TÜM YORUMLAR

Direniş dalgası yayıldı
Direniş dalgası yayıldı
DÜNYA
07 Ağustos 2020, 07:07
Direniş dalgası yayıldı
PKK’lı teröristlerin Deyrizor’da kendilerine destek vermeyen Al Akidet aşiretine yönelik suikastları bardağı taşırdı. Rakka ve Deyrizor’da camilerden “Namus için, vatan için PKK ve ABD işgaline karşı direnelim” anonsları yapılıyor. Aşiretler silahlanırken, Deyrizor ve Rakka’daki Türk bayrağı açan göstericiler TSK’dan yardım istedi.
YORUMLAR 30
 • Recep 1 yıl önce Şikayet Et
  ABD ve AB daha iyi günleriniz. Yakında bu ateş bağımsızlık baharı adıyla her yere yayılacak. Fransa nın Afrika daki tüm sömürgeleri birer birer sokağa dökülecek. Bir de bakmışsın Fransa akdenizden aapr topar kaçacak ama Afrika elden gidecek. Hiçbireşy yapamayacak. Bakın Mali'de insanlar "neden altın madenizmiz var da altın rezervimiz yok, neden Fransa nın madeni yok ta rezervi var" diye sorgulayıp sokağa çıkmaya başladı bile. Osmanlı tokadını Akdenizden önce Afrikada yedin Fransa....
  Cevapla
 • malatyalı 1 yıl önce Şikayet Et
  Ayyıldız Türk bayrağı özgürlüktür merhamettir kucaklayıcıdır güvendir.Biz milliyeçilik yaparken bizleri ırkçılıkla kınayanlar şimdi utanıyormudur.Kim çağırısa davete icap etmek gerek,mazluma yardıma gitmek inancımızın töremizin gereğidir.Suriyede feryat eden kardeşlerimizin acısını yürekten hissediyoruz poyraz rakkada deyrizordada dalgalanacak inşaAllah.
  Cevapla
 • hakan 1 yıl önce Şikayet Et
  pkk din ve ahlak düsmani seytana tapan yezidilerden ve ermeni hacli karmasi ateistlerden olusuyor
  Cevapla
 • Urfalı 1 yıl önce Şikayet Et
  Acilen Suriyenin kuzeyine operasyon yapılmalı. Seferberlik ilan edilmelidir. Türk bayrağının dalgalanmadığı yerde huzur yoktur.
  Cevapla
 • Argıthanlı 1 yıl önce Şikayet Et
  Hayırlı sabahlar uyandınızmı lakin sabah namazı geçti be kabile liderliği sevdasına düşkün müslümanlar !!!
  Cevapla
 • Altaylar 1 yıl önce Şikayet Et
  Hadi Bismillah, Bismillahi Allahüekber. Eğer bölge halkını organize edersek pkk ve abd defolmak zorundalar
  Cevapla
 • bib 1 yıl önce Şikayet Et
  milli suriye ordusu yardım etmeli, suriye onların vatanı neticede. abd ile görüşüp pkknın çıkarılması milli suriye ordusunun yerini alması gerekir.
  Cevapla
 • misafir8 1 yıl önce Şikayet Et
  ABD aşağılık herif, körfez savaşında kuveyti kurtaran adamlar. ne hikmetse şimdi ırağı kurtarmıyorlar. O zamanki zulüm, insanlığın korunması söylemlerine ne oldu. Aşağılık sömürgeci, tecavüzcü coniler. Allah ingilizin ve soyunun belasını versin. Amerika kıtasında 100 yılda 50 milyon insan öldüren hayvanlar. Bunların bahçelerini yapıp ingiliz hayvanı, israil hayvanı, fransız hayvanı... diye sergileyeceksin. hepsinin kafesine katliamlarını anlatan yazılar asacaksın. Ülkemin hain gezi zekalılarına ithaf olunur.
  Cevapla
 • Rizeli salih 1 yıl önce Şikayet Et
  Bı tek Türkiye hangi birine yetsin ALLAH im Türkiye'nin ve tüm İslam aleminin yardımcısı olsun
  Cevapla
 • ŞaH MaT 1 yıl önce Şikayet Et
  Reis ses ver derim.
  Cevapla
 • Mehmet Güven 1 yıl önce Şikayet Et
  Önce dik dırmsını bilecekler. Başta dini için,ahireti için,vatanı için. Bizden de yardım isterlerse yaparız inşallah. Hem komşuluk hem de din kardeşliği için. Allah mazlumun yardımcısı olsun. Kefereye,şeytanın uşaklarına fırsat vermesin.
  Cevapla
 • keleş ¹⁴ ⁵ ³ 1 yıl önce Şikayet Et
  tamamda bu aşiretlere sormaklazim yenimi uyandınız
  Cevapla
 • kiraz 1 yıl önce Şikayet Et
  uyanın artık uyanın, yeter artık uyuduğunuz derin uykudan uyanın.. pkk diye bir şey yok deaş diye bişey yok bunların aslı amerika israil..
  Cevapla
 • Fatih 1 yıl önce Şikayet Et
  Verin silahları bunlara hatta bizden 1000 kişi gönderin urayi hatta ABD Fransa almaya rusya bir birine katsın
  Cevapla
 • TRT World'e Destek 1 yıl önce Şikayet Et
  Arapları ve Türkleri sırtlarından hançerlediler. Haçlılarla bir olup yaptılar hemde bunu. Tarih bunu unutmayacak..
  Cevapla