TÜM YORUMLAR

Ermenistan'a Scud füzesi desteği! Kirli oyunun arkasında o ülke var
Ermenistan'a Scud füzesi desteği! Kirli oyunun arkasında o ülke var
GÜNCEL
15 Ekim 2020, 13:12
Ermenistan'a Scud füzesi desteği! Kirli oyunun arkasında o ülke var
Azerbaycan ve Ermenistan arasında yaşanan savaşta terör örgütü PKK'nın rolü ve Ermenistan'a gönderilen Scud füzeleriyle ilgili köşe yazısı kaleme alan Yenibirlik Gazetesi Yazarı Faruk Aktaş, önemli değerlendirmelerde bulundu.
YORUMLAR 59
 • Vatandaş 2 ay önce Şikayet Et
  Zaten pkk esasen kürtlerin hakkını savunma amacı adı altında kürt vatandaşları türkiyeye karşı kandırarak kışkırtmış bazı tarihsel çatışmaları koz olarak devamlı öne sürmüş iki kardeş milleti birbirine kırdırmıştır.halbuki onların amacı sadece türkiyede bir kargaşa olsundu.
  Cevapla
 • Greenpeace 3 ay önce Şikayet Et
  Olay 1913 de ülkemizdeki Ermeni techirinden kalan Ermenilerin özellikle 1970-80 arası örgütlenerek Ermenilikle ilgisi olmayan Kürt vatandaşlarımızı kandırmaları ve Kürt vatandaşlarımızın geçmişte ihmal edilmelerini kullanarak azımsanmayacak çoğunluk oluşturmalarıdır.
  Cevapla
 • Cem 3 ay önce Şikayet Et
  Hazır bu karmaşalık savaşta Sihalarla kısa zamanda habaya uçurulmalı
  Cevapla
 • Melih b 3 ay önce Şikayet Et
  Kürdün rengi güzeldir. Ermeniyi renginden tanırım. Harbiden inançsız kürtler ermeni soyundan
  Cevapla
 • Ahmet Dobur 3 ay önce Şikayet Et
  Aynen cok dogru bir tespit.Iranın bunun disinda olmasini dusunmuyorum.
  Cevapla
 • Yavuz Selim 3 ay önce Şikayet Et
  ah adi alçak takiyyeci sahtekar münafık zındık Sünni katili iran ah !..
  Cevapla
 • Necattin 3 ay önce Şikayet Et
  Füzeler İran'dan.dolara olan ihtiyacı ve alınacak s 400 ler karşılığı Rusya'nın isteği üzerine Ermenistan'a gönderildi.karsiligi Rusya tarafından karşılanacak.
  Cevapla
 • Mmm 3 ay önce Şikayet Et
  Eskiden Türkiyede bi yangın çıkınca Ermenistan ve yunanistanda da çıkardı. Sonra bi bak Türkiyede bir daha yangın çıkmazdı. Aynı acıyı yaşatmazsan düşman arsız olur. Sivil mi vurdu. Sende sivil vuracaksın. Füze mi attı. Sende füze atacaksın. Yangın mı çıkardı. Sende yangın çıkaracaksın. Onlar vurup yakarken sen gidip BMye AB ye Rusyaya ABD ye şikayet etmeyeceksin. Aynı acıyı yasatacaksin. Soran olursa ÖNCE O VURDU diye tek açıklama yapacaksın. Başka hiç açıklama yapmayacaksın.
  Cevapla
 • Siirtli 3 ay önce Şikayet Et
  Sizin söylediğiniz şeyleri yaparsak onlardan bir farkımız kalmaz! Düşmana benzemek ona yenilmekten daha tehlikelidir.
  Cevapla
 • Turan 3 ay önce Şikayet Et
  Önceden bu işi yapacak bir takım kişiler vardı .ama maalesef şimdilerde o kişiler yook .
  Cevapla
 • vatandaş 3 ay önce Şikayet Et
  Azerbaycan-Ermeni-it-ran savaşında, ikinci büyük kaybeden iran oldu.Azeri kardeşlerimizin çoğu şia olmasına rağmen, hristiyan ermenistanı desteklediler.Bu mezhep faşistliği yapan iranda ardından afganistan ,yemen ve ıraktaki şia nüfusta ciddi kırılmalara yol açacaktır. Etnik kökeni farketmeksizin,iran dünya şia nüfusun liderliği iddiasını kaybedecektir.Netice olarak sünni-şii diye ikiye ayrılan müslüman dünyayı birbirine yaklaştırabilir bu durum. İttihatı islama hizmet edebilir.
  Cevapla
 • TRAKYALI 3 ay önce Şikayet Et
  Türkiyem geliştikçe kendi silahını ürettikçe siz daha çok silaha para vermek zorunda kalacaksınız bu şekilde ekonomilerinizdeki o azbuçuk dolarlarınızda eriyip bitecek ek ekonomileriniz çökecek silah tüccarlarının köpeği olacaksınız Güzel Ülkem Türkiyem daima payidar kalacaktır.
  Cevapla
 • totoro 3 ay önce Şikayet Et
  PKKlılar bu füzeleri parcalarına ayırıp ceplerine koyup suriyeden ermenistana taşımışlar, kafirler
  Cevapla
 • Ağrı Kesici 3 ay önce Şikayet Et
  asala terör örgütü bitti hemen yerine pkk terör örgütü yerini doldurdu tarih incelendiğinde bu açık ve net görülür
  Cevapla
 • KISAS YAPIN 3 ay önce Şikayet Et
  Azerbaycan Karabağ'ı alana kadar hiç bir masaya oturmazsa, Rusya'nın da Minsk üçlüsünün de hiç bir hükmü kalmaz. Savaşı kaybeden Ermenistan masaya oturmak isterse bu masa Moskova'da değil Ankara'da olur. Uluslararası sözleşmelere göre Ermenistan’dan atılan her füzeye misliyle karşılık vermek, Azerbaycan’ın hakkıdır. Ermenistan bu güne kadar Azerbaycan’a kaç füze attıysa, Azerbaycan da ANINDA misliyle karşılık versin ki Ermenistan Azerbaycan’a fırlattığı her füzeye karşılık, kendi topraklarına ANINDA bir füzenin düşeceğinden EMİN OLSUN. Ermenistan Türkleri Karabağ’dan nasıl sürdüyse, Azerbaycan da Karabağ’daki Ermenileri Erivan’a postalasın. Siz böyle yapmazsanız başınız daha çok ağrır.
  Cevapla
 • Furkan 3 ay önce Şikayet Et
  Yorumunuza aynen katılıyorum. Kısas olmazsa caydırıcılık olmaz.
  Cevapla
 • adil 3 ay önce Şikayet Et
  bu arkadaş ne saçmaladığının farkındamı scud füzesi çantadamı taşıdılar 14 m lik dev silah pkk elinde olsa zaten kullanırdı karakollara atardı
  Cevapla
 • Alper Kara 3 ay önce Şikayet Et
  Bunu orada yaptığında türkiye esadın evine kadar girerdi o yüzden kullanamazlar.. Ama azerbaycan a karşı kullanıldığında durum farklı.
  Cevapla
 • Objektif 3 ay önce Şikayet Et
  İran tarihinde tek bir hristiyana yahudiye kursun atmisligi yoktur.Tek bildigi islam aleminde fitnecilik yapip munafiklikla ortaligi karistirmak musluman kani dokmek..Yahudi en azindan ben buyum diyor inancimda bu davranisimda bu diyor..iran israilden daha tehlikeli..Öyle radikalcileri var ki yok Kuran-ı kerimin sayfalari eksikmis bir yerde sandiktaymis orda şiilikten bahsediyormus gun gelince bulunacakmis vs vs..ALLAH yardimcimiz olsun birlik beraberlik guc kuvvet nasip etsin ulkemize..Yunani,rusu,ermenisi,rumu,arabi,avrupasi, amerikasi hepsi birlik olmus uzerimize uzerimize oynuyorlar..Kibrisin cumhurbaskani bile cemkiriyor bize bu nasil kumpastir aga.
  Cevapla