TÜM YORUMLAR

Demirel ile Ecevit’i barıştırıp Erbakan’ı devirdiler, şimdi de!..
Demirel ile Ecevit’i barıştırıp Erbakan’ı devirdiler, şimdi de!..
GÜNCEL
02 Mart 2021, 12:47
Demirel ile Ecevit’i barıştırıp Erbakan’ı devirdiler, şimdi de!..
Necmettin Erbakan'ın vefat yıldönümünde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Erbakan ile ilgili sözlerinin arkasında yatan niyet ve gerçekleri Yeniakit Yazarı Ali Karahasanoğlu köşe yazısında aktardı.
YORUMLAR 59
 • rslb7138 4 ay önce Şikayet Et
  bunlar sahtekar 28 şubattı yaşayan biri olarak milletin anası ağladı merhum erbakan hocamın vefa gününde konuşanların tamamı sahtekar
  Cevapla
 • 2esba3 4 ay önce Şikayet Et
  Mağlubiyet zalimlere, ifracılara, kendini beğenmişleredir. Yani kısaca insan kılığına girmiş şeytanlaradır. Biz doğru yolda yürüdüğümüz sürece, bunlar bize zarar veremezler. YA ALLAH, YA BİSMİLLAH durmak yok yola devam.
  Cevapla
 • mustafa 4 ay önce Şikayet Et
  Hdp ile CHP ile kardeş olan bizden uzak olsun. Çünkü onlarda kardeşliğin k si bulunmaz.
  Cevapla
 • İlhan Aşıkoğlu 4 ay önce Şikayet Et
  Bunlar iki değil iki yüzlü.. Bu iki yüzlüler bu millete yüzyıl kan kusturdular.. Bütün darbelerin müsebbibi bunlar.. Ekonomik krizlerin müsebbibi bunlar.Geri kalmışlığın müsebbibi bunlar..Hatta Osmanlıyı parçalayan ittihatçılar bunlar..
  Cevapla
 • Yasakci zihniyete 4 ay önce Şikayet Et
  Dayatmaya calistiklari kardeslik nasildi hepimiz yasadik gorduk.. sukurler olsun bugunlere cikaran Rabbime.. ama ellerine firsat gecirmeyelim yine insallah
  Cevapla
 • Mustafa Durkut 4 ay önce Şikayet Et
  Kıyamet alametlerinden biri olmalı bu hadise
  Cevapla
 • Vatandaş 4 ay önce Şikayet Et
  Bir canlı nasıl hdp, chp, ip ve aynı zamanda saadet li olur kafam yandı. Zannedersin adam Refah kökenşi saadet üyesi. Bu kadar alçalmak niye.
  Cevapla
 • Şakir 4 ay önce Şikayet Et
  Sayın Ali Karahisaroğlunun son cümlelerine cevap... Biiznillah BAŞARAMAYACAKLAR.
  Cevapla
 • kozalak 4 ay önce Şikayet Et
  Necmettin erbakanın kurduğu partileri hangi zihniyet kapattı diye sormak lazım kılıçdaroğlu'na.?
  Cevapla
 • Metin Güner 4 ay önce Şikayet Et
  Bir İnsan Omurgasız olmasın.. Tamı Tamına Bu... En Eksik Nede fazla.. NE YAPSALAR BOŞ .. Onlara İnanlar Utansın... Utanacak Yüz varsa ..
  Cevapla
 • ılgazlı 4 ay önce Şikayet Et
  sayın yazar kalemine sağlık. ancak şimdiki saadet zihniyeti bugünkü haliyle devam ederse eğer artık onlar milli görüşü temsil edemezler.
  Cevapla
 • AtA 4 ay önce Şikayet Et
  elindeki kagidi okurken bile sesi titriyordu. Soyledikleri kendine cok agir geldi. Ama oy devsirmeciligi boyle birsey iste....
  Cevapla
 • İMAM 4 ay önce Şikayet Et
  Kimse iki yüzlülük yapmasın. Erbakana samimiyetle inanıp ona güvenen, onu anlayıp takdir eden politikacı sayın Çiller hanımefendidir. O söylerse samimiyetine inanırız, gerisi samimiyetten uzak sırıtıktan ibarettir.
  Cevapla
 • net 4 ay önce Şikayet Et
  erbakan konuşurken lafının millet tarfından nasıl anlaşılacağını hesap etmezdi. Millet bilmiyordu chplilerin kansız devretmeyiz belediyeleri dediğini. Ben ilk kez bu yazıdan öğrendim olayın aslını. Bu yüzden erbakan kanlı mı olacak kansız mı deyine millet bu adam ne diyor yine dedi. Menderesin inönünün tuzağına düşmesi gibi erbakan da chplilerin tuzağına düştü, fetöcülerin de tuzağına düştü hem de 2 kez, saadet de chpnin tuzağına düştü İBByi müslümanların elinden aldırdı. Fetönün chpnin tuzağına bir tek Erdoğan düşmüyor, apogül de düştü babacan da düştü. Akşener zaten fetöbaşının emri ile kurdu ipi. Müslüman daha akıllı öngörülü olmalı lafının nereye gittiğini hesap etmeli.
  Cevapla
 • Nazım KARAMEHMET 4 ay önce Şikayet Et
  HDP ile İP'i, CHP ile Saadet'i bir araya getirip Erdoğan'ı devirme projesini hayata geçirmeye çalışıyorlar. Aldanmayın bu hainlere.
  Cevapla