TÜM YORUMLAR

Üç sınıf için yüz yüze eğitim gündemde
Üç sınıf için yüz yüze eğitim gündemde
GÜNCEL
02 Ekim 2020, 07:54
Üç sınıf için yüz yüze eğitim gündemde
Yüz yüze eğitimde atılacak yeni adımlar gelecek hafta kabine toplantısında ele alınacak. 2., 8. ve 12. sınıf öğrencilerinin de anaokulu ve 1. sınıflar gibi okula gitmesi gündemde. Okul idareleri, üç sınıfın hangi gün ders göreceğine öğretmenler ile karar verecek. Yüz yüze eğitime katılım zorunlu olmayacak.
YORUMLAR 8
 • Emrah 4 ay önce Şikayet Et
  Bakan beyin danışmanları yok mu, 4.sınıflarda sınav ver ders yoğunluğu göz önüne alındığında daha öncelikli olmalı ve bu sınıf seneye orta okullu
  Cevapla
 • ahmet 4 ay önce Şikayet Et
  her filim fırtınada yapılıyo virus yok .okulda zimetlenmiş bu virus tedbiri alın açın okuları
  Cevapla
 • baba 4 ay önce Şikayet Et
  yaa kardeşim okullar çarşı pazardan daha güvenli. DERSANELER TÜM KURSLAR YÜZ YÜZE AMA İŞ MEB VE ÖZEL OKULLLARA GELİNCE YASAK NİYE SALGIN VAR SALGIN ÜLKEDEKİ HERYERDE VAR. ÜZYÜZE EĞİTİMİ ENGELEYENLERİN AMACI NE OLAKİ.ÜNİVERİSTELER KAPALI UZAKTAN.OH NE GÜZEL EĞER AMAÇ ÖĞRETİM İSE BU HER TÜRLÜ VERİLİR OKULA GEREK YOK AMA AMAÇ MİLLİ MANEVİ VATANINA MİLLETİNE BAĞLI NESİLLER YETİŞTİRMEK İSE BU UZAKTAN OLMAZ YÜZYÜZE OLUR. UZAKTAN EĞİTİMİ SAVUNANLARIN BU YÖNÜNEDEN BAKMAK LAZIM
  Cevapla
 • Mehmet 4 ay önce Şikayet Et
  Hepsi hikaye, bırakın herkes okuluna gitsin.
  Cevapla
 • Celal 4 ay önce Şikayet Et
  Artık net bir karar alınmalı. benim çocuğum liseye başlayacak ama uzaktan eğitim ile hiç te başarılı olmuyor. artık ne olacak sa olsun çocuklarımız biran önce okula başlasın. allah ın izniyle bir şey olmaz inşallah. yoksa geleceği kararacak. çünkü eğitim alamıyor.
  Cevapla
 • misafir 4 ay önce Şikayet Et
  çok haklısın öğretmenler kurs parası alacam diye haftasonuna kurs yazmışlar hagfta içi boş okulda oturuyorlar.hafta sonu olmayan korona hafta içimi var bizim okulda 90 öğrenci var 8 sınıf taksit taksit alsalım diyorum aynen müdür dediki hafta içi milli eğitim para vermiyor hafta sonu para veriyor o yüzden öğretmenlar derse gelmiyor.inanın bu yazdıklarım gerçek dün toplantıdaydım .
  Cevapla
 • kanka44 4 ay önce Şikayet Et
  1.sınıflar Pazartesi 2. sınıflar salı 3. sınıflar perşembe 4. sınıflar cuma günü yüz yüze eğitim görsün. Çarşamba, cumartesi ve pazar temizlik ve sınıfları havalandırma günü olsun.
  Cevapla
 • Azmi 4 ay önce Şikayet Et
  Akıllı..
  Cevapla