TÜM YORUMLAR

1 milyon doları çalan hırsız, işyerinin 13 yıllık çalışanı çıktı
1 milyon doları çalan hırsız, işyerinin 13 yıllık çalışanı çıktı
GÜNCEL
19 Aralık 2020, 16:36
1 milyon doları çalan hırsız, işyerinin 13 yıllık çalışanı çıktı
İstanbul Fatih'te bulunan döviz bürosundan 1 milyon doları çalan hırsızın 13 yıldır işyerinde kuryelik yapan kişi olduğu ortaya çıktı. 1 milyon doların 100 bin dolarını kendisini Silivri'ye götüren taksici akrabasına, 50 bin dolarını avukata verdiğini, paranın bir kısmıyla ise villa, arsa ve lüks bir araç aldığını söyleyen döviz bürosu çalışanı tutuklandı.
YORUMLAR 6
 • vatansever 1 yıl önce Şikayet Et
  tazminatını almış.
  Cevapla
 • yunus1 1 yıl önce Şikayet Et
  Çalanın yanına kar kalıcak. Hırsızlığın cezası da paranın hırsızdan geri alımı yok. 10 Firma anlaşıp THY bilet satışı firması kuruldu ve muhasebecisi 100 bin usd yi çaldı. Çalan hırsızı Savcılık serbest bıraktı davada yok ortada hırsızda elini kolunu sallayıp başka bir işte çalışıyor. Bu Dövizci arkadaş ta biliyordur o cesaretle çalmıştır. Hiç bir sonuç çıkmayacak. Geçmiş olsun dövizci arkadaşlara. Devir artık insanların Haram a Helal e baktığı devir değil. İster haram olsun ister helal ver Allah ım ver diyorlar. ilerisini duşunen yok o paraya cehennem satın alınıyor ölmeden de kendin ve kendi neslinden çıkıyor. yazık dünya malı için.
  Cevapla
 • Yassıadalı. 1 yıl önce Şikayet Et
  Hırsızın namusu yoktur. Hz.Ali. Ra.
  Cevapla
 • Dogrular 1 yıl önce Şikayet Et
  Sizde refah payı verseydiniz iyi yapmış
  Cevapla
 • Ferhat 1 yıl önce Şikayet Et
  Harama helal,doğru demek, İslam dairesinden çıkartır.
  Cevapla
 • osman ali 1 yıl önce Şikayet Et
  13 yıldır çalış ve sonu hüsran işte hırsızlık böyle birşey asın....... Akç... Da alem kurtulsun ekmek yemek çalanı oğlum hapse koymayın aç olanın parasını ben vereyim böyleleri 1 milyon dolar çalıyor bu para zaten haramsız değil çok söz yalansız değil ama bir baklava ekmek çalan birine acırım tüm pastanelere fırınlara şöyle yazın canın çektiyse açsan paran yoksa lütfen görevliye söyleyin size yardımcı olur haydi bunu çoğaltalım
  Cevapla