TÜM YORUMLAR

Uyanış Büyük Selçuklu 25.bölüm 2.fragmanı Maskesi düşüyor! Görüp görebileceği en okkalı ceza...
Uyanış Büyük Selçuklu 25.bölüm 2.fragmanı Maskesi düşüyor! Görüp görebileceği en okkalı ceza...
MEDYA
15 Mart 2021, 08:34
Uyanış Büyük Selçuklu 25.bölüm 2.fragmanı Maskesi düşüyor! Görüp görebileceği en okkalı ceza...
Uyanış Büyük Selçuklu 24.son bölümde; Tapar, yıllarca varlığını bilmesine rağmen bir kere dahi karşısına çıkıp oğlu demediği için Başulu'ya yüz çevirse de içi kan ağlar. Uyanış Büyük Selçuklu son bölümde, birçok kişinin bildiği ve kendisini de yakından ilgilendiren hakikati bunca zamandır bilmediği için bir hayli içerlerken, Başulu ise kederden yataklara düşmüştür. Uyanış Büyük Selçuklu 25.bölüm fragmanı ekranda mı?
YORUMLAR 8
 • Cemal Almaz 3 ay önce Şikayet Et
  Bence yine kurtulacaklar. Artık arkadaşlar ile sabbah ve diğer hainlerin bu hafta nasıl kurtulacakları hususunda bahse girmeye başladık. Sanırım yapımcının oyuncu bulma problemi var.
  Cevapla
 • Takar 3 ay önce Şikayet Et
  Beğenmeyen izlemesin. Boş yapan seyirciler belgesel izlesin
  Cevapla
 • Gulendam 3 ay önce Şikayet Et
  Diziyi çok seviyorum. Ama hic biri Ertuğrul gibi değil.
  Cevapla
 • Vahid Çəmənli 3 ay önce Şikayet Et
  Yaxşıdır, amma tarixlə heç bir əlaqəsi yoxdur. Sadəcə, dramatik bir dizidir.
  Cevapla
 • Garip 3 ay önce Şikayet Et
  Selçuklunun başarısı yerine batiniligi över gibi bir hali var Selçuklu aciz gösteriliyor sanki. Birde sarayda kadınların entrikaları bezdirdi.
  Cevapla
 • Hakan 3 ay önce Şikayet Et
  Amerikan dizisi yalan rüzgarı vardı maalesef ona çevirdiler sayın Bahçeli ye sesleniyorum lütfen ecdada sahip çık bu kadar iftira yi Türk tarihi kaldıramaz l reyting yapcam diye bu devlete bu kadarda iftira atılamaz soruyorum tarihi bilen yazsın Melikşah in gizli oğlu varmiydi en büyük yalanı bu hemde nizamulmulk saklıyor 2. Yalan Ömer Hayyam da ortağı 3.yalan taparin karısıyla yerken ortak 4.yalan Zübeyde nin rolü sırrı bilmesi5.yalan koskoca Melikşah bilmiyor saray biliyor sabbah uçuyor kesiliyor oklaniyo zehirleniyor birşey olmuyor fantastik bir dizi ama yalan üzerine kurulmuş bir dizi bide TRT de maalesef Bir tarihcide çıkıp yaw siz napionuz demiyor maalesef
  Cevapla
 • Kaptan 3 ay önce Şikayet Et
  çok saçmaladılar artık tarihimizde nizamülmülk casusluk teşkilatını kurmuş adam. gözünün önündeki tacül mülk 3 kere ihaneti zaafiyeti ortaya çıkmış hala sarayda görevde ve gavura haber taşıyor. hadi ordan.... bu koskoca selçukluya hakarettir yapımcı ve senaristler aklınızı başınıza alın.
  Cevapla
 • Faruk 3 ay önce Şikayet Et
  Bir surü hokkabazlik reytink uğruna şanli tarihimize hakaret ediyorlar
  Cevapla