TÜM YORUMLAR

Ahmet Hakan'dan CHP'ye başörtü eleştirisi: Olaya oy hesabıyla bakıyorlar
Ahmet Hakan'dan CHP'ye başörtü eleştirisi: Olaya oy hesabıyla bakıyorlar
GÜNCEL
02 Ocak 2021, 14:32
Ahmet Hakan'dan CHP'ye başörtü eleştirisi: Olaya oy hesabıyla bakıyorlar
Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, “Türbanlı hâkim karşısına gittiğimde adaleti savunacağı konusunda kuşkum var. Bazıları militanca ve ideolojik takıyor” sözleri nedeniyle eleştiri oklarının hedefi olan Fikri Sağlar üzerinden CHP’yi eleştirdi. Sabah Gazetesi Yazarı Mahmut Övür de köşe yazısında önemli değerlendirmelerde bulundu.
YORUMLAR 54
 • Arif 10 ay önce Şikayet Et
  Chp Islam dusmani, halk dusmani, ozgurluk dusmani, kisaca Turkiye dusmani. Gercekler bu, ve malesef aldigi oy kadarda dusundurucu ve urpertici secmeni var.
  Cevapla
 • Zazaki 10 ay önce Şikayet Et
  CHP li bir zihniyetin Türkiye baglı kalacağını nereden bilelim... ( milletin vekillerini rakı sofrasına meze yapan zihniyete nasılgüvenebiliriz)...
  Cevapla
 • konuk 10 ay önce Şikayet Et
  Ufuk Uras çok güzel söylemiş.
  Cevapla
 • Adnan 10 ay önce Şikayet Et
  Herkes karşısındakini kendisi gibi görür, olay bu, Sağlar da aynı şekilde görüyor. Çünkü kendisi hakim olsa, karşısına başörtülü bir suçlu çıksa, acımadan müebbet verir.
  Cevapla
 • vedat 10 ay önce Şikayet Et
  Fikri sağlar bunu taciz ve tecavüz furyasıyla zor durumda kalan CHP yi kurtarmak için yapmıştır. Maksat gündem değiştirmek.
  Cevapla
 • Bulut 10 ay önce Şikayet Et
  Bunlara kim oy verdiyse bilerek isteyerek ALLAH iki yakasını bir araya getirmeye
  Cevapla
 • Aytekim 10 ay önce Şikayet Et
  dünya yıkılsa ,yeniden olsa, bunlar olmazzzzz,
  Cevapla
 • davut 10 ay önce Şikayet Et
  hadi başka kapıya cehape o kıyaferlerin altındaki YILANI her keş tanıyor
  Cevapla
 • İstanbullu 10 ay önce Şikayet Et
  Chdp kendisini sol diye tarif ediyor ama asla sol bir parti olaAdı. Çünkü soldan anladıkları şey Din karşıtlığı ve halkın kültürüne karşı çıkmak olmuştur. Bu yüzden de Türkiye de işçi hakları konusu iktidarların insafı ile gelişti . Allahtan doğu toplumuyuz da merhametli yöneticiler sayesinde belli bir mesafe kat edildi. Ama kurumsallaşma oturmuyor. Ufuk Urası buradan alkışlıyorum ben bir Milli Görüşçü olarak.
  Cevapla
 • ABC SPOR 10 ay önce Şikayet Et
  chp bunlar memleketin başına bela Allah chp nin şerrinden müslümanları korusun
  Cevapla
 • Haymanali 10 ay önce Şikayet Et
  Bu sol dusunenler ile hitlerin dusuncedi siyonist dusunce budist dusunce bunlarin kokune ki rit çöpü çünkü bunlarin tek istedigi kendilerini herkesden ustun görmek cunku bunlar evde kedi kopek beslerler analarini yaslilar duskunler yurtlarina koyacak kadar birer zavalli lardir
  Cevapla
 • ömer 10 ay önce Şikayet Et
  biz TÜRK milletiyiz, iğne batmadan tepki vermeyiz, umarım çok geç kalmayız tepki vermekte
  Cevapla
 • tunctunc 10 ay önce Şikayet Et
  Türkiye icin millet icin tek bir fikri hatta hayali bile duyulmami$..Ben duymadim´gülünc olabilecek bir fikri bile yok sadece bunun degil tüm chü lilerin yok.Amacalri iktidar olmak va yemin ederim ülkeyi payla$mak.Bunlar iktudar olsun yemin ediyorum NATO ve cok kisa zaman sonra amerika bir daha gitmemek üzere Türkiyeye yerle$ir.
  Cevapla
 • Misafir 10 ay önce Şikayet Et
  her siyasi parti oy için çalışır. Adam hesap uzmanı hükümeti düşürmek için kaç oy lazım diyor nereden alabilirim diyor ona göre hareket ediyor. Peki siz gelirseniz ne yapacaksınız diyince tık yok. Orada hesap uzmanlığı bitiyor.
  Cevapla
 • Yusuf Şahin 10 ay önce Şikayet Et
  Hata kaza bir gelirlerse Allah 'ın emirleriyle uğraşacaklar bu zaten kesin cok bela mısır çekeriz ülke olara Rabbim büyük bir musibet yollar bize işte o zaman zalimin yanında mazlumunda canı yanacak. Rabbim fırsat vermesin bunlara
  Cevapla