TÜM YORUMLAR

Son dakika: Erdoğan'dan Putin'e Ayasofya cevabı! Dünya çılgına dönmüştü
Son dakika: Erdoğan'dan Putin'e Ayasofya cevabı! Dünya çılgına dönmüştü
GÜNCEL
13 Temmuz 2020, 14:42
Son dakika: Erdoğan'dan Putin'e Ayasofya cevabı! Dünya çılgına dönmüştü
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin'le telefonda görüştü. Görüşmede Libya ve Suriye'deki görüşmeler ele alındı. Ayrıca, Kremlin'den yapılan açıklamaya göre Putin, telefonda Erdoğan'a Ayasofya'nın yeniden ibadete açılması yönündeki kararla birlikte yaşadıkları hayal kırıklıklarını dile getirdiğini. Erdoğan ise kutsal olan yerlerin korunacağının garantisini verdi.
YORUMLAR 28
 • Mehmet Akif 1 yıl önce Şikayet Et
  Maaşallah Başkanım tam yerinde cevabını vermiş.Yani benim anladığım kadarıyla Hiristiyanlarda gelip namaz kılabilirler gibi bir cevap olmuş.Bu sayede bir çok Hıristiyanlar müslüman olucak elhamdülillah.
  Cevapla
 • Dadaştan 1 yıl önce Şikayet Et
  Ayasofyanın daha önceden müzeye dönüştürülmesi kararının ne denli yanlış bir karar olduğu açıkça görülüyor. Bizi ne hale düşürmüşler.
  Cevapla
 • mehmet selim polat 1 yıl önce Şikayet Et
  Dış güçlerin,iç işlerimize karışmaya hakları yoktur.
  Cevapla
 • Asım 1 yıl önce Şikayet Et
  Beleş oldu, Daha Ne istiyon?
  Cevapla
 • Ruhi 1 yıl önce Şikayet Et
  Ortodokslar bastırdı demek ki Putine. Müslüman kanı içen Putin! Malum katili Putin
  Cevapla
 • zafer 1 yıl önce Şikayet Et
  O mozaikler sahte zaten, 80 yıllık mozaik ne zamandan beri antik oldu. Uzmanlar derhal yaş tesbiti yapsın ,öyle binlerce yıllık değil 80 yıllıktır.
  Cevapla
 • altair 1 yıl önce Şikayet Et
  kominist birinin ayasofyayı konuşması cok abes zaten dinsizsiniz ha cami ha kilise ama amaç farkli yemezler tabi
  Cevapla
 • biz ihya ederiz 1 yıl önce Şikayet Et
  hristiyan alemi sizin amaciniz mabet degil İslam dusmanligi onu biliyoruzda benim ecdadim mimar sinan ve digerleri eger ayasofyaya 4 adet bastonu eline vermemis olsaydi su an Ayasofya diye bir yapida kalmayacakti senin atan Ayasofyayi yakip yikip yagmalarken Osmanli Ayasofyayi ihya etti sizlerden bile daha iyi bakacagimiz ortada aynen demir kazik kilisesi gibi sizler kendi roterdam kilisrnize bile sahiplenr!ezken biz demirkazik kilisesini ayni yeni yapilmis gibi yeniledik biz İslsm dusmani kafir hiristiyan ve yahudiler gibi yakip yikmayiz biz muslumaniz ancak ihya ederiz bizim girdigimiz yerlerdeki hristiyanlar papaz piskopos kardinal kulahi yerine osmanli sarigi gormeyi ister
  Cevapla
 • Mehmet Emin 1 yıl önce Şikayet Et
  Sormazlarmi yalniz Kirimda Rus-soviet isgalida 1400 camiye ne oldu diye???
  Cevapla
 • Ali 1 yıl önce Şikayet Et
  Sana ne rus? Ne ilgilendiri seni bizim camiimiz
  Cevapla
 • Fatih 1 yıl önce Şikayet Et
  Adım adım. Önce bu olayı hazmetsinler. İleri de mozaiklerin bile eskisi gibi sıvanacağını düşünüyorum. Şimdilik açılması çok önemliydi. Gerisi teferruat.
  Cevapla
 • Osmanlı Camileri 1 yıl önce Şikayet Et
  Halk mozaiklerin silinmesini istiyor. Müzeye çevirme esnasında yapıldığı söyleniyor o mozaiklerin, yani sahte mozaikler.. Batı trakyada yok edilen, kalanları uygunsuz yerlere çevrilen binlerce Osmanlı Camisine karşılık Ayasofya Caminde bir tane bile mozaik kalmasın.
  Cevapla
 • Yavuz Selim 1 yıl önce Şikayet Et
  biz de rusyadaki Müslümanlara onlarca yıldır soykırım yapılmasından rusyanın suriyede libyada bulunmasından pkk savunucusu olmasından endişeliyiz.
  Cevapla
 • AYYILDIZ1453 1 yıl önce Şikayet Et
  puti o iş bizde sen gaygı etme la
  Cevapla
 • E.A 1 yıl önce Şikayet Et
  Ben Putini anlıyorum. Çünkü Rusya'nın kendi içerisindeki dini cemaatler adama baskı yapıyorlar. O da ister istemez endişesini dile getiriyor. İç işlerimize karışmasınlar da endişelerini dile getirsinler. Bu endişeleri gidermeye muktedir olduğumuz için ilerleyen günlerde ortada ne endişe kalacak ne de başka bir şey.
  Cevapla