TÜM YORUMLAR

CIA'nın eski kritik isminden bomba Türkiye açıklamaları: İran ve S. Arabistan değil Türkiye...
CIA'nın eski kritik isminden bomba Türkiye açıklamaları: İran ve S. Arabistan değil Türkiye...
DÜNYA
06 Aralık 2020, 17:08
CIA'nın eski kritik isminden bomba Türkiye açıklamaları: İran ve S. Arabistan değil Türkiye...
Son dakika: CIA'nın eski Ortadoğu Şefi Fuller, “Türkiye Kontrolden Çıktı mı?” başlıklı bir yazı kaleme aldı. FETÖ’nün ABD’deki bir numaralı koruyucusu olan Graham Fuller, Türkiye’nin dünyadaki durumu ve Türkiye’ye karşı nasıl bir politika izlenmesi gerektiğine dair bir yazı kaleme aldı. Fuller yazısında “Batı için, Türkiye'nin sadık bir müttefik olduğu eski güzel günler sonsuza dek geride kaldı” ifadelerini kullandı.
YORUMLAR 179
 • Is.ail OZEL 8 ay önce Şikayet Et
  Bu zavalli adam aklinca bizim grurumuzu oksamaya çalışıyor .Adi duzenbaz saniyorki gecmisimizi unutup gelecegimzi hirslarimiz uzerine bina ediyoruz ;Bizim konomiz siz avanenizin zulmu yuzunden bunu unutmayin .
  Cevapla
 • vatanim 9 ay önce Şikayet Et
  münafık adam, Risalei nurlara karsi, onu yozlastirmak icin güdümlü bir "cemaat" türetti. Kendi kontrollerinde tutuyorlar! her şeyin başı bu s. adam!
  Cevapla
 • İsmail Berber 9 ay önce Şikayet Et
  İnşaallah emin adımlarla hedefe yürürken, iç ve dış düşmanları uyandırmamak lâzım.
  Cevapla
 • Necmi 10 ay önce Şikayet Et
  Doldurusa gelmeyelim.Hedeflerimiz milli gucun imkan ve kabiliyetleri ile dogru orantili olmak zorundadir.Duracagimiz yeri buna gore oyi belirlemeliyiz.Yoksa Hitler Almanyasi ,osmanli Devletinin son yillari gibi oluruz
  Cevapla
 • Kaya 10 ay önce Şikayet Et
  Bu acıkmayı kılıçdaroğlu.meral teyzeye.kara mollaya.davuda. okumasını tavsiye ederim.
  Cevapla
 • Osman 10 ay önce Şikayet Et
  Bu açıklamaları gayet güzel. Turkiyenin ne kadar doğru yolda olduğunu gösteriyor. Hah 15 temmuzda başarsalardı bu metni tam tersiyle okuyabilirdik. Yaptigimiz sadece ; Fitne zamanı düşmanın oklarını takip...
  Cevapla
 • osmanoğlu2023 10 ay önce Şikayet Et
  Hollywood hikayeleri bunlar! Biz filim çevirmiyoruz yapmak istediğimizi yapma kudretindeyiz Elhamdülillah
  Cevapla
 • Osman Ali 10 ay önce Şikayet Et
  Dünya şunu anlamalı yeni bir düzen kuruluyor küçük ama fedakar sedakatli devletler birleşecek büyük güç oluşacak İslami olur ırksal olur tarihselde olur çok başlı bir sistem kuruluyor tek çatı altında birleşecek bir düzenli ordu Dünya 5 ten de büyük 25 ten de
  Cevapla
 • ismail 10 ay önce Şikayet Et
  nasılda anlatıyor düşmanlığını şeytanın uşağı
  Cevapla
 • Memoral 10 ay önce Şikayet Et
  700 sene osmanlı devam etti ama yıkıldı. Her güç yıkılmak zorundadır çünkü hakimiyet sadece Allah a aittir. O yüzden abd de birgün yıkılacak rusya da yıkılacak eğer türkiye tekrar osmanlı gibi bir duruma gelirse oda yıkılacaktır. Önemli olan kimseye muhtaç olmadan imanlı yaşamaktır.
  Cevapla
 • sokaktan profesör 10 ay önce Şikayet Et
  fuller yine hinliğini yapıyor...!iran suusd rekabeti değilde..suuud türkiye rekabeti varmış yönlendirmesi yapıyor..halbuki batının yüzyıllardır oyunu bu müslümanları birbirine sürtüştürüp rantını yeme..! artık türkiye uyandı..her müslüman ve komşu ülke ile rekabet değil ortak güç ve kazanım oluşturma stratejisi yeni osmanlı ötesi jeopolitik...!
  Cevapla
 • Göktürk 10 ay önce Şikayet Et
  aşağılık katil kuduz terörist it fuller ''sadık müttefik'' ten kastı kuklalıktır açıkça kukla diyemediği için o terimi kullanmış seksen yıl her istediğini yaptıran abd artık yaptıramadığı için kuduruyor ve saldırıyor
  Cevapla
 • HIDIR BUDUR 10 ay önce Şikayet Et
  Graham FULLER yüzlerce kez ABD'den Incirlik, ordan da Irak'a gidip -dönerdi. Bir keresinde  Cristof COLOMB hatirlatilarak  " Burasi Türkiye ve Incirlik'te sizin ciftliğiniz değil.Cristof COLOMB'da hep Bati istikametine yol aldi ama DOGU'ya geldi. Sirtimiza koydugunuz bu dost eline guvenmiyoruz ve Turkiye sizin bu davranislariniz nedeniyle DOGU'ya donebilir" dendiginde boncuk gözleri faltaşi gibi acilmisti. ISTE O GUNLERE GELDIK...!!
  Cevapla
 • Akçakoca 10 ay önce Şikayet Et
  Fuller'in son cümlesi konunun sonuç bölümünün özeti. Abd'nin uluslararası hakimiyetinin gerilediği ve yeni bölgesel güçlere tahammül etmek zorunda olduğu. Bu arada başımıza gelen tüm belaların altında CIA imzasının olduğu!
  Cevapla
 • toto 10 ay önce Şikayet Et
  türkiye kontrol altında mıydı?
  Cevapla
 • emre 10 ay önce Şikayet Et
  son 10-15 yıl öncesine kadar değilmiydi
  Cevapla