TÜM YORUMLAR

Başkan Erdoğan, Barzani'yi kabul etti!
Başkan Erdoğan, Barzani'yi kabul etti!
SİYASET
04 Eylül 2020, 14:25
Başkan Erdoğan, Barzani'yi kabul etti!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı Neçirvan Barzani'yi Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etti.
YORUMLAR 13
 • Ahmet 1 yıl önce Şikayet Et
  Gelmişken kerkük'ü bize ver öyle git.
  Cevapla
 • Bozoklu 1 yıl önce Şikayet Et
  Arkadaşlar ne çok biliyorsunuz geçin devleti siz yönetin
  Cevapla
 • erdemir 1 yıl önce Şikayet Et
  devletin var bir bildigi elbet
  Cevapla
 • hacıabi 1 yıl önce Şikayet Et
  herkes atıp tuyuyor, o zaman hiçbir devlet ile görüşmeyelim. sadece kadar ve pakistan kalıyor geriye. açlıktan gebernek mi istiyorsunuz. en büyük ticareti ırak kürt bölgesi üzerinden yapıyoruz. merak etmeyin terör olduğu müddetçe biz askerlik mesleğimiz de daha zirveye savunma sanayiinde daha zirveye gideceğiz..
  Cevapla
 • Yine Kandırdılar! 1 yıl önce Şikayet Et
  Peki devletin menfaaatleri için Büyük Kürdistan hayali kuranlarla görüşüyoruz da Türkiye'nin parçalanması için bir gayreti olmayan Mısır ve Suriye ile neden görüşmüyoruz? Akdenizdeki ve Suriyedeki menfaatlerimiz ne olacak? Dost olabileceğimiz ülkelerle kavga ederek düşmanlarımzın yanına itiyoruz. Ama sıra Barzani gibi İsrail uşaklarına gelince menfaatlerimiz için görüşüyoruz! Kusura bakmayın bu hükümetin sicili gayet bozuk bu konuda. yarın kalkıp kandırıldık derler!' Nitekim 2017de Barzani hakkında bunu demişlerdi.
  Cevapla
 • SORU 1 yıl önce Şikayet Et
  iran, Irak, Suriye ve Türkiye'den bazı bölgeleri içine alan sözde Bağımsız Kürdistan haritasını duvara asıp, bu dört ülkeye rağmen israil bayraklarının gölgesinde referandum yapan bu adamlar, bu dört ülkeye rağmen nasıl hala hayatta kalabiliyor?
  Cevapla
 • atakan53 1 yıl önce Şikayet Et
  SORDUĞUN SORU YANLIŞ. Irak Suriye diye bir devlet yok. iran fransız sömürgesi. Kağıt üstünde devlet devlet mi .
  Cevapla
 • Makbul Barzani! 1 yıl önce Şikayet Et
  Doyamadınız arkadaş bu Barzanilere! Barzanilerin hedefi Türkiye'den de toprak kopararak büyük Kürdistan kurmak. Bunu açık açık defalarca söylediler. Iraktaki Türkmenleri yok sayıyorlar, öldürüyorlar ama Türkiye hala bunları ağırlıyor. Mısıra küsüp Yunanistanın yanına, Suriyeye küsüp Rusyanın kucağına itiyorsunuz mazeret; onlar demokratik değil zulmediyor! E Barzani de Türkiye ve Türkmen düşmanı bununla neden görüşüyorsunuz? Ne çabuk unuttunuz Türkiye'ye atar gider yapıp bağımsızlık istediklerini ve Tayyip Erdoğanın Barzani konusunda yanıldıklarını söylediğini?
  Cevapla
 • Sakin Olun 1 yıl önce Şikayet Et
  Biriniz de adamın söylediğini anlayıp yorum yazın arkadaş. adam demiş ki Sisi ve Esad Türkiye açısından Barzani'den daha iyidir. En azından Türkiyeyi bölmek gibi bir çabaları yok. Barzani ile görüşülüyorsa devletin menfaatleri için Esed ve Sisi ile 10 kere görüşülür. Önce anlayın sonra yorum yapın koçyiğitler.
  Cevapla
 • Çankırılı 1 yıl önce Şikayet Et
  O zaman türk ve islam düşmanları ile bütün ticari ilişkileri keselim avrupaya araplara bişey satmayalım ondan sonra ekonomi söyle böyle patates sogan diye ortalığı ateşe verin
  Cevapla
 • Misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  Siz niye devlet baskani değilsiniz acaba ?
  Cevapla
 • Nürnberg 1 yıl önce Şikayet Et
  Eh o zaman söyleyelimde sana danışsınlar... sen anlıyorsun bu işlerden anlaşılan...
  Cevapla
 • Bjk56 1 yıl önce Şikayet Et
  Ne işi var burda pkk masasında değilmiydi dedesini saddamdan kurtardık şimdi terör devleti kurmaya çalışıyorlar
  Cevapla