TÜM YORUMLAR

Dünyada bir ilk! Havaalanında 7/24 adelet
Dünyada bir ilk! Havaalanında 7/24 adelet
GÜNCEL
17 Ocak 2021, 14:13
Dünyada bir ilk! Havaalanında 7/24 adelet
Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, İstanbul Havalimanı'ndaki adliyeyi ziyaret etti. Bakan Gül, "İstanbul Havalimanı Adliyesinde, 7 gün 24 saat hâkim ve savcılarımız, zabıt katiplerimiz, yazı işleri müdürlerimiz ve diğer personelimizle birlikte yargı hizmeti veriyor. Şu an gece 23.45'te yargı hizmeti veriliyor bu anlamda dünyada ve Türkiye'de ilk uygulama. " dedi.
YORUMLAR 9
 • Sadık Adil 2 ay önce Şikayet Et
  Harika. Adalette hız diğer bütün işlerde ve mutluluk ve adalet güven duygusunda da gelişmelere , artışlara sebep olur. Bir çok davalar hızlandırılmalı ve uzlaşma sistemi dahil vatandaşa daha hızlı hizmet verilmelidir. Teşekkür ederim.
  Cevapla
 • Yakub 2 ay önce Şikayet Et
  Kamal fotoğrafı görüntüyü bozmuş
  Cevapla
 • Hakan 2 ay önce Şikayet Et
  Bir müslüman ülkede, dunyanin en büyük adalet sarayin (istanbul Caglayanda) cok gücüme gidiyor. Demek ki bu ülkede adalet diye birsey yok onun icin bu kadar büyük adalet sarayi yapiliyor. Yazik. 7/24 hizmet verseniz ne olur. en basit davalar seneler sürüyor.
  Cevapla
 • Mhmt 2 ay önce Şikayet Et
  Adalet sarayı büyük evet suç oranı da yüksek ama Çağlayan adliyesi suç oranı yüksek olduğu için büyük değil.Hem zamandan hem yakıttan gemde insan hayatına etki eden ulaşım soru u yüzünden bütün mahkemeler mümkün olduğunca bir yerde toplandı.Eğer yapılmasaydı Avukatlar ve vatandaşlar Avrupa yakası ile Anadolu yakası arasında gidip gelmek için rezil olurdu.Bakış açımız biraz ilginç
  Cevapla
 • mercann 2 ay önce Şikayet Et
  Türkiye de ve Dünyada ilk uygulama.
  Cevapla
 • altan 2 ay önce Şikayet Et
  faydalı
  Cevapla
 • İsmail 2 ay önce Şikayet Et
  Bu sistemi havaalanı dışında normal hayatta neden uygulamıyoruz sayın bakanım Basit bir alacak davası 5 sene sürüyor
  Cevapla
 • bülent 2 ay önce Şikayet Et
  Evet bende 2016 da iş kazası geçirdim ve %59 iş görmezlik tespiti yapıldı. Bursa 15. iş mahkemesin de görülen davam 2021 hala devam ediyor. Gerçekten bu haberi okuyunca ne diyeceğimi bilemiyorum. Sayın bakanım artık yorumu size bırakıyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun.
  Cevapla
 • İrfan fransadan 2 ay önce Şikayet Et
  Harika Enteresan Ah diğer adliyeler de biraz daha fazla çalışsalar
  Cevapla