TÜM YORUMLAR

ŞOK 21 ARALIK AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU
ŞOK 21 ARALIK AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU
GÜNCEL
21 Aralık 2020, 20:10
ŞOK 21 ARALIK AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU
ŞOK 21 Aralık 2020 tarihli aktüel ürünler kataloğu yayımlandı. Haftanın ŞOK aktüel katalog ürünleri arasında elektrikli ev aletlerinden züccaciye ürünlerine, 3’lü ankastre setten ev tekstili ürünlerine, temizlik malzemelerinden elektrikli ızgaraya kadar tüm ürünler düşük fiyatlarla satışa sunuldu.
YORUMLAR 9
 • TAHİR ŞİMŞEK 7 ay önce Şikayet Et
  SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ İZMİR ALSANCAK CHP PARTİSİNDEN İSTİFA ETTİM ADALETLİ OLAN AKPARTİ ÜYELİĞİNE GEÇTİM TEK RİCAMIZ OLACAK SSK 4/A İŞÇİ EMEKLİSİYİM İNTİBAK MÜJDESİ BEKLİYORUZ VEYA 1600 TL OLAN MAAŞIMIZ İÇİN YÜZDE 10 ZAM OLURSA ÇOK MUTLU OLACAĞIZ YAPARSA AKPARTİ HÜKÜMETİ YAPAR DESTEKLİYORUZ SEÇİMLERDE SAYGILARIMIZLA ARZ EDERİM Teşekkürler
  Cevapla
 • adil 7 ay önce Şikayet Et
  işçi emekli maaş artışları şarküteri et sucuk pastırma vb piyasada yapılan zamla yapsalar çok iyi olur ama yapmazlar
  Cevapla
 • Beto 7 ay önce Şikayet Et
  Hakkından fazla yiyene HARAM ZIKKIM OLSUN. HALKI yanlış bilgilendirenede Haram zıkkım olsun. İktidara geldiğinde halkın menfaatlerini değil kendi ve yandaşlarının menfaatlerini gözetenlere Haram zıkkım olsun. Yalnızca 2019 da Türkiye de 40 ton altın çıkarıldı bunu ülke hazinesine aktarmayan siyasi otoriteye haram zıkkım olsun. Bunu yayınlamıyanada haram zıkkım olsun.....
  Cevapla
 • Mehmetçik 7 ay önce Şikayet Et
  Bu hükümete yalan dolan iftira atan teröristlerle kolkola yürüyen kanı bozuklara da haram zıkkım olsun. Ak parti geldiğinden beri altın döviz rezervlerinin ne kadar arttığını görmeyip iftira atan kanı bozuk devlet millet düşmanı fetö k.peklerinin peşinden giden hainlerede zehir zıkkım olsun.
  Cevapla
 • Yok yok 7 ay önce Şikayet Et
  Siz daha oy verin...
  Cevapla
 • Demirkan Kıran 7 ay önce Şikayet Et
  Daha iyi bir önerin mi var?
  Cevapla
 • GAMZE ÇİÇEK 7 ay önce Şikayet Et
  EMEKLİ ENDÜŞÜK SSK işçi 4/A 1500 ALIYORUM YETMİYOR inşallah 1980 TL OLSUN CUMHURBAŞKANIMIZ Teşekkürler
  Cevapla
 • Yasemin 7 ay önce Şikayet Et
  Bu rakamin neyine teşekkür edersiniz anlamiyorum pes valla
  Cevapla
 • İbrahim Tosun 7 ay önce Şikayet Et
  İntibak yasasını bekliyoruz,geçinemiyoruz.1730 TL emekli maaşı alıyorum.Cumhurbaşkanımıza sesleniyorum adaletli gelir istiyorum.
  Cevapla