rahatsız eden budur.
  Cevapla
 • Kemal kuru 1 yıl önce Şikayet Et
  Sofiler sultanahmete mi gider yoksa ayasofyayamı tercih yapsınlar
  Cevapla
 • Serkan 1 yıl önce Şikayet Et
  Tek derdin bu işe sıkıntı yapma çözeriz
  Cevapla
 • Osmanlı'nın 1 yıl önce Şikayet Et
  Rahmetli Kadir Mısıroğlu: " her kap icindekini sızdırır". anlamışsınızdır
  Cevapla
 • önce vatan 1 yıl önce Şikayet Et
  Özkök tabiki üzülür. Kilise olarak devam etmesini ister. Özkök niye taptığı mabedinin değiştirlmesini istesin ki. İnançlarında bile sinsilik var. Kıyamete kadar bu devşirmeler hiçbir zaman tükenmeyecek
  Cevapla
 • tas 1 yıl önce Şikayet Et
  Sizin gibilerin tam bağımsızlık anlayışı o kadar. Tam bağımsızlık diye buna derler. Özkök efendi. Çok merak ediyorum bu Milleti, bu Milleti gerçekten seviyor musunuz? Yoksa bu milleti safmı sanıyorsunuz?
  Cevapla
 • Mehmet 1 yıl önce Şikayet Et
  Ya,bu konularda sen burnunu sokmasan. Bu sorunu ben müslümanım elhamdülillah,diyen namazında niyazında olan insanlar konuşsun.
  Cevapla
 • Orhan Hak 1 yıl önce Şikayet Et
  Bunun gibi Türk İslam düşmanlığı yapanların en kısa zamanda nefeslerinin tükenmesi temennisiyle, 24 Temmuz da Ayasofya da kılacağımız namazda bunun üzerine özellikle dua etmeliyiz
  Cevapla
 • Emekli 1 yıl önce Şikayet Et
  O şahıs kim kimin ayakçısı sözleri önemli değil
  Cevapla