TÜM YORUMLAR

CHP medyasından İBB'ye sert tepki: Türkiye'nin Wuhan'ı yakıştırması
CHP medyasından İBB'ye sert tepki: Türkiye'nin Wuhan'ı yakıştırması
GÜNCEL
19 Ekim 2020, 23:00
CHP medyasından İBB'ye sert tepki: Türkiye'nin Wuhan'ı yakıştırması
CHP'nin medyadaki en güçlü kanalı olan Halk TV'den İBB'ye çok sert eleştiri geldi. İstanbul'da bir metroda çekilen görüntüleri paylaşan Halk TV'nin haber sitesi, "yurttaşların adeta balık istifi yolculuk yaptığı fotoğraflar görenleri paniğe sevk etti." yorumunda bulundu.
YORUMLAR 57
 • M. Ali 5 ay önce Şikayet Et
  Bilerek yapıyorlar, hükümet corona ile mücadeleyi beceremedi dedirtmek için..
  Cevapla
 • Ertuğrul 5 ay önce Şikayet Et
  Ey istanbul güzelmi?! güzelmi?! Bence çok güzel haydi İBB binasının karşısına alkışa, Eeee haydi ne çok güzel oluyor.
  Cevapla
 • Adil İnsan 5 ay önce Şikayet Et
  Öz eleştiri yapmak umarım her medyaya nasip olur. İstanbul yada Sakarya farketmez. Önemli olan şehirler partiler değil halktır. Partiler gider halk kalır.
  Cevapla
 • Adil 5 ay önce Şikayet Et
  Herşey çoooook güzel oluyor.
  Cevapla
 • Bekir 5 ay önce Şikayet Et
  bence bir bir yerlere olumsuz mesaj göndermiş olabilirler başka bir şey olamaz
  Cevapla
 • shbz 5 ay önce Şikayet Et
  Sülün'ü gözden çıkardılar sanırım.
  Cevapla
 • Kırkdokuzelli 5 ay önce Şikayet Et
  Bende tam helal olsun konu vatandaş olunca kendi hayat görüşünde olan siyasileride eleştiriyorlar bunlara ne oldu diyecektim! merakım yazını sonunda ortaya çıktı R yapıp iktidara yüklenmeye döndüler. Bu arada son günlerde körüklü otobüs ve diğer otobüslerde sık arıza ile yolda kalma,araçların hareket halindeyken yanması olaylarını ben sık görmeye ve yaşamaya baladım. Yolcu olarak bindiğim aracın ön takım arızası olan araç olduğunu anlayabiliyorum. İETT garaj bakım servis işletme kısmında ciddi problemler olduğu kanısını uyandırıyor. Yapılmış metroları işletmekten aciz olan bu belediye yönetimini kanal7 haber yapma konusu olabilir.
  Cevapla
 • ali atilla 5 ay önce Şikayet Et
  Becereremiyosunuz kovulmadan kendiniz gidin
  Cevapla
 • Can Polat 5 ay önce Şikayet Et
  Biz taa basindan beri soyluyoruz chp li belediyeler hukumeti zora sokmak basarisini golgelemek icin elinden gelen butun zulmu yapiyor vatandaslara, siz de biliyorsunuz bunu da sanirim kendinize de agir dokunacaginin farkina yeni vardiniz uyaninda baliga gidek.
  Cevapla
 • ERZURUMLU 5 ay önce Şikayet Et
  CHP 25-30Yılda bir iktidara gelir, sonrasımı halkı çöp dağlarna ,susuzluğa yoksuluğa açlık sefalete iter atarlar, kendilerimi ceplerini 5 yıllık sürede en güzel şekilde harampara ile doldurup ayrılırlar. sonramı 25-30sene sonra yine gelirler biz türkler çok çabuk unutuyoruz bize kazık atanları istanbuldan biliyorum
  Cevapla
 • artme 5 ay önce Şikayet Et
  acilen istifa etmeli istanbulu yonetemiyor ciksin ben isi beceremedim desin tatile ihtiyaci var gitsin tatil yapsin
  Cevapla
 • mehmet 5 ay önce Şikayet Et
  ak parti olsa böyle olmazdı.
  Cevapla
 • vatanislam 5 ay önce Şikayet Et
  şuan da yapılan tek şey var oda yapılanları batırmak her yere adamlarını yerleştirdiler. Seçimden önce kimse işinden olmayacak demesi halinde gene yaptılar. yeni kapıya araçları dizdiler ama 2000 araç daha kiraladılar. Kişi başı 6 bin tl ye 1 gece de yemek yiyorlar. 5 senede bütün cepler dolacak istanbul hakkettiğini bulacak.
  Cevapla
 • Çiçek. 5 ay önce Şikayet Et
  CHP liler her kuralı bozarsa kurallara uymazsa tabiki onlarda çogalır ve yalanda yaparsa söylerse Allah hesabı çabuk sorar ne bekliyorlar Dünya sizemi kalıcak neeeee
  Cevapla
 • CESUR YÜREK 5 ay önce Şikayet Et
  istanbul için her şey çok güzel oluyor...(HANİ PARTİ SLOGANLARIYDI YA O YÜZDEN YAZDIM)
  Cevapla
 • cok daha guzel 5 ay önce Şikayet Et
  Dogru soylemissin chp gercegini bile bile inanmis gozukup sadece kendini ksndirip oy atan istanbul ankara izmirde yasayanlar secmen icin hersey cok guzel ...... oluyor sadece bu dunyafa degil herseyi bile bile attiklari oyun vebalinden dolayi ahiretleri cok daha guzel olacak
  Cevapla