TÜM YORUMLAR

Bodrum Belediye Başkanı Aras'a suç duyurusu!
Bodrum Belediye Başkanı Aras'a suç duyurusu!
SİYASET
19 Kasım 2020, 22:31
Bodrum Belediye Başkanı Aras'a suç duyurusu!
Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras hakkında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım nedeniyle 'görevi kötüye kullanma' iddiasıyla suç duyurusunda bulunuldu.
YORUMLAR 7
 • Abidin 5 ay önce Şikayet Et
  Halk batıracak belediye temizleyecek görevi bu ozaman sokaklarda temizlikçiye ne hacet yattıkları yerden maaş alsınlar oh ne güzel dünya.
  Cevapla
 • erdem 5 ay önce Şikayet Et
  sahil kesimlerinde neden çöp kutuları olmaz ki
  Cevapla
 • yurttaş 5 ay önce Şikayet Et
  ilk defa bir c.h.p li başkana yüzde 500 haklısın diyorum.Hayvanlıgın göstergesini başkan tam isabetle açıklamış.Buinsani bir davranış degildir.o çöpü oraya atanlara iyi bir cezanın yanında 1 ayda çöp temizlettirmek lazım..
  Cevapla
 • Vatanını Seven 5 ay önce Şikayet Et
  Abartmayın. Adam haklı. Bizim (?!) millet çevre konusunda çok duyarsız. Adam 3 kuruş vergi veriyor ya illa onu kullandirtacak bir yetime ulaşmasına imkan vermeyecek illa hizmet sonuçta 3 kuruş vergi vermiş. Temizletme başkan umarım bu suç duyurusundan beraat alırsın.
  Cevapla
 • Asli 5 ay önce Şikayet Et
  Kardesim toplumda herkes sorunsuz tertemiz ak pak olsaydi ,ne polise nede hapise ihtiyac duyulurdu. Madem belediye olarak sabahlari temizlemek istemiyorsan ,aksamdan koy parklara iki bekci o kadar olmaz vukuat. Dünyanin başka yerleri degisik degil her tarafta var bu tip zibidiler.
  Cevapla
 • Kasım 5 ay önce Şikayet Et
  Belediye görevini yapmakla mükellef, yani vatandaş için orayı temizlemek zorunda. Birileri burda yanlış yapıyorsa, bunun içinde bu ükenin kanunu ve polisi var. Belediye burda aklınca bir yalışı başka bir yanlışla düzeltmeye çalışmış. Bu hukuksuz bir davranış.
  Cevapla
 • sahinbey 5 ay önce Şikayet Et
  seve seve temizletecek..cunku bir ilin temizligi hem gorevi hemde sorumlulugunda ! eger cok rahatsiz olmussa gider sikayetini yapar polise..vede bir daha olmamasi icin plan projeler gelistirir..baskan bunlarida mi biz soyleyelim?!
  Cevapla