TÜM YORUMLAR

Yunanistan, Türkiye'ye karşı F-35 niyetini resmen açıkladı
Yunanistan, Türkiye'ye karşı F-35 niyetini resmen açıkladı
DÜNYA
27 Ocak 2021, 17:18
Yunanistan, Türkiye'ye karşı F-35 niyetini resmen açıkladı
Doğu Akdeniz'de Türkiye'ye karşı Fransa'yı yanına çekmek için milyarlarca euro harcayarak 18 adet Rafale jeti alan Atina yönetimi, şimdi de F-35'ler için harekete geçiyor. Ege ve Akdeniz'de hava üstünlüğünü ele geçirmek isteyen Yunanistan, F-35'ler için niyet mektubunu ABD'ye iletmişti. Yeni açıklamalarda bulunan Yunan Savunma Bakanı Panagiotopoulos, ülkesinin er ya da geç 5. nesil bir savaş uçağı alacağını söyledi.
YORUMLAR 171
 • Ankarali 7 ay önce Şikayet Et
  Onları akdenize gömeriz
  Cevapla
 • ÖNCE VATAN 7 ay önce Şikayet Et
  ya fransa değil 7 düveli de alsa ne yazar fransa zaten kendini yönetemiyor bitmiş durumda sizin topunuz ateş olsa cürüm yeri yakar ama sizlerde tarihten silinirsiniz zaten yunan köpeği kaşıntısı çok istanbul kadar bir yer geri zekalılar türkiyeye kafa tutuyorlar bunların suyu ısınmış demek ah yeterki bir vursalarda o zaman anlarlar fransa zaten silahını satmakla meşgul olacakları görünce sanki bizemi vuracak batan bir ülke ne yapar
  Cevapla
 • Gerçek. 7 ay önce Şikayet Et
  ABD Rusya değil sanki önce bizi vuracak kaygısı var Sebebine Gelince Paralı Teröristleri Suriye içerisine sokarak Türk Ordusuna karşı Cephe aldılar başta Fransa Ermenistan İsrail Yunanistan ülkelerinden ve PKK. PYD.YPG işte çok uluslu terör örgütler Bize karşı cephe sürmüşlerdir Böyle NATO ülkeleri yere batsın.
  Cevapla
 • avni 7 ay önce Şikayet Et
  bu zaten görünen köy, klavuza gerek yok. adamların hayali büyük ortadoğu projesi, israile vaadedilmiş topraklar türkiyenin doğu kısmını tamamen kapsıyor trabzona kadar uzanıyor, er yada geç oraları ele geçirmek için her şeyi deneyecekler. Bunu heralde bir sen kalmışsın?
  Cevapla
 • adil 7 ay önce Şikayet Et
  Tum birimler .ve sınırlar .aktif halde ve taarruz halinde .hazır beklemeden anında müdahele edilmeli
  Cevapla
 • Analız 7 ay önce Şikayet Et
  Yunan bu ısı yarım bırakır parası yok cunkı onlarda para olsa sırtakı yaparlar .
  Cevapla
 • AS. 7 ay önce Şikayet Et
  ABD'ye süper güç dedikleri devletin düştüğü hale bakınız içler acısı sevgili dostlar bir iki çakal koskoca ABD' Parlamentosunu ele geçirip resmen şov yaptılar kimi boynuz takmıştı kimi kurbanlık koyun gibi her tarafını boyamıştı Diğer taraftan ABD Askerleri Meclis koridorlarına koyunlar gibi uzanmıştı tam bir curcuna.
  Cevapla
 • selim 7 ay önce Şikayet Et
  Kim yunan mı bize saldıracak (By Kemal.)
  Cevapla
 • Hasan 7 ay önce Şikayet Et
  Çözümü çok basit ,f35 leri teslim aldıkları gün 8-10 batarya s400 kurarız Egeye olur biter. Gerisini Yunan düşünsün. f35 82 milyon s400 füzesi yaklaşık 16 bin dolar kim zararlı çıkar siz hesap edin.
  Cevapla
 • Şimal 7 ay önce Şikayet Et
  Yanlış oldu hayal perest Hasan kendini kandırma
  Cevapla
 • Volkan 7 ay önce Şikayet Et
  Siz ne alırsanız alın imansizlarin elinde kâfirlerin elinde ne olursa olsun güçleri kalplerinde korkudan küçüktür onun için ölüme gulenleri hafife almayın imanlı olanların ALLAH i her zalime yeter biz karınca gibiyiz safimiz belli karşımızda devler olsa ALLAH karincasinin yanındaysa korkun zalimler
  Cevapla
 • milletin ferdi 7 ay önce Şikayet Et
  S-400'ler niye alındı kimse bilmiyor. Kim bize saldıracak? Yunanistan mı? (Kemal Kılıçdaroğlu)
  Cevapla
 • bir bilen 7 ay önce Şikayet Et
  Nato üssü olarak geçmeyen ABD üsleri derhal kapatılmalıdır. Nato üssü olanlar içinde sınırlama getirilmelidir.
  Cevapla
 • Bizans Oyunları 7 ay önce Şikayet Et
  Tabiki bu alacağı uçakların parasını ödeyemeyecek, bu devletlere çıkarın gazı alın parasını diyecek işin içinden cikilmiyacak savaşla çözümlenecek bilinmeyene gidiliyor
  Cevapla
 • Neoturk 7 ay önce Şikayet Et
  Istedigi kadar f35 alsin veya rafale, fransa karsimiza cikamiyor onlarin ucagi ilemi üstünlük saglicaksin, bak oglum aklini akmislar belli, ama seni pkk gibi konuslanmak icin bahane ediyorsalar, vay canina sen onlari alana kadar türkiyenin elinde TFX ve SU57ler olacak sonra altimda kalirsan karismam
  Cevapla
 • büyükdenizci 7 ay önce Şikayet Et
  amma uçmuşsun kardeş parası var ki alıyor
  Cevapla
 • Vatandaş 7 ay önce Şikayet Et
  İhtiyaç olmasa bile sadece abdye cevap niteliğinde rus uçağı alınabilir ayrıca bu yunanda hiç kafa yok 30 40 uçakla bizemi saldırcanız Allah rızası için saldırın yunanistandada güzel turizm alanları var wkonomiye katkısı olur.
  Cevapla
 • Gürkan 7 ay önce Şikayet Et
  Yakında satacak birşeyleri kalmayınca ülkede ellerinden gidecek enayilerin
  Cevapla