TÜM YORUMLAR

ABD'nin hesabı çok başka! S-400'leri Türkiye'den kim kaçırtmaya çalışıyor?
ABD'nin hesabı çok başka! S-400'leri Türkiye'den kim kaçırtmaya çalışıyor?
DÜNYA
23 Şubat 2021, 11:59
ABD'nin hesabı çok başka! S-400'leri Türkiye'den kim kaçırtmaya çalışıyor?
1970'lerde CIA'in kaçırdığı Rus uçağını ve bunun temel nedenini köşesine taşıyan Soner Yalçın, konuyu Türkiye'nin S-400'lerine getirerek, "CIA bu işin neresinde? S-400 konusunda Türkiye'de ortalığı yıkanlara "sufle veren" kim? Kimler S-400'ü Türkiye'den "kaçırtmaya" çabalıyor. Füze-uçak alımı bir ülkenin egemenlik hakkına ne derece sahip olduğunun göstergesidir. Lafla tam bağımsız Türkiye yeniden inşa edilemez" dedi.
YORUMLAR 68
 • Seko 1 ay önce Şikayet Et
  Asla Amerika’nın dediği olmasın, kendi göbeğimizi kendimiz keselim, vermesinler f35 i, alalım Rusya’dan , siz kimsiniz de Türkiye ye ayar vermeğe çalışıyosunuz. Eski Türkiye yok, zorunuza gitmesin.
  Cevapla
 • Ahmer 1 ay önce Şikayet Et
  Kendi güvende hissetmek için oyun yapiyor
  Cevapla
 • hüseyin 1 ay önce Şikayet Et
  abd nin vuracağı çok belli s400 ler biraz tırsıtıyo onlarıda kaldırtırlarsa hiç şüphemiz olmasın en az on ülke üstümüze ani bir hava taarruzu planlanıyor gibi geliyor bana keşke ikinci parti s400 ve s500 için ne yapılması gerekiyorsa yapılsın şu siperde bir an önce hızlandırılsın ukraynadanda bir parti daha s125 siparişi versek fena olmaz çünkü yunanistanı yavaş yavaş hareketlen diyorlarhavayı biraz koklamanız yeterli
  Cevapla
 • vahitt 1 ay önce Şikayet Et
  o suflecileri uzakta arama, etrafına bak yeter..
  Cevapla
 • ibrahim 1 ay önce Şikayet Et
  israile meydan açmak için çekin diyorlar s400 leri
  Cevapla
 • dadaş 1 ay önce Şikayet Et
  hah böyle milli muhalif olun canımı yiyin gelişme var sende soner
  Cevapla
 • Remo 1 ay önce Şikayet Et
  Bünyamin Bey'in dediği gibi bu Soner Yalçın çakalın aklına tavuk sokuyor sanki. Lütfen devlet büyüklerim dikkatli olun.
  Cevapla
 • Güneş 1 ay önce Şikayet Et
  Türkiye kendi uçağını üretene kadar ara süreci kapatmak için Rusyadan savaş uçağı almalı, sakın abd ve ab ye bulaşmayın Tank top uçak alım konusunda bunlar şeytana papucu ters giydirir
  Cevapla
 • Güneş 1 ay önce Şikayet Et
  Hiç gerekmiyor, yola aynen devam, görünen köy klavuz istemez, S400 ler olsada olmasada başka bin bir türlü bahaneler üretip f35 leri yine vermeyecektiler, bunlar böyle hele şükür yıllardan beri türkiye bunların oynadığı oyunlara dur diyebildi,
  Cevapla
 • Sami Aydemir 1 ay önce Şikayet Et
  Adamlar dört bir tarafımızı sarmış Yunanistan ile tatbikat yapıyor, bize s400 ü kaldır diyor, eğer li cümle kuruyor, biz müttefikiz diyor, OLDU CANIM BİZDE SALAĞIZ. Arkadaşlar silahın kötüsü olmaz aldık kuralım araştıralım geliştirelim. Bunlar güzel şeyler, CAYDIRICI UNSUR ŞART.
  Cevapla
 • Yörük 1 ay önce Şikayet Et
  S-400 ler bir an önce aktivite edilmeli .Gerekir ise S-500 ile takviye edilmeli ki biz yerlisini üretene kadar kimse denizlerimizi ve hava sahamızı taciz edemesin.
  Cevapla
 • Alif 1 ay önce Şikayet Et
  Türkiye asla geri adim atmamali S 400 hususunda. Geri adim atilirsa hem hükümet düser hemde bati bizi taru maar eder. Hükümetin diz cöküp geri adim atacagini ummuyorum.
  Cevapla
 • Sınır 1 ay önce Şikayet Et
  Neden s 400 .birincisi.türkiye s 400 lere milyar dolarlar verdi.almasaydı abd şirketlerine gidecekti.gitmedi.türkiye abd silahlarını mecbur kalmadıkça almıyacak ve s400 lerle zaman kazanıyoruz.kendi teknolojimizi geliştiriyoruz.s400 teknolojisinin özelliklerini görerek ona göre teknolojimizi düzenliyoruz.istailin hayali büyük hedefi olan güneydoğu anadolu bölgesine kadar uzanacak büyük israili kurmak için oluşturacağı savaş senaryolarının önünü kesmiştir.türkiyenin bağımsızlığını istemiyenler karşılar.
  Cevapla
 • Bünyamin 1 ay önce Şikayet Et
  Yani şimdi bu soner yalçın karın ağrısı denilen zat, eşeğin aklına karpuz kabuğu mu düşürüyor yoksa bana mı öyle geliyor? Yani bu karın ağrısı zat diyorki amerikanyadaki ağa babalarına, fetönün askerin, polisin ve bürokrasinin içindeki kriptolarını kullanarak bu sistemleri Türkiye'den kaçırın zamanında mısırda yaptığınız gibi mi diyor acaba? Bu komplo teorisyeni ters manyel yapıyor gibi geliyor. Mit in çok uyanık olması lazım eğer içeride kripto fetöcüler kalmadıysa.
  Cevapla
 • acaba 1 ay önce Şikayet Et
  abd değil israil ermeniler istemiyor :D
  Cevapla