TÜM YORUMLAR

ABD'nin terör uyarısının altında ne var?
ABD'nin terör uyarısının altında ne var?
GÜNCEL
25 Ekim 2020, 09:31
ABD'nin terör uyarısının altında ne var?
ABD, terör saldırıları ihtimali gerekçesiyle Ankara, İstanbul, Adana ve İzmir'de misyonlarının görevlerini askıya aldı. Hürriyet gazetesi yazarı Fulya Soybaş, Washington yönetiminin aldığı kararı uzmanlara sordu. Uyarının diplomatik teamüllere aykırı olduğunu belirten uzmanlar, Türkiye'nin nota vermesi gerektiğini belirtti. Madalyonun iki yüzü olduğuna dikkat çeken uzmanlar, uyarının perde arkasını anlattı.
YORUMLAR 49
 • osman kilic 2 ay önce Şikayet Et
  ABD ye derhal nota verilmeli..Bu hareket Ulkemize hakarettir..
  Cevapla
 • Emre 2 ay önce Şikayet Et
  ABD demek zaten terörist devlet demek. ABD den daha büyük terörist var mı dünyada. ABD ve İSRAİL birisi küçük diğeride büyük şeytandır
  Cevapla
 • Yakup 2 ay önce Şikayet Et
  15 Temmuz işgal girişiminden 3-4 ay önce ABD İncirlikteki personelin ailesini "güvenlik" nedeniyle Türkiyeden dönmesini istemişti. Şimdi atılan adım ise daha büyük. Devletimiz dikkatini, bizlerde dualarımızı arttırmalıyız.
  Cevapla
 • Pelin 2 ay önce Şikayet Et
  siz İsrail'le anlaşmayıncada amerika sizi ayrıcanada Onlar şimdi Türkiye'yi terör bölgesi ilan ettiler..zorluyorlar bunun içinde sanıyorum..bununda etkisi var
  Cevapla
 • Metinbaba 2 ay önce Şikayet Et
  bu abd ucubesine artık tüm medya organlarında ambargo uygulayıp ,terörist babası abd diye lanse edilmeli!şu --müttefikimiz -kelimesini de artık kullanmayalım lütfen!,kesin Türkiyede gene bi yerlerde terör eylemi yaptıracaklar,bak biz demiştik diyecekler!bi olay olursa kesin abd işidir,bu böyle biline!
  Cevapla
 • kamilov 2 ay önce Şikayet Et
  canları cehenneme. olabiliyorsa 24 saat beklemeden bütün bütün büyükelçilik, konsolosluk daha da önemlisi incirlik başta olmak üzere tüm askeri üslerden de elemanlarını çeksinler.
  Cevapla
 • nimet 2 ay önce Şikayet Et
  Abd zoruna gitmesin.. Bize saygı duyacaksınız..biz bu yaptıklarınızı HİÇ unutmayacağız, HİÇ AMA HİÇ UNUTMAYACAĞIZ..
  Cevapla
 • Tamer 2 ay önce Şikayet Et
  Düzeltme... Sıkıyorsa abd itleri gıklarını çıkartsınlar
  Cevapla
 • bi Dr. 2 ay önce Şikayet Et
  aslında bu beklenilenin ilamıdır.. Türkiyenin düşmanı örgütler pkk ,dhkpc ve mlkp vs vs .. şimdi biz bunları adımız gibi biliyoruz ki ermeni örgütlerdir..abd de ermeni diyasporası çok güçlü tam da seçim zamanı olunca trump destek vermek zorunda kaldı (ha iyiliğimizi istiyor değiller zaten ama.) vel hasıl tam da bu zamanda ermeni örgütlere yardım edilmesinin yolunu açtığı için emin olun pentagon ve nato hemen göreve koşmuşlardır .. yani Azerbaycan nedeniyle ermeni örgütleri Türkiyeye saldırmak için uğraşıyorlardı fakat beceremiyorlardı ..şimdi abd ve nato desteğiyle bir eylem yapabilirler .. bu haber de bunun ilanıdır..
  Cevapla
 • Tamer 2 ay önce Şikayet Et
  Nota ile kalınmamalı Türkiyede abd deki elçiliklerimizi kapatıp terör saldırısı uyarısında bulunmalıdır. Kısasa kısas. Hadlerini bilecekler. Sıkıyorsa gıkını çıkart
  Cevapla
 • çuvaldızzz 2 ay önce Şikayet Et
  terörün ve teröristin destekçisi ABD elbette itin yattığı yeri bilecek ancak unuttuğu bir nokta var ektiği nefret tohumları diken olup kendisine batmaya başlayacak az kaldı seçimi görsünler
  Cevapla
 • hasan 2 ay önce Şikayet Et
  bu adilerin hepsini kapı dışarı edin biz bize kalalım o adiler bize muhtaç biz onlara muhtaç değiliz.
  Cevapla
 • Ali Kemancı 2 ay önce Şikayet Et
  Evet ! Nota verilmeli.... İlk notayı ben veriyorum : Doooooo......
  Cevapla
 • Mehmet Sunal 2 ay önce Şikayet Et
  Türkiye için en büyük tehlike Batı ve ABD dir, bunlara karşı bölgesel ittifaklar vakit geçirilmeden kurulmalı, Batı hayranlığının ülkeye ne kadar zararlı olduğu; Bölgesel olayların analistleri yaparak halk bilinçlendirilmelidir.
  Cevapla
 • millet 2 ay önce Şikayet Et
  oyunu yazıyor abd sonra oynamaya kalkıyor .bu sefer perde yüzüne kapanirda nasıl oldu anlatamazsın.kendin yazıp kendin oynadığın oyunla dona kalirsın.zavallı abd nelere baş vuruyor bu kadar düşkün.
  Cevapla