TÜM YORUMLAR

Çetiner Çetin: Gara'daki operasyonda Türk askeri Rus mayınlarına dikkat etmeli
Çetiner Çetin: Gara'daki operasyonda Türk askeri Rus mayınlarına dikkat etmeli
DÜNYA
13 Şubat 2021, 13:28
Çetiner Çetin: Gara'daki operasyonda Türk askeri Rus mayınlarına dikkat etmeli
Habertürk yazarı Çetiner Çetin "Gara'da ne işimiz var?" adlı köşe yazısında, yürütülen "Pençe-Kaplan 2" operasyonuna değinerek, bölgenin PKK açısında önemini, geçmişini, dengelerini ve harekatın hedefini değerlendirdi.
YORUMLAR 16
 • Vatandaş 4 ay önce Şikayet Et
  Rabbım yar ve yardımcımız olsun suan biz hissetmiyoruz ama orda deprem etkisi yaptı bizim mehmedlerimiz yer gök inliyor suan garada
  Cevapla
 • ramazan 4 ay önce Şikayet Et
  bugün cemil bayık ne ise 90 lı yıllarda barzani talabani de oydu.. barzanileri şimdi pkk değil olarak lanse edip güya kuzey ırakı pkk dan temizleyip barzaniye bırakmak..bence amaç bu. kuzey ırak komple temizlenmeli bence barzaniler de dahil..
  Cevapla
 • Yakub 4 ay önce Şikayet Et
  Kandil Iran sınırında. Gara yı besleyenler. Deaş sadece Iran ve Israil e saldırı yapmadı hatırlatırım. Ballı laflar devleti Iran çok tehlikeli. Batıni oyunları aynen devam etmekte sanırım. Melikşah acımadı alçaklara bizde acımadan operasyonlara devam.
  Cevapla
 • net 4 ay önce Şikayet Et
  suriye sdgdeki arapları pkkya karşı harekete geçirmek lazım. orada 80000 terörist yetiştirecek kadar kürt nüfus yok onların çoğu araptır.
  Cevapla
 • Sakarya - Fırat... 4 ay önce Şikayet Et
  SDG ; PKK'nın kelime oyunu ; yani Sıriye'deki PKK
  Cevapla
 • tant 4 ay önce Şikayet Et
  aynen kardeş zaten suriyede kalanlarin hepsi de sadece araplar kaldı digerleri kürt olanlarin hepside ülkemize kaçtılar onlain çoğu öyledir zoru görünce ülkesi için savaşmak yerine kaçarlaraynisini Türkiyeye de yapacakları ortada
  Cevapla
 • HIDIR BUDUR 4 ay önce Şikayet Et
  iRAN Kandil'den, Türkiye Suriye kuzeyi ve Sincardan girerek çıkarıp atın artık bu habisi Ortadoğu coğrafyasından. İsrailin güvenliği adına "Kimyasal silah var" yalanı ile gelip milyonlarca masum insanı öldürdüler. Ebu Gureybte , Felluce de binlerce insana işkence yaptılar. Kimisine elektrik verdiler, kimisini köpekle ısırttılar, üst üste yığdıkları zavallı ölülerin yanında PURO ile fotograf cektirip poz verdiler..İNCELDİĞİ YERDEN KOPSUN ARTIK..
  Cevapla
 • yandım ali 4 ay önce Şikayet Et
  kuzey ırak peşmergenin elinden alınmalı bu güne kadar besleyenler onlar tsk kuzey ırak operasyonlarında peşmerge karakollarında bir çok defa pkk lılarla karşılaştı bu güne kadar onlar beslemesiydi kollamasaydı bu kadar etkin olabilirlermiydi yurt içindede durum aynı bölge insanı lojistik ve istihbarat sağlamasa şimdiye sıfırlanmıştı karadenizde neden üslenemedi barınamadı nedeni açık bölge insanı av tüfekleriyle karşılarına dikildiler tabi burda fetö faktörünüde unutmamak lazım doğuda halkı kışkırtmaları kin ve nefreti artıracak eylemleri gözden kaçmamalı....
  Cevapla
 • Gerçekler 4 ay önce Şikayet Et
  Kesinlikle dağların bittiği yere kadar ilerlenmeli. Irağın bize 40 yıldır terör ve savaş yüzünden verdiği zarara karşılık oralar ilhak edilmeli. Kesinlikle oradan çıkılmamalı. Barajlar ve kalekollar yapılmalı. Duvarda yapılmalı..
  Cevapla
 • komando 4 ay önce Şikayet Et
  Allah yar ve yardımcınız olsun. inşallah taş üstü taş bırakmayın. o itlere gününü gösterip sag salim dönmeyi nasip eylesin ALLAH ım.
  Cevapla
 • derbeder 4 ay önce Şikayet Et
  rus yapımı mayın abd devlet olarak var yazıcaksan onu yaz meclisi bile bombalattılar
  Cevapla
 • tunctunc 4 ay önce Şikayet Et
  Tam zamani firsatlarin en degerlisi..40 degil 140 ucak ile sadece Gara degil kandilide bir gecede dag ta$ demeden yerle bir edilmeli. o kaaa..
  Cevapla
 • Hasan 4 ay önce Şikayet Et
  Anladığım kadarıyla duhok erbil süleymaniye hattındaki düzlüğe kadar dağları aşıp inmemiz gerekiyor. Eğermalum kişilerce misakı milli sınırları korunsaydı bunlar başımıza gelmicekti
  Cevapla
 • S. M 4 ay önce Şikayet Et
  Doğumuzda, ırakta, suriyede asimile olan olmıyan milyonlarca Türkmeni ortaya çıkarın. Ne hdp ne pkk kalır.
  Cevapla
 • Trafik Polisi 4 ay önce Şikayet Et
  Rabbimiz Kahraman Ordumuzu ve Milletimizi her daim sen koru. Vatan evlatlarına yar ve yardımcı ol. Görev hitamı sağ salim ailelerine yeniden kavuşmalarını nasip eyle. Amin
  Cevapla
 • TSK Ömer 4 ay önce Şikayet Et
  Amin
  Cevapla