TÜM YORUMLAR

HDP'li Beştaş'tan skandal sözler! Hadsiz sözlere cevap AK Parti'li Özlem Zengin'den geldi
HDP'li Beştaş'tan skandal sözler! Hadsiz sözlere cevap AK Parti'li Özlem Zengin'den geldi
GÜNCEL
22 Ekim 2020, 21:35
HDP'li Beştaş'tan skandal sözler! Hadsiz sözlere cevap AK Parti'li Özlem Zengin'den geldi
AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, HDP Grup Başkanvekili Meral Danış Beştaş'ın Kobani olayları için "15 Temmuz'da Erdoğan'ın yaptığı çağrı neyse HDP'nin yaptığı çağrı da odur. Katliamı önlemektir" sözlerine isyan etti.
YORUMLAR 46
 • Misafir 1 4 ay önce Şikayet Et
  Vatan hainleri anlayamaz.15 Temmuzu.Allah terörü destekleyenler kahrı perişan eylesin.
  Cevapla
 • Sinan 4 ay önce Şikayet Et
  Salağa yatıyorlar bir utanmadan.
  Cevapla
 • Salihoğlu 4 ay önce Şikayet Et
  galiba milliyetci akşener bunlarla(hdp) kahvaltıda sohbet arkadaşı olacak ülkeyi daha iyi yönetirler. Ha gandi veya selo Başkan olmalı uf be
  Cevapla
 • erkan 4 ay önce Şikayet Et
  Bunlar hakıkaten ınsanların aklıyla oynuyor nasıl bır partı bu ya
  Cevapla
 • hizacı 4 ay önce Şikayet Et
  Allah soyunuzu sopunuzu kurutsun hain köpekler
  Cevapla
 • sabırlı 4 ay önce Şikayet Et
  Ülkeize hiç bir faydası olmayan zarar veren bu insanların sonu geliyor inşaallah
  Cevapla
 • Ahmed 4 ay önce Şikayet Et
  bu ermeni artıklarını muhatap kabul edip cevap vermek saçmalıok. çıkartın idam yasasını, vatan hainlerinin hepsini idam edin bu defter kapansın. Türkiye bu asalaklardan kurtulsun.
  Cevapla
 • Hamza 4 ay önce Şikayet Et
  Kobani de batsın sizinde kökünüz kurusun
  Cevapla
 • Kosovalı 4 ay önce Şikayet Et
  Bu aşağılık terör piyonları hiçbir zaman ıslah olmayacak. Yargıtay C. Başsavcılığı Hdp.terörist partisini kapatıp bütün yönetici, vekil, belediye meclis üyelerine kadar siyasetten men edilmelerini bekliyoruz.
  Cevapla
 • Mehmet 4 ay önce Şikayet Et
  Bu aklı bunlara CHP ip vermiyorsa. Başka bişey bilmiyorum
  Cevapla
 • zafer 4 ay önce Şikayet Et
  Bomboş Kobaninin neresinde katliamı önleyeceksin. Zaten haftalar önce kobani boşalmış Türkiyeye gelmişti. Siz oradaki teröristler için yardım istiyordunuz ,Suruçla birleştirip otonomi kuracaktınız. Onun için Reis ağırdan aldı, ancak dış baskıyla peşmergenin geçmesine izin verdi. Peşmerge de oranın boş olduğunu gördü. Kurtardılarda ne oldu boşalan halk hala Türkiyede ve orada PYDPKK lı teröristler cirit atıyor ,krallık kurdular . Türkiyeye devamlı eylem yapıyorlar.
  Cevapla
 • Mizah 4 ay önce Şikayet Et
  15 Temmuz'da isteseydik kan dökerdik ama yapmadık. Sadece kan dökenleri durdurduk. İsyan ile devleti savunmayı bir tutmak için anca HDPKK'lı olmak gerekir. Unutmayın bu söyledikleriniz yaptıklarınız bir gün size geri döner. Biz unutmayacağız.
  Cevapla
 • yolcu 4 ay önce Şikayet Et
  Sinsice, abuk-subuk bir benzetmeyle saptırmaya çalışmış olayı HDP'li vekil ve böyle yaparak Demirtaş'ı aklamaya çalışıyor aklı sıra . 1 . Kobani bizim sınırlarımız da değil .Kobaniyi korumak için bir anlaşmamız ,sözleşmemiz mi var ? Daha önce Türkiye DAEŞ'e destek veriyor palavrasını söyleyen de bunlardı .Böylece Kürtleri iyice Türk düşmanı etmek derdindeydiler 2. Amaç "katliamı önlemekti" diyor ,Kobani de Katliamı önlemek için Türkiye'de katliam yapma hakkını kim vermiş bunlara ? Yeri geldiğin de Suriye'de ne işiniz var diyor bu zibidiler .Böyle yüzsüzlük olur mu ? 3.Sn Erdoğan'ın yaptığı çağrı ile Kobani çağrısını benzetmek akıl karı değildir .
  Cevapla
 • canan kemal 4 ay önce Şikayet Et
  ben bunlara kızmıyorum bunlara bu cesareti veren iyi partili sözde milliyetçilere kızıyorum...
  Cevapla
 • hasan 4 ay önce Şikayet Et
  ozulmeyin vallahi billahi ulkemiz kiyamete kadar yasayacak cunku bin yildir islam sancaktarigini yapmis islama hizme etmis peygamberimizin ulkemize dua si var endise etmeyin bu milletin mayasi islamdir icimizde hainlere bakmayin onlar kafirlerin emrindedir ulkemize sahip cikalim oyunlar tuzaklari kursunlar allahinda tuzaklari var mujdeler olsun turk imp.kuruluyur allahin yardimi bizimledir ulkemize ordumuza dua edelim
  Cevapla