TÜM YORUMLAR

Boğaziçi Üniversitesi'ndeki Kabe provokasyonunda önemli gelişme
Boğaziçi Üniversitesi'ndeki Kabe provokasyonunda önemli gelişme
GÜNCEL
26 Şubat 2021, 13:30
Boğaziçi Üniversitesi'ndeki Kabe provokasyonunda önemli gelişme
Boğaziçi Üniversitesi'nde Kabe fotoğrafının yere serilmesine ilişkin yürütülen soruşturmada 2'si tutuklu 7 öğrenci hakkında "Halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik etme" suçundan 1'er yıldan 3'er yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenlendi.
YORUMLAR 18
 • Sinan 9 ay önce Şikayet Et
  Bu dinimize söven homolar geyler yarın çıkar.
  Cevapla
 • M.Vatansever 9 ay önce Şikayet Et
  Bizim ülkemizde kartondan kabe maketi yapıldı, etrafında tavaf yaptılar sorun yok, kapeden put gibi pasta yapıp yediler sorun yok, şanlı bayrağımızı yere serip üstünde tepindiler sorun yok, bayrağımızın üstünde yemek yediler sorun yok. Bunlara ceza vermeyenler buna da ceza vermeyecek , kabenin fotoğrafını yere serenede, pasta yapıp yiyene de , bayrağımızın üstünde teminine de ceza vereceksin, adalet budur gerisi yandaşlık olur.
  Cevapla
 • Hamdi 9 ay önce Şikayet Et
  O kadar zavallilarki nelerden medet umuyorlar seviyelerini gösteriyorlar
  Cevapla
 • Türk 9 ay önce Şikayet Et
  Yok katil polis üniversiteden defol diye slogan atarlar yok Kadıköy'de polis arabalarına saldırırlar Kabe'nin fotoğraflarını yere sererler lgtb sembollerini asarlar her halt var bunla suçsuz olamaz. Birileri kışkırtıyor olabilir ama onlar da kimsenin kışkırtmasına uymayacaklar Zeki(!) Değil mi onlar Boğaziçi li değil mi onlar onlar madem bu kadar akıllıydı da niye böyle şeylere bulaşmışlar. Resmen vatana ihanet Zaten Boğaziçi son zamanlarda iyice geriledi Seçilmiş gelse ne olur gelmese ne olur sıralamada okul yükselsin yeter ki seçilmiş YURT DIŞINDA YAPILAN BİR ARAŞTIRMADA İLK 500E GİREN SADECE HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ Teknik olmamasına rağmen;)
  Cevapla
 • salih 9 ay önce Şikayet Et
  yok yok olmadı bu ceza degil sadece uyarı sanki
  Cevapla
 • Ferat 9 ay önce Şikayet Et
  Bu kişer İSLAM Dinini Kulaktan dolma bilgilerle biliyordur Bu kişilere en iyi ceza GERÇEK İSLAM DİNİ Nİ ÖĞRETMEKTİR. .
  Cevapla
 • Güzel İnsan 9 ay önce Şikayet Et
  Siz insanlarla dalgamı gecşyorsunuz?nedir bu ceza 1-3 arası..şaka gibi.ver bakım indirimsiz 20 sene bak bir daha yapan oluyormu
  Cevapla
 • Hanifi Çifçi 9 ay önce Şikayet Et
  Hele Şükür
  Cevapla
 • ÖNCE VATAN 9 ay önce Şikayet Et
  AZ KARDEŞİM AZ BU BU PEYGAMBERİMİZE BİZİM MÜSLÜMANLARIN TAPA CAĞI MÜSLÜMANA YAPILAN BÜTÜN DÜNYA MÜSLÜMANLARINA DIR BUNLARA EN AZ 5. LE .8 YIL OLMASI LAZIM AYIPTIR AMA BİR KORKUMUZDA VAR ADALETİN KİMLERE OLDUĞUNU İYİ BİLDİĞİMİZ İÇİN 10 GÜN SONRA SALINMAKTAN KORKUYORUZ BURASI TÜRKİYE vekilin her şey ortada hatta kimin verdiği de ortada alan kişide anlatımında o kişiyi gösteriyor ama serbest kalıyor hem vatanın gizli belgelerini kaçırmak en ağırlaştırılmış en büyük suçtur ama görünen göz kılavuz istemiyor
  Cevapla
 • Demir Ersoy 9 ay önce Şikayet Et
  Kabe fotoğraflarının yere serilmesinden ziyade üzerine yerleştirilen figürler daha vahimdir
  Cevapla
 • Ötenhoroz 9 ay önce Şikayet Et
  okuldan men cezası yerinde olur. kitlelelere ulaşamazlarsada sorun çözülmüş olur.
  Cevapla
 • Can 9 ay önce Şikayet Et
  İlahi adaletin sonucunda af yok.Allah bu sakkınların cezasını hem dünyada,hemde ahirette görecektir.
  Cevapla
 • Misafir 9 ay önce Şikayet Et
  Ermeni teröristler parti kurup her ilde ofis açıyor ve bu parti kapatılmıyor. CB’nın ABD/CIA/FETÖ tarafından öldürülüp kendisinin de başkan yapılacağı konusunda anlaşan ve bunu meydanlarda ilan eden İhanet Partisinin başındaki dişi kıl kurdu, suikast timi çetesinin bir suç ortağı sayılmayıp ülkedeki kıl kurtlarına hala liderlik yapıyor. Müslüman Türk düşmanı olan Esad'ın adamları, Atatürk'ün partisini ele geçiriyor, ülkenin parçalanması için elinden geleni yapıyor ve hala bütün Atatürkçülerden! oy alıyor. Her konuda İslam'ı referans gösteren ama 'Ben şeriatçıyım.' diyemeyen ve kutsal vatana ihanet edenlerle işbirliği yapan ve böylece yoldan Sapmış Parti hala dindarlardan! oy alıyor.
  Cevapla
 • Kırkdokuzelli 9 ay önce Şikayet Et
  Bu dünya ceza 1-3 yıl neki mükafat gibi gerçek hesap gününde ki cezayı beklesinler
  Cevapla
 • Vatandaş 9 ay önce Şikayet Et
  Allah düşmanlarını sallandıracaksın.
  Cevapla