TÜM YORUMLAR

Koronavirüste korkutan gelişme: Kalbe çok ciddi hasar veriyor
Koronavirüste korkutan gelişme: Kalbe çok ciddi hasar veriyor
SAĞLIK
14 Temmuz 2020, 22:36
Koronavirüste korkutan gelişme: Kalbe çok ciddi hasar veriyor
Çin'de ortaya çıktığı günden itibaren tüm dünyayı hem sosyal hem ekonomik açıdan olumsuz etkileyen koronavirüsün her geçen gün insan sağlığında derin hasarlar bıraktığı da ortaya çıkıyor. Virüsün beyinde oluşturduğu zararların yanı sıra kalbi de etkilediği ortaya çıktı. Edinburgh Üniversitesi'nin araştırması, koronavirüs hastalarının yüzde 55'inde kalp problemleri oluştuğunu ortaya çıkardı.
YORUMLAR 7
 • Mechul 9 ay önce Şikayet Et
  Eşimin köyünde belki yüz kişi hastalığa yakalandı hiç ağırlaşan olmadı Allahın izniyle hepside atlattılar çok şükür hatta bi yakınımız 65 yaşında kronik böbrek hastası diyalize girecek derecede , kalp hastası aort damarı yırtılmasından ameliyatlı ve aynı zamanda ileri derece tansiyon hastası hastanede 5 gün yatıp iyileşip çıktı yani bu hastalık eceli geşmeyen kimseyi öldürmüyor hasta bile etmeden geçip gidiyor. Tabiki bulaşma gücü yüksek ama bu kadar korkutmakda insanları akıllara başka sorular getiriyor gerçekten. Dünyaca sindirilmeye çalışılıyoruz sanırım.yine de en iyisini Allah bilir....
  Cevapla
 • KEMAL 9 ay önce Şikayet Et
  Tabiiki herşeyi ve herşeyin doğrusunu sadece Yüce ALLAH bilir.Şifayı da Yüce ALLAH verir. Biz sorumluluk gereği beşeri tedbir almalıyız. Sizin köyünüz ve köyünüzdeki hastaların durumu, tüm dünya sağlığını tehdit eden bu virüs için referans olamaz.Sağlık bakanlığımızın ve yetkili kurumlarımızın hassasiyetlerine ve tavsiyelerine uyunuz. Ayrıca Îslâm Dininde hastalıklara karşı tedbirli ve temizlik için dikkatli olma zorunluluğu ve sorumluluğu vardır.Bunu asla gözardı etmeyelim.
  Cevapla
 • Enver Yalçın 9 ay önce Şikayet Et
  Hepsi yalan Fasiktan gelen haberi arastirin.. ...korku imparatorlugu kurmak isteyen firavun takiminin kara propagandasi
  Cevapla
 • ADANALI 9 ay önce Şikayet Et
  Biz Müslümanız ve sorumlu varlıklarız. Gerekli ve zorunlu olan insani tedbirlere uymak zorundayız.
  Cevapla
 • .... 9 ay önce Şikayet Et
  Hastaligin uzmani siz misiniz? Yoksa arastirmayi yuruten doktorlar mi!
  Cevapla
 • Yakup Mil 9 ay önce Şikayet Et
  Bu hastalık sanılandan daha tehlikeli. Lütfen herkes çok ama çok tedbirli olsun.
  Cevapla
 • esraa40 9 ay önce Şikayet Et
  Kalpte hasar bıraksaydı fatih terım gibi pek çok insan tekrar eski hayatına geri dönemezdi hepsi Korku pandemisi yaratarak dünyayı etki altına almayı amaçlayan gündemde kalmak için yapılan kasıtlı haberlerdir ama türk milleti bunları Domuz Gribinde oldugu gibi ciddiye almayacaktır ALLAH'ın izniyle.
  Cevapla