TÜM YORUMLAR

Bangladeş'te yerli uygulama BİP’e ilgide büyük artış
Bangladeş'te yerli uygulama BİP’e ilgide büyük artış
TEKNOLOJİ
17 Ocak 2021, 13:37
Bangladeş'te yerli uygulama BİP’e ilgide büyük artış
Türkiye'nin iletişim ve yaşam platformu BiP, WhatsApp'ta mahremiyetin korunmasına ilişkin endişelerin ardından Bangladeşli kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen uygulama oldu. Bir günde 92 basamak yükselerek Telegram, Whatsapp ve Signal'ı geçti.
YORUMLAR 30
 • Reis C* 5 ay önce Şikayet Et
  Bip in çok eksiği var sahipleri uyumasın uyansın LÜTFEN... Görüntü bozuk ve 2 dakika ile sınırlı saçma sapan oyun sohbet kumar odaları DÜZENLEME ŞARTTTTTTTTTTT... İnsanlar Memnun Değil Bunu Bilseler iyi Olur...
  Cevapla
 • TR - SAKARYA 5 ay önce Şikayet Et
  *Bip bu Firsati kaçirmamali kendini sürekli yenilemeli, kalite'den ödün vermemeli... yep yeni güncellemelerle yeni ürün paketi inovasyon yelpazesi genisletmeli, piyasa'ya inovatif sunmali .... ☪Bip* Potansyelli çok yüksektir, Türk iletisim ürünü ☪Bip* elini çabuk tutmali, çook ACIL davranmali !!!!
  Cevapla
 • Kargu 5 ay önce Şikayet Et
  BİP küçük boyutlu, kolay arayüzlü ve hızlı tepkisellikte olmalı. Telegram neden tutuluyor diye kendilerine sormalılar. "Dediğimiz dedik" anlayışından vazgeçip "şu tarafına şunu da giydirelim" deyip hantallaştırıyorlar. Böyle bir fırsat varken, kullanıcı kitlesini büyütme fırsatı varken fazladan servisler eklemeyi sonraya bırakmalılar. Başarılı uygulamaların stratejisini nasıl göremiyorlar?
  Cevapla
 • Fatih 5 ay önce Şikayet Et
  Sende azcik milliyetçilik et bipi kullan senin dedelerin cankkalede kurtuluş savaşlarında aç karnına üstünde başında elbise yok at yok yıllarca sen burda bipi kullan diye kafirle harp etti senin derdine bak size kalsa o zman Türkiye olmaz di vesselam
  Cevapla
 • Bipetavsiye 5 ay önce Şikayet Et
  Uygulamayı sadeleştirin keşfet,servisler,oyun gibi yerleri kaldırın.Server sayısı arttırın.Yazdığınız kodları tekrar kontrol edin biraz daha hızlı çalışması lazım.Durum özelliği gelsin.
  Cevapla
 • serdar 5 ay önce Şikayet Et
  istemiyorsan keşfet, oyun vb kısımları kendin uygulamadan kaldır yapabilirsin.
  Cevapla
 • KaraVeli'54 5 ay önce Şikayet Et
  Evet bip hemen bir elden geçmesi lazım! Görüntülü arama olmuyor! Kimsede geri dönmüyor, iletişim çok kötü. Elinizde bu büyük koz varken en iyisi olun. Birazda acele edin yahu. Bu kadar zor olamaz.
  Cevapla
 • chpkk 5 ay önce Şikayet Et
  chpden daha yerli milliler
  Cevapla
 • Fatih 5 ay önce Şikayet Et
  Bipin acilen durum canlı yayın ve yazı paylasma tweter takip gibi eklemeler yapması lazım yoksa boyke kalacak hatta unutulur
  Cevapla