TÜM YORUMLAR

Dışişleri'nden ABD'nin Oruç Reis açıklamasına yanıt!
Dışişleri'nden ABD'nin Oruç Reis açıklamasına yanıt!
GÜNCEL
13 Ekim 2020, 21:00
Dışişleri'nden ABD'nin Oruç Reis açıklamasına yanıt!
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, "ABD'nin, Oruç Reis'in Türkiye'nin kıta sahanlığında sürdürdüğü sismik araştırma faaliyetlerini eleştirmesi ciddi bir tutarsızlıktır." değerlendirmesinde bulundu.
YORUMLAR 12
 • Adanalı 1 yıl önce Şikayet Et
  Türkiye Cumhuriyeti bir devlettir.. başka bir devletin kendi coğrafyasındaki karasularına karışmak hiçbir ülkenin haddine değildir. Dünyanın öbür ucundan ya da 650 kilometre uzaktan kıyılarımızda ki kaynaklarımızı sömürgeci devletlere bırakmayacağız. Türkiye sömürdünüz Afrika ülkelerine ya da kabile devletlerine benzemez. Sıkıysa gelin de görün gününüzü bu sularda çok düşman gemileri leşleri yatıyor. Türk milleti o zaman da buradaydı halen yine burada ve burada kalacak...
  Cevapla
 • Memoral 1 yıl önce Şikayet Et
  İnşaallah demelisin Allah istemediği sürece yaprak dahi kıpırdamaz
  Cevapla
 • Altaylar 1 yıl önce Şikayet Et
  Abd kendi denizine baksın ve gemisine baksın, burası sömürge devleti değil, TÜRKİYE
  Cevapla
 • martli 1 yıl önce Şikayet Et
  bunlari böyle gördükten sonra lozan da acaba nasıldılar diye düşünmeden edemiyor insan bilmedigimiz daha hangi tavizleri koparıp ta imza attilar acaba .
  Cevapla
 • neyse o 1 yıl önce Şikayet Et
  Bulana kadar durmak yok yola devam biiznillah
  Cevapla
 • inspektör Colombo 1 yıl önce Şikayet Et
  Suan ABD, yunanistani ufaktan ufaktan hafiften gazliyor, FETÖ'cü itlerini yunanistana transfer ediyor, Yunanistan devletine sizmak gibi darbeler sinsilesi baslayacak... Yani, ABD'nin Yunanistan'da hava üssü kurma asamasindayken Yunanistani açiktan elestirecek degil, ancak yerlestikten sonraki tokatlama asamasina girecek.. demokrasi vaadiyle Irak'ta yasanan olaylardan çok daha beter bir hal alabilir, gibi .... ABD yunanistana Demokrasi getirecek :))))
  Cevapla
 • SARIÇİÇEK 1 yıl önce Şikayet Et
  Haçlı ordusu yetmez sende gel domuz ABD topunuzu denize dökmesini bilecez inşaAllah..Tam 7 dügene karşı duran Türkiyemin iman gücü yeter inşaAllah.
  Cevapla
 • Esnaf 1 yıl önce Şikayet Et
  Ecdat, suçluya ve zalime vurarak adalet timsali olmuş. Bunlar hep kendini savunma ve anlatma ile uğraşıyor. Kardeşim toprak benim. Deniz benim. Senin burda ne işin var? Diyeceksin. Cevabını beklemeden vuracaksın. Kendi toprağını kendi denizini müzakereye açmayacaksın. Bence o gemi hiç tamire çekilmeyecekti. Yani bence.
  Cevapla
 • Duyarlı 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu densizlik ve terbiyesizliktir. Türkiye onların çıkarlarına çomak sokarak kendi haklarına sahip çıkması zorlarına gidiyor. Ey hainler tayfası. Siz daha çok çok şeyler göreceksiniz. Bu aziz millet ve Liderleri haklarını asla size bırakmaz. Daha bu başlangıç. Hainler ve destekçileri kahrolacak inşallah.
  Cevapla
 • xxx 1 yıl önce Şikayet Et
  kendi silahıyla vurmuş : )
  Cevapla
 • Yerli ve Milli 1 yıl önce Şikayet Et
  Gaspçı haçlılar, döviz saldırıları yaparak bizi yıldırmak ve haklarımızı çalmak istiyorlar. Devlet ve İslam düşmanı içerideki Sabetayist-Yunan-Ermeni medyası da var gücüyle saldırıyor maalesef.
  Cevapla
 • Bozkurtlar 1 yıl önce Şikayet Et
  Siz onların dinini kabul etmedikçe onlar sizi aralarına almazlar."Ayet i kerime'Olay b biz Allah'tan daha mí iyi biliyoruz.Kafir ne olursa olsun kafirisavunur.Sözünü dinleyete bilmek için ekonomik ve askeri yönden gúçlü olmak gerekir.
  Cevapla