TÜM YORUMLAR

Vali 'vakalar artıyor' deyip açıkladı! 65 yaş üstünün o saatlerde sokağa çıkması yasaklandı
Vali 'vakalar artıyor' deyip açıkladı! 65 yaş üstünün o saatlerde sokağa çıkması yasaklandı
GÜNCEL
13 Eylül 2020, 13:08
Vali 'vakalar artıyor' deyip açıkladı! 65 yaş üstünün o saatlerde sokağa çıkması yasaklandı
Son dakika haberi: Erzincan'da yeni tip korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlığı bulunanların 11.00-18.00 saatleri dışında sokağa çıkmaları yasaklandı.
YORUMLAR 19
 • Dede 1 yıl önce Şikayet Et
  İş ola geri bele sayın vali
  Cevapla
 • Yasin 1 yıl önce Şikayet Et
  Ezberci bir karar.Tedbirlere uymayan evlat.torun eve gelince ne yapacak.Vurun yaşlıya sesi çıkmaz,Yaşlı turist gelemez diye giriş yasagı koyabiliyormusun.Ezberci karari kaldırın,Büyüklerimizi eve hapsederek daha erken öldürmeyin,veya bunamasına yol açmayın.En titiz davranan babalarımız,dedelerimiz
  Cevapla
 • yiğit 1 yıl önce Şikayet Et
  keşke bir virüs için verdiğimiz mücadeleyi Allahın davasına harcasaydık .toplum olarak içi boş bir varlıkmışız bunu anladık.
  Cevapla
 • Gencleri kisitlayin 1 yıl önce Şikayet Et
  Gencleri alin sokaklardan. Ne maske ne mesafe var. Okullarin kapali olmasi hicbirsey ifade etmiyor su an. Gencler heryere girip cikiyor, laf soz hak getire! Yaslilara kisitlama bence dogru degil. Virus eve genclerle tasiniyor. Aylak aylak serserilik pesinde gezen cok.
  Cevapla
 • C.Türk 1 yıl önce Şikayet Et
  65 Üstüne Çok Komik saçma bir Yasak!.. resmen dalga geçiyorlar! Yahu! zaten Virüsü Evlere taşıyıp 65 Üstünün Yaşlıların Ölümüne sebep olanlar Maskesiz kuralsız gezen 18-20 Yaş Üstü! ...Asıl 18-20 Yaş Üstüne tedbirler, Yasaklar ,Ağır cezalar getirinde 65 Yaş üstü Evlerde Savunmasız yakalanmasınlar!
  Cevapla
 • Deli Oğuz! 1 yıl önce Şikayet Et
  65 yaş altı gezip dolaşıp ayni virüsü 65 yaş üstüne evde servis ediyor ne anladik bu yasaktan...
  Cevapla
 • C.Türk 1 yıl önce Şikayet Et
  Aynen alınan tedbirler yasaklar hep 65 Yaş üstüne yani 18-20 Yaş üstü serbest istedikleri gibi Maskesiz kuralsız dolaşıp Virüsü Evlere taşıyıp Yaşlıların Ölümlerine sebep olabilirler!.
  Cevapla
 • A.A. 1 yıl önce Şikayet Et
  herhangi bir işte çalışmayan; okul ,fakülte çağında olan gençlerin cadde, pazar, parkta ne işleri var? otursun evlerinde ders çalışsınlar. anca millete virüs bulaştırsınlar. asıl yasak bu gençlere gelmeli .sokaktan yirmi milyon insan çekilmiş olur.
  Cevapla
 • misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  Diploma büyük çoğunluk için işsizliğe giden yoldur. Aklı olan yabancı dil öğrenir, mesleki alanda kendini de olabildiğince geliştirir. Adı olmayan bi üniversite okumayın.
  Cevapla
 • Yüksel 1 yıl önce Şikayet Et
  65 yaşa yasak yerine ellerindeki bedavaya faydalandıkları imkanları alın sokakta bir tane kalmaz neden derseniz saat 10 da dolaşım serbest onu bir geçe gelen otobüsün yarıdan fazlası 65 yaş üstü otobüs şöförü almazsa birde kavga ediyorlar bu pandemi dönemi geçene kadar alın ellerinden kartları
  Cevapla
 • C.Türk 1 yıl önce Şikayet Et
  Palavra sıkma! Sokaklarda,Taşıtlarda her yerde Maske kolunda çenesinde,gezen Sosyal mesafe filan hak getire! Virüsü Evlere taşıyan Yaşlıların Ölümlerine sebep olanlar ,Uyarı halinde Polislere filan kafa tutan 18-20 Yaş üstü!.
  Cevapla
 • Tacettin 1 yıl önce Şikayet Et
  Malatya'da yasak zaten boş yapma
  Cevapla
 • Yasak 1 yıl önce Şikayet Et
  Gençler çok duyarsız laf söz yasak anlamıyor ne maske ne mesafe yok bunlara yaptırım yasaklar olmalı acilen tedbirler artaırılmalı
  Cevapla
 • Devriye 1 yıl önce Şikayet Et
  Gençler duyarsız esas virüsü taşıyan onlar. Bu Taşıyıcı kesime kimse dur diyemiyor tek suçlu (65 yaş üstü gençler...) kısıtlama onlara adil değil...
  Cevapla
 • Ihsan 1 yıl önce Şikayet Et
  Adam kamu kurumlarının kronik hasta iznini kullanıyor ise gelmiyor ama akşama kadar dışarıda geziyor yani bizden Bi cacık olmaz
  Cevapla
 • MOZA SOR 1 yıl önce Şikayet Et
  65 yaş ve üstü olan olan kurallara en iyi olan kesim bunlardan ne istiyorsunuz. Asıl sorun 65 yaş altındakilerde aramak lazım kurallara uymayanlar 65 yaş altındaki kişilerdir..
  Cevapla
 • C.Türk 1 yıl önce Şikayet Et
  Hakan? Virüsü Yayan bulaştıran Evlere taşıyan 18-20 Yaş üstü 65 Yaş,ı Evlere kapatırsan 18-20 Yaş zaten Virüsü evlere taşıyıp Yaşlıların Ölümüne sebep oluyor! Çok saçma bir yasak! Asıl 18-20 Yaş üstüne tedbir ,Ceza,Yasak Gerkirse Hapis cezası gelmesi lazım?
  Cevapla
 • Hakan 1 yıl önce Şikayet Et
  65 yaşındakilerden birşey istenmiyor. Dışarıda virüs var ve bünyeleri zayıf bu kişileri virüsten korumak için çıkmayın diyorlar. Virüsü siz yayıyorsunuz denmiyor, yayanlardan uzak durun deniyor.
  Cevapla
 • misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  test sayısı arttığı için vaka artıyor diyenler bu haberleri okusa keşke. bunca insan neden bu tedbirleri alıyor azıcık düşünürler belki.
  Cevapla