TÜM YORUMLAR

Bülent Arınç'a tepkiler çığ gibi! Peş peşe istifa çağrısı
Bülent Arınç'a tepkiler çığ gibi! Peş peşe istifa çağrısı
GÜNCEL
22 Kasım 2020, 21:04
Bülent Arınç'a tepkiler çığ gibi! Peş peşe istifa çağrısı
Bülent Arınç'ın Selahattin Demirtaş ve Osman Kavala'yla ilgili sözlerine tepki yağmaya devam ediyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan videokonferans yöntemiyle AK Parti il kongrelerinde konuşmasında, 'Yeni bir fitne ateşi yakılmaya çalışıldığını görüyoruz' ifadelerini kullanmıştı. Başkan Erdoğan'ın sözlerinin ardından Bülent Arınç'a peş peşe istifa çağrısı geldi.
YORUMLAR 362
 • Gülten 1 ay önce Şikayet Et
  Artık senden ne kadar nefret ettiğimi bir bilsen değil ak partiden Türkiye'den giderdin.Miğdemi bulandırıyorsun
  Cevapla
 • Salepli Ramazan 1 ay önce Şikayet Et
  Be adam artık istifa et.Onurlu bir iş yapmış olursun.Daha neyi bekliyorsun.
  Cevapla
 • Fatih 1 ay önce Şikayet Et
  Senin de bir idealin gayen olsaydı böyle sacnalamazdin...bak babacana, Davutoğlu'na, egemen bagisa senin de sonun onlar gibi oldu. Rezil herif
  Cevapla
 • salim 1 ay önce Şikayet Et
  bu vatana ihanet içinde olana istifa yetmez savunuculuğunu yağtığı hainin yanına göndermeli.
  Cevapla
 • Ahmet Dobur 1 ay önce Şikayet Et
  muamma ,var mi yok mu?Gidip geliyor. Var bir sebebi mutlaka. Ama biz bilmiyoruz.Istedigimiz bir sey var duş bu milletin takasından artik.
  Cevapla
 • Hasanbb 1 ay önce Şikayet Et
  Arınç büyük ulusal kanallardan birisine çıkacak, geçmişte yaptığı fetöcülere içi. Acıyor dediğinde “ben bu partinin kurucusuyum.... deyip misafir değil ev sahibiyim diyerek kalacak. Özetle onun gitmeye niyeti yok ama bu tarz açıklamaları yaparak toplumu germeyede hakkı yok.
  Cevapla
 • Mehmet 1 ay önce Şikayet Et
  Reis sayesinde konuşan Türkiye var ancak insanın aklına gelen neden bu kişiler hakkında kimse bişe yapamıyor sorusu geliyor acaba dokunulmazlığımı var ben huhukcu değilim öğrenmek isterim. Bilen varsa yorum yapsın yoksa bilinmeyen yönümü var.
  Cevapla
 • yakup 1 ay önce Şikayet Et
  hatra binaen orada duruyor,daha birde yırtık dondan çıkar gibi,iki de bir sağa sola yalpa yapıp duruyor bu adam kovulmalı
  Cevapla
 • Sayin 1 ay önce Şikayet Et
  Bir varmış bir yokmuş diye başlayan hikayeler bülent bey 'in bunca şehitlerin akan kanın hesabını versin. Apo meraklısı yakında onu da çıkmasını ister. Bu adam kandilden mi maaş alıyor sormak lazım. Bu ülkeyi senin gibileri düşünenleri boldurtmeyiz bülent beeeeeey.
  Cevapla
 • Savas 1 ay önce Şikayet Et
  Derhal istifa etmelidir siyasetide bırakmalı artık yeter sacmalıyor artık bunadı
  Cevapla
 • vatandaş 1 ay önce Şikayet Et
  Yazıklar olsun Yasin Börü evladın olsaydı böyle konuşmazdın utanç verici bu zatı görmek dinlemek istemiyoruz....
  Cevapla
 • hüüüüüüüü 1 ay önce Şikayet Et
  bu adamı partiden ihraç edin
  Cevapla
 • REİS! 1 ay önce Şikayet Et
  MAdem öyle atın çıkarın partide ne işi var sizin yanınızda bu adamın halaa?
  Cevapla
 • KEMAL 1 ay önce Şikayet Et
  Yıllarını siyasete vermiş bir insanın böyle saçma sapan konuşmasına bir anlam veremiyorum. 3 gün 5 gün değil tam kırk yıldır PKK ile mücadele ediyoruz. Başkan aponun heykelini dikeceğiz diyen, kardeşi halen PKK da olan, hendek siyaseti yapan bu adama masumiyet zırhı giyindirenler konuşurken pkk ile mücadele ederken şehit düşen şehitlerinizin, ailelerinin ciğerlerini yakıyorlar. Oysa seni çok severdik Bülent bey.
  Cevapla
 • fatih özkaplan 1 ay önce Şikayet Et
  karabağ savaşında bazı ismi türk ülkeleri bir türlü azarbaycanın haklılığı konusunda bir türlü açıklama yapmıyordu takii rusya konuşana dek...bu durumda aynı bu bülent arınç bu açıklamayı nezaman yaptı tarih belli şimdi ne olduda bu akp li bazı isimler tepki gösterip istifa et açıklaması yapıyor..taki cumhurbaşkanı konuşana dek...hiçbirisin cesareti yok özgüveni yok idealleri yok bumu halkın mebusu bunlarmı..yazık ya RABBİM tez zamanda sizin gibi mebuslardan bizi kurtarır umarım...
  Cevapla