TÜM YORUMLAR

CIA'in Kaşıkçı raporu sızdı: Öldürülmesini Prens Selman onayladı
CIA'in Kaşıkçı raporu sızdı: Öldürülmesini Prens Selman onayladı
DÜNYA
25 Şubat 2021, 10:24
CIA'in Kaşıkçı raporu sızdı: Öldürülmesini Prens Selman onayladı
Amerikan basınının ulaştığı CIA raporuna göre; Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesini Prens Selman'ın onayladığı kaydedildi. Raporda, Kaşıkçı'yı öldüren cinayet ekibinin kullandığı iki özel jet, bir yıldan daha kısa bir süre önce Veliaht Prens Selman tarafından ele geçirilen bir şirkete ait çıktı. Yakında Veliaht Prens ile görüşecek olan Joe Biden'ın, cinayetten Prensi sorumlu tutacağı kaydedildi.
YORUMLAR 68
 • Ali aksoy 2 ay önce Şikayet Et
  Yahudi ve usa,suudileri kafese soktu,11 Eylül 'de ölenlere tazminat ödeme yerine,Yüsek askeri harcamalarini mecbur kildilar.Enayiler hala uyanmadilar!Usa,suudilerin dost'tu?
  Cevapla
 • Levrok 2 ay önce Şikayet Et
  sorumlu tutmayacak, onu Kukla yapacaklar. Eger ithat etmez ise, yargilanacak. Yakinda Suud Krali uyumaya gider.
  Cevapla
 • HIDIR BUDUR 2 ay önce Şikayet Et
  TRUMP'ın damadı SELMAN'a muhalif isim listesi vermiş?? Hayret ne tesadüf..!! IŞID lideri Ebu Bekir El Bağdadi 'nin de en yakın dostu ABD'li senatör John McCain’di ? Veeee sık sık IŞİD lideri Ebubekir Bağdadi'nin bir araya geliyorlardı.IŞID'in hedefi "İsrail değil İRAN?" ve IŞID bölgedeki petrol yataklarını işgal etti??Müslümanı müslümana kırdırma projesi" "SUNNİ-Şİİ" savaşının temel oyuncularından biri aynı zamanda IŞID..Vee ABD uzun soluklu olacak dediği İŞİD temizliğinde "İsraille aynı ırktan açıklanan Kürtlerle" VADEDİLMİŞ TOPRAKLAR hayalinde genişleme derdinde..!!?
  Cevapla
 • HIDIR BUDUR 2 ay önce Şikayet Et
  Suudilerle Türkiye'nin yakınlaşmasını önlemek için REİNA discoda Arap turistler tarandı.. Bilahare Suudi - ABD yakınlaşmasına karşı gelen Kaşıkçı Türkiyede öldürülerek "Türkiye-Suudi" arasına nifak ekilerek Suudilerin İsrail ve ABD tarafında kalması sağlandı..Bilahareee ABD Suudilere " seni korumam için ver bana para" kovboyluğu yaptı. Sunni-Şii savaşının tarafı yapıldı..
  Cevapla
 • Tehdit 2 ay önce Şikayet Et
  Trump büyük bir ısırık kopardı bende daha büyük ısırık koparmalıyım diyor Biden olay bundan ibaret havlayan köpek ısırmaz presesi korkutup donuna kadar almanın peşindeler
  Cevapla
 • Xyz 2 ay önce Şikayet Et
  Çadır devletinin haydut ve cani reisi elini kolunu sallayarak dolaşmaya devam ediyor. Bunlar dünyaya tapan, servetin şımartıp şaşırttığı kibir budalası tipler. Müslümanlıkla zerre bir ilişkileri yok. Yesin içsin keyfine baksın. Birisi kendini eleştirince de ortadan kaldırmak için yalaka fedailerini göndersin. Ahiret ve hesap korkusu olmayınca böyle canavara dönüşüyorlar.
  Cevapla
 • Melehat 2 ay önce Şikayet Et
  Yalan be hepsi yalan hiçte umurlarında değil bir müslümanın ölümü onlar için suudları üstü kapalı uyarıyorlar sesini çıkarma emrimizden çıkma çıkarsan akıbetin beli diyorlar
  Cevapla
 • Gurbetci 2 ay önce Şikayet Et
  20 30 yıl sonra belki gerçeği açıklarlar demişti. Cinayeti ilk duyduğum gün trumpun yahudi damadı ve salman demiştim cinayetin sorumlusu çünkü bu mikroplar petrol şirketi ortagı
  Cevapla
 • Velhasıl-ı Kelam 2 ay önce Şikayet Et
  Amerika o kadar destek paketi açıklayıp dolar basıyo. ekonomiler normalleşmeye başlayınca amerika kimin dolarlarını yakacak. tabiki bu amerika sevdalısı suudların.
  Cevapla
 • dostt birr 2 ay önce Şikayet Et
  kaşikci bahane abd para istiyor .Trump aldı. co biden de alacak gelende alacak. gidende. petrol yetmiyor. silah satma yetmiyor. doymuyor abd.doyarmi abd ye kocaman bir canavar. boyle fareleri yiyorlar işte. başka bir şey degil
  Cevapla
 • Mine 2 ay önce Şikayet Et
  ABD ile Suud işbirliğinin yeni numaraları ...kim tutarsa.....
  Cevapla
 • bekir cizmeci 2 ay önce Şikayet Et
  Amerika sorumlu tutsada tutmasa da farketmez. Prens selman gonullerde ne kadar cani yaradilisli bir kisilige sahip oldugunu cinayetten hemen sonra hareketleri ile gosterdi.Ustelik buna Trump da ortak oldu..
  Cevapla
 • Neyse o 2 ay önce Şikayet Et
  abd vargeli kurmuş sağma yine başlayacak
  Cevapla
 • Mezarci 2 ay önce Şikayet Et
  Birazda biz yolumuzu bulalım taktigi !
  Cevapla
 • İşbirlikçiler 2 ay önce Şikayet Et
  Emri verdiren abd şeytanı yahudiler zaten selman denilen zalim abdnin adamı kısacası rüşvet isteyerek bize para ver yoksa ne halin varsa gör ipini çekeriz diyorlar..
  Cevapla