TÜM YORUMLAR

Doktorların 3 ay ömür biçtikleri hasta kanseri ailesinin desteğiyle yendi!
Doktorların 3 ay ömür biçtikleri hasta kanseri ailesinin desteğiyle yendi!
SAĞLIK
04 Şubat 2021, 17:18
Doktorların 3 ay ömür biçtikleri hasta kanseri ailesinin desteğiyle yendi!
Üç ay ömür biçilen kanser hastası belediye işçisi Doğan Akbaykallı, eşinin sevgisi ve doktorlarının desteği sayesinde hayatta kalma savaşını kazandı. Dört ameliyatın ardından yaşama tutunan kocasının elini bir an bile bırakmayan Neslihan Akbaykallı da zorlu günleri anlattı.
YORUMLAR 10
 • erdal 11 ay önce Şikayet Et
  deki önce Allah'ın izniyle zihniyet farklı olunca
  Cevapla
 • HEMDEM 11 ay önce Şikayet Et
  Rabbim şifayı nasip edecek olduktan sonra birilerini illa ki vesile kılıyor. "Kanseri yendi" lafından ziyade "Allah şifa verdi" diyemiyor muyuz? Neden bizim habercilik jargonumuz da İslami hassasiyetler gözetilmiyor? Hem Hekimin "Hastamıza iki yıl daha yaşam süresi kazandırdık" lafı ne kadar doğru? Bu şu mu demek; "Tamam şimdilik iyisin ama rahat olma, her an gidicisin" mi demek? Rabbim belki 80-90 yaşına kadar ömür verecek belki Kardeşimize.
  Cevapla
 • rgökhan 11 ay önce Şikayet Et
  doktor literatüre göre söylüyor bunu. kendi fikri değil. kaynağı muhtemelen pubmed dir.
  Cevapla
 • VEYSEL 11 ay önce Şikayet Et
  arkadaş bu nasıl iş yahu adam hastalaniyor ancak adamdan çok karısına övgü dizip karısından bahsediyorlar bu nasıl bir zihin yapısı böyle hasta olan kadın asla böyle haber yapmazlar ama başlarlar YIKILMADI AYAKTA KALDI diye hasta kadının reklamını yapmaya ama hasta olan erkek olunca hastanın kendisinden değil de karısından habire konuşuyorlar niye erkek hastalar için de kadınlara kullandığınız o YIKILMADI dimdik ayakta dilini kullamiyorsunuz bu nasıl bir ayrımcılık hâli feminizmin suyunu çıkardılar suyunu hattâ posasını!!!
  Cevapla
 • Kamil 11 ay önce Şikayet Et
  Abi ben KAMIL NIKLI yorumcu, dr ali abiden ÖZÜÜÜR DILIYORUM
  Cevapla
 • Kamil 11 ay önce Şikayet Et
  Veysel Bey kişisel yorum yapmamış ama ismine Dr. eklemeyi tutku edinen kardeşimiz kişiye hakaret etmiş. Yorum yazarken kişilere hakaret yazılmaması esas olmalı. Sadece fikirler konuşmalı. Kıskançlık ve hakarette dünyada birinci olduğumuzu duymayan kaldı mı ?
  Cevapla
 • Dr. Ali Bal 11 ay önce Şikayet Et
  Gerçekten senin gibi boş ve Gereksiz biri bu memlekete bir daha zor gelir, Allah kimseyi senin gibi HASED FESAD KISKANÇ Yapmasin.
  Cevapla
 • Musa 11 ay önce Şikayet Et
  Abi doktorlarda da garanti süresi 2 yıl mı ? Nasıl iş bu yav.?
  Cevapla
 • garib 11 ay önce Şikayet Et
  bu millet neden bukadar abur çubur şeylere inanır oldu yav allahın bizlere verdiyi sınırlı bir ömür vardır zamanı vakti gelmeyinçede ölmeyiz zamanıda gelinçe dünyanın tüm dokturları bir araya gelseler ellerinden birşeyler gelmez bu arkadaşında dünyada yiyeçek ekmeyi varmış Allahımda şifasını vermiş
  Cevapla
 • Vatandaş 11 ay önce Şikayet Et
  Allah Şifa Versin...
  Cevapla