TÜM YORUMLAR

Usta yazarın 'Gara' isyanı
Usta yazarın 'Gara' isyanı
GÜNCEL
18 Şubat 2021, 15:45
Usta yazarın 'Gara' isyanı
Posta Gazetesi yazarı Rauf Tamer bugünkü köşe yazısında PKK'nın Gara'da yaptığı katliam sonrası PKK'yı kınamak yerine dünyanın en iyi ordusu olan TSK’da ve hükümette kusur bulanlara isyan etti ve "Hayretler içindeyim. Ne oldu da böyle ayrı düştük" dedi.
YORUMLAR 26
 • vatan 2 ay önce Şikayet Et
  okullarda okutulan tarihin yalan olduğunu müslüman türk çocukları dışındaki tüm devşirmeler ve dönmeler biliyopr, çünkü onların ataları gerçekleri nesilden nesile aktarıyor. bu ülkede istiklal harbinin kazananı azınlıklar, devşirmeler ve dönmelerdir. kaybedeni ise müslümanlardır.
  Cevapla
 • ASILBEY@06ÇUBUK 2 ay önce Şikayet Et
  Erdoğan düşmanlığı ile dış güçlerin yardım ve yataklığına soyununan zihniyete bir şey anlatamazsın.Her şeyi domuz gibi biliyorlar ama safa yatıyorlar. Hatta Erdoğan kaybedecekse orada TSK nın kaybetmesini onlarca,yüzlerce şehit vermesini isteyebilecek kadar alçalmışlardır.
  Cevapla
 • VATAN 2 ay önce Şikayet Et
  KILIÇDAROĞLU PKKHDP İLE İŞ BİRLİĞİ YAPIYOR . ŞEHİT OLUNCADA ŞEHİT CENAZESİNE KATILMAK İSTİYOR.BU DURUM ÇOK DÜŞÜNDÜRÜCÜ.a
  Cevapla
 • MERAK 2 ay önce Şikayet Et
  KILIÇDAROĞLU AMERİKA, ERMENİ VE RUM OKULLARINDA OKUDUĞU İÇİN AYNI OKULDA OKUMUŞ OLANLARLA CHP YÖNETİMİNİ OLUŞTURMUŞTUR. O NRDENLE BUNLARDAKİ VATAN SEVGİSİNİ MİKROPKOSLA ARASAN BULAMAZSINIZ. HEPSİDE SAHTA ATATÜRKCÜLER. Lanetler
  Cevapla
 • Kars 2 ay önce Şikayet Et
  Bunlar kadar riyakâr bir topluluk yok sayin Rauf Tamer
  Cevapla
 • sems 2 ay önce Şikayet Et
  Gayet basit Rauf Bey. Kendini muhalet sayan sıfatsızlar muhalefet yapmayı her şeye karşı olmakla karıştıp işi ihanet seviyesine getirdiler. Hesaba koyamadıkları bir şey var. BU MİLLET BAZI ŞEYLERİ UNUTMAZ.
  Cevapla
 • azi 2 ay önce Şikayet Et
  Gara olayini olmadan bir kac hafta önce chp li bir millet vekili dediki bu ülkenin basina bir olay gelsinki bütün ülke ayaga kalksin yoksa bu cuhur itifakani duduramayiz .buyurun 13 sehitin kani bu sahislarin millet itifakinin elerine bulasti
  Cevapla
 • AKIL SERMAYEDİR. 2 ay önce Şikayet Et
  Muhalefetin asıl çabası GARA düştü diğer kamplar düşmesin. Tüm enerjisi bu yönde.
  Cevapla
 • muhafız1969 2 ay önce Şikayet Et
  Sayın Cumhurbaşkanına Muhalefet olan fetö ve siyasiler o kadar kör olmuşlarki pkk ve cia aşığı olup türkiyey ihanet ve delalet içindeler vay hallerine gözleri var görmez kulakları var duymaz .Şehitleri görmeyen gözler neredeyse pkk haklı diyecek zihniyete dönmüşler bu kadar kör olmak körükörüne pensilvanyaya bağlanmak neden
  Cevapla
 • Güzel İnsan 2 ay önce Şikayet Et
  Bu Rauf Tamerin başına bir şey düştü galiba şaşırdım yazısını okuyunca.enteresan gercekten
  Cevapla
 • DATÇALI 2 ay önce Şikayet Et
  Rauf Tamer ben söyleyeyim AK Parti ve MHP hariç diğer partiler sırf RTE nı yok edebilmek için dış güçlerle, Fetö ile, PKK ile işbirliği yaptılar kendilerini sattılar bu sebepten ayrı düştük. Bir tarafta VATAN HAİNLERİ bir tarafta bu vatana, Millete hizmet sevdalıları.
  Cevapla
 • ali 2 ay önce Şikayet Et
  terör örgütleri, dış mihraplar muhalefet partilerini yönetiyor koyunlarda bunların yalan dolan iftiralarına inanıp kuzu kuzu gidip bunlara oy vererek fırsat veriyor. muhalefetin oyları otomatiğe bağlamış gibi sabit illede kendilerinden olana oy verecekler , bir oyları düşse partileri yönetenler belki akıllanır askere polise düşmanlığı bırakırlar veya düzgün birileri gelir
  Cevapla
 • memduh 2 ay önce Şikayet Et
  chp hdp ip saadet bunlar ölen pkk lılara üzüldüler . nede olsa hepsi amerikan uşağı ama bunu dillendiremediler .ölen şehitlerimiz üzerinden devletimize ordumuza saldırıyorlar .
  Cevapla
 • Zafer 2 ay önce Şikayet Et
  Niye şaşırıyorsunuz ki Rauf bey, 1915 te bazı şehirlerde ermeni nüfusu yüzde 40 lardaydı . İstiklal harbinde bir miktar ermeni çeteci dışında öldürülen ermeni yok ,bir kısmı kaçtılar. Bu kaçanların çoğu hali vakti yerinde olanlar güzergah ;Suriye ,Beyrut, Fransa en sonunda ABD dir. Peki kaçamayan onca ermeni ne oldu dersiniz. İçimizdeler malum partilerdeler ,kimse şaşırmasın ,siz de şaşırmayın. Hatta delil isteyen Haçoğlunu okusun.
  Cevapla
 • Kılıçarslan 2 ay önce Şikayet Et
  Evet "Ne oldu da ayrı düştük" Yeni dünya ve Türkiye'nin konumu ile içerde 100 yıla yakın saklanan,gizlenen kendini kamufle etmiş adı bize benzerler ( kemal,Selahattin,Mustafa, Ahmet Vb. gibi isimler) fakat maskesinin altında gerçek yüzü ve kalbi ABD'li gibi İsrail'li gibi çarpanlarla operasyon yiyoruz. Ondan dolayı zaten ayrıydık,sadece fark etmiyorduk. Onları bizden sanıyorduk. Konu artık bu kadar net ve açık turunsol kağıdı gibi ortada. Devletimiz var olsun, düşmanlarımız kahrolsun. Müsterih olunuz. Bu millet binlerece yıldır vardı,bundan böyle var olacaktır. Yeterki devlet büyüklerimizin izinde olalım. Mihmandarlarımız aklı baki, ferasetli insanlardır.
  Cevapla